Tehulky kedy vám začalo rásť bruško?

matulik212
10. júl 2018

Zienky kedy vam zacalo rast brusko?🙂 viem ze u kazdej je to inak 🙂 ja len tak pre zaujimavost

zuzanka.zuzu
10. júl 2018

@matulik212 sa už tešíš, čo? 😉 ono dosť závisí oj od pôvodnej váhy... plus ako si napísala, je to individuálne.

matulik212
autor
10. júl 2018

@zuzanka.zuzu ano presne tak uz by som chcela mat brusko neviem velmi sa na to tesim 🤗 no ano aj ja si myslim ze napriklad na chudsich skor vidno ako na zene ktora ma plnsie tvary .

asia83
10. júl 2018

@matulik212 Ja som pred tehotenstvom nemala postavu modelky, no tučná som tiež nebola, som vysoká, mám boky. Tehotenské bruško mi začalo byť vidieť v 4. mesiaci.

hennyinnsbruck
10. júl 2018

Ja som chuda mne sa hned nafuklo😂😂a tak viacej bolo vidno v 13-14tt

janynyna
10. júl 2018

@matulik212 Ahoj mne bolo brusko vidno az okolo 20 tyzdna. Teraz som 30tt a kazdy sa cuduje,ze mam male brusko ☺☺☺ ja si len vzdy poviem,ze aspon nebudem mat problem schudnut potom 😂😂😂 neboj ono to pride a brusko bude vidiet.

janulka2811
10. júl 2018

Pri prvom tehotenstve až medzi 5-6 mesiaci maličké a teraz som vo 4tom mesiaci a stále nič ešte som aj schudla dve kilá teraz,no pohyby citim už dva týždne.Je to veľmi individuálne.

matulik212
autor
10. júl 2018

@asia83 no taka som aj ja proste boky rit a cicky ako ma zena vyzerqt haha tak snad aj mne to pride uz som na prelome tretieho stvrteho mesiaca 😜

matulik212
autor
10. júl 2018

@janulka2811 citite pohyby v stvrtom mesiaci? Wauuu aj ja chcem 🙂 musi to byt uzasne

matulik212
autor
10. júl 2018

@janynyna ano aj nad tym som rozmyslala ze nebudem aspon velmi velka ved som este ani kilo nepribrala , niekedy sa bojim ze to nieje v poriadku

matulik212
autor
10. júl 2018

@hennyinnsbruck no tak ked ste predtym nemali brusko tak to verim ze bolo vidno hned 😂🤗

zenaajmama
10. júl 2018

Pri prvej už dosť skoro,okolo 10 tt, pri malej v ,23 tt este okrem manzela nikto nevedel že som tehotná.Som stihlej postavy.

yanni
10. júl 2018

@matulik212 v tretom mesiaci este nemas velmi z coho pribrat, len tak z prezierania hihi Brucho je individualne, vravi sa ze chudsim skor, druhe a dalsie tehu skor ale nebraska by som to ako univerzalne pravidlo. Kazda zena je ina a aj kazde tehotenstvo tej istej zeny moze byt ine. U mna toto vsetko neplati. Brucho zacalo postupne rast az po 25. tt. Aj teraz som v 16. tt bruno ariadne a nepribrala som ani gram.

asia83
10. júl 2018

@matulik212 V polovici štvrtého mesiaca určite. No potom sa nestačíte diviť ako rýchlo vám bude bruško rásť. Nemala som veľmi veľké bruško, maternicu mám vzadu, no malá mala 4 200 g, 56 cm.

janulka2811
10. júl 2018

@matulik212 áno cítim,asi to bude maly futbalista 😊😊😊 no je to moje druhé tehotenstvo.

yanni
10. júl 2018

*brucho ziadne

29simona29
11. júl 2018

@matulik212 ja som vždy mala vysokú štíhlu postavu a ploche brucho, tehotenské bruško mi reálne začalo vyť vidno asi tak v 6.mesiaci, aj to by som ešte vedela zakryť voľnejšom oblečením, doteraz sa niektorí čudujú, či to dieta v kociku je moje, lebo som rodila v aprili a tým pádom celé tehu bolo viac menej v zime, kto sa nezapozeral,cez kabát nevidel že som tehotna ani v 9.mesiaci..posielam foto bruska z 5.mesiaca😀len teraz p pôrode mi to nejako dlhšie trvá dat sa opäť do formy..

zfdt
11. júl 2018

Ahojky babulky, tak ja som na konci 13tt a bruško ráno nie je vidieť skoro vôbec, ale večer vyzerám akoby v 6 mesiaci. Je to moje 2 tehotenstvo.

dahra
11. júl 2018

@matulik212 - tak mne brucho vytrcalo od detstva, kyfoza je svina, mohla som mat aj 55kg a ploche som nemala. Pri tretom dietati som bola v piatom mesiaci a ľudia neverili, že ešte nemám termín. Vraj ma budú žeriavom vykladať pri pôrode. 🙂 Takže ja som bola viditeľne tehotná od začiatku. Zato obvod prs doteraz nemam ani 85 cm a to som dojčením strávila aspon 5 rokov života. Dnes mam 160/63 a stále vyzerám ako niektoré v piatom mesiaci 🙂

biela_sova
12. júl 2018

@29simona29 Ahoj, podla popisu mame podobne postavy. Ja som teraz v siedmom mesiacia tiez ma nikto nepusta v obchode, v autobuse. Ja sa durdim, ale manzel na to hovori, ze ostatni za to nemozu, ze to nevidia na mne. Mne odporucaju lekari kvoli panve a tak cisarsky rez. Mozem sa spytat, ako si rodila Ty?

29simona29
13. júl 2018

@biela_sova hmm, možno máš úzku panvu tak preto ten cisársky...s týmto som ja problém nemala, porodila som prirodzene, dokonca bez nastrihu...ale jednu výhodu to menšie bruško malo, ja som aspoň vďaka tomu nemala problém so striami,nemám ani jednu a ešte v 9.mesiaci som si vedela zaviazať šnúrky 😀síce tak všelijako ale vedela☺️A keď som odchádzala na matersku sa veľa ľudí čudovalo, že kam sa hrabem😂

biela_sova
13. júl 2018

@29simona29 Dakujem za odpoved... ano, ja mam uzku panvu,takze asi teda preto. Zatial si tiez brusko pre istotu kremujem, a ani naznak strii, ani bolesti noh atd, len bolesti chrbta. No a konecne ma dnes v 27.tyzdni prvy krat nechala jedna pani si sadnut na namesti na koncerte, ale to som mala obtiahnute saty 🙂 Takze potvrdzujem, ze od dnes je tehu brusko vidiet zretelne 🙂

29simona29
14. júl 2018

@biela_sova hehe držím palce, aj keď to púšťanie si sadnúť niekedy žiaľ nezávisí od toho,či ti vidno bruško alebo nie. Koľki to vidia zreteľne a nemajú potrebu pustiť...A inak viem,že to nebola otázka, ale na strie som používala klasicky bio kokosový olej, aj teraz po pôrode si s nim natieram prsia a ani jedna stria, oni sa niekedy vedia objaviť až ku konci tehu v tých posledných týždňoch, ale mne toto pomohlo. Tak veľa šťastia☺️

biela_sova
14. júl 2018

@29simona29jej super za dobru radu, mam ho tu, tak si budem natierat aj nim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre