Tehotenské chute

matulat
27. dec 2021

Ahojte idem sa spytat ci je tu mamicka ktorej chutia iba kysle chute. Pomaranc mandarinka . Popripade ak uz v minulosti porodila ake pohlavie dietatka ma pri kyslych chutiach. dakujem krasne

im709vf
27. dec 2021

@matulat ja som pri synovi nusela mat po každom jedle 2 mandarínky vychladené v chladničke 😄❤

cyberk
27. dec 2021

Mamina pri kyslych chutiach cakala mojho brata :D tak sa aj vravi ale tak to su povery 🤗 hlavne nech je zdrave 🙏😇

blumie
27. dec 2021

@matulat mne teraz chuti hlavne kysle, ale som len na zaciaku. V profile mas syna a dceru, co ti chutilo v predchadzajucich tehotenstvach? 🙂

marianna_peskova
27. dec 2021

Ja jem v tomto druhom tehotenstve každý deň aj päť pomarančov. A čakám chlapca. V prvom tehotenstve som mala podobné chute a tiež som čakala chlapca.

lilly2303
27. dec 2021

@matulat ja som v prvom tehotenstve od začiatku až do konca musela mať raz do týždňa kapustnicu a halušky s kyslou kapustou, každý deň som vyjedala zavárané uhorky a narodilo sa nám dievčatko

michaela789
27. dec 2021

Pri oboch deťoch som fičala na kyslom - citrónáda, pomaranče, džúsy, rakytnik, uhorkový nálev a, kráľovná všetkého, moja milovaná jucha..... Obe deti sú chlapci.

marticka85po
27. dec 2021

Momentalne som v 9.mesiaci a po kazdom jedle musim mat pomarancovy dzus a kazdy den aspon 4-5mandarinok. A pritom mimo tehotenstva dzusy neznasam. 😄 Cakam dievcatko

nikapuggioni
27. dec 2021

Ja som mapa opačne chute. By som normálne vraždila za sladké. 😅🙈 čakala som dievčatko ❤

adrbat
27. dec 2021

@matulat Ja som teraz závislá na mandarínkach 😍 každý deň 6-7 ks. Od kedy sa začali predávať ich jem. Čakáme chlapca 🙂 .

kiki68
27. dec 2021

@matulat ja som musela jest kila pomarancov a mam chlapceka. Inak miluje pomarance

mischell333
27. dec 2021

@matulat pri synovi aj dcére som si robila test moc a sóda pri oboch my to vyšlo 🙂
Pri synovi my chutilo meso slanina údené syry klobásy zabíjačka guláš Pastety
A pri dcére koláče syry mandarínky džúsy vyvary
Meso my smrdelo a ma natahovalo z mäsa už keď som mala v ruke len....

matulat
autor
27. dec 2021

@blumie Pri dcere pomarance v lete a pri synovi vianocka , a teraz rano musim mat pomaranc potom mliecne na maso saneviem ani pozriet

barbie24
3. jan 2022

Jaj mam dve deti synov 14 ročného a 10 ročného, chcem babu no pri synovi som vracala. Bývalo mi hrozne zle pri tomto tehotenstve vôbec nič len chute skôr polievky a zeleninu , a mäso vôbec sladké kyslé, no a bude chlapec tak to citim rada by som bola hrozne za dievčatko ale neverím tomu ale nech to jen zdrave hlavne

barbie24
3. jan 2022

@matulat presne aj aj mäso ani vidieť ani mäsové výrobky len polievky by som jedla a sladké a kyslé by som sa utopila v tom uplne rozdielne tehotenstvo ako pri synoch no dufam ze baba ale vychádza mi všade chlapec aj podla čínskeho horoskopu ale nech to je zdrave hlavne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre