Tehulky pod 18 rôčkov, ich problémy a trápenia

smutnucka
25. mar 2007

Ahojte babulky najde sa utaspon ejdna co nema este 18 a caka babetko?? mne pred emsiacom bolo 17 rokov len ☹ neviem ako to zvladnem teraz ci sa to bude dat a ze co so skolou 😔

sue
25. mar 2007

Smutnucka, hlávku hore...poď k mladým tehulkám, alebo do vydatých/nevydatých maminiek...
A najmä sa netráp, nech neškodíš miminku 😉

sue
25. mar 2007

...inak gratulujem k tehotenstvu 😉

smutnucka
autor
25. mar 2007

kujem krasneee len neviem ako hlavku hore to sa neda

bzuco
25. mar 2007

sue, nie miminku, ale dvom miminkám 😉
smutnucka, neboj
zvládneš to
my všetky ťa podporíme 😉 , tak hlávku hore 🙂
a škola je podľa mňa ten najmenší problém

sue
25. mar 2007

..kľudne sem napíš všetko čo ťa trápi... uľaví sa ti...

smutnucka
autor
25. mar 2007

setko bolo supeer kym sa moj priatel nerozhodol na mna vykaslat ☹tmy padom som prisla o taitna malyckych dievcatiek

bzuco
25. mar 2007

teraz si z toho možno smutná, sklamamná, nešťastná, ale to prejde, ver mi 😉

sue
25. mar 2007

Bzuco, všimla som si až teraz 😔 prepáč Smutnucka 🙂

sue
25. mar 2007

Tak to je dilinko, ten priateľ... ešte ale nehádž flintu do žita... koľko má rôčkov on?

bzuco
25. mar 2007

smutnucka, tak v tom prípade ten chalan nestál za to, aby si ho ľúbila
správny chlap sa takto v danej situácii nezachová

smutnucka
autor
25. mar 2007

ja uz neviem co teraz s tym ☹

bzuco
25. mar 2007

smutnucka
a rodina ako zareagovala na to, že budeš mamina?

sue
25. mar 2007

... teraz je možno z toho len v šoku (aj ja by som bola... netreba s vzdávať a stresovať... aj keď je to ťažké)
Treba zariaďovať čo vieš a čo sa dá... upresniť kde budete bývať s drobcami, zariadiť aspoň jedného človeka, ktorý ti s nimi bude pomáhať... pomaliny sa obzerať po výbavičke, ke´dže dvojičky sa zvyknú ponáhľať na svet... priateľovi posielať fotky z ultrazvuku (nikdy nevieš či sa v ňom neprebudí otcovská láska...) a aj ak by nie, platiť na detičky by mal (ak ich nechcel, nemal sa s tebou milovať...) a najmä zdravo papaj a odpočívaj...

smutnucka
autor
25. mar 2007

moja rodina to vzala v pohode vlaste len moj otec mamu nemam uz 4 roky ☹ moj expritel zo zaciatku malicke chcel asle teraz zmenil uplne nazor

sue
25. mar 2007

Smutnucka, nevzdávaj to... myslím s priateľom, naozaj mu treba dať čas a najmä sa s ním rozumne, v kľude porozprávať... s tým, že sa to stalo, už nič nespravíte... proste sa k tomu musíte obaja postaviť ako dospelí ľudia... Porozprávať sa o financiách, ubytovaní, výchove a podobne...

sue
25. mar 2007

(s maminou mi to je ľúto 😔 )

elliana
25. mar 2007

smutnucka, naozaj to nevzdavaj. Deticky ti prinesu kopu starosti, ale omnoho, omnoho viacej radosti

bzuco
25. mar 2007

tak to je dobre, že ocino ťa podporuje
máš pri sebe človeka, ktorý ťa nenechá napospas osudu aj s detičkami

smutnucka
autor
25. mar 2007

jediny clvoek ktory mi teraz ostal je vazne len moj ocino ☹ on sa skusal porozpravat aj s mojim expriatwelom ale akosi mu to nevyslo

sue
25. mar 2007

A so školou máš ako?

smutnucka
autor
25. mar 2007

skolu este neviem zatial poctvio studujem ale neviem ako to bude dalej

sue
25. mar 2007

A teraz si tretiačka?

smutnucka
autor
25. mar 2007

ano tretiacka na gymnaziu

sue
25. mar 2007

Tento ročník snáď dokončíš v poriadku a potom sa uvidí... hlavne sa netráp...

sue
25. mar 2007

Kukuk IP

smutnucka
autor
25. mar 2007

tento sa bude dat este ale dalej?? neviem co bude

sue
25. mar 2007

Smutnucka, to aj tak teraz naplánovať nemôžeš... nedá sa to, ale ak nemáš niekoho kto by ti s deťmi bol, kým by si bola v škole, tak budeš musieť prerušiť...

chichinka
25. mar 2007

ahojte zienky, kukla som sa len sem na skok, a ja len, ze nedal by sa spravit na gympli individualny plan? ked sportovci ho maju, preco by ho nemohla mat maminka dvoch urcite krasnych a uzasnych dievcatiek? vsetko sa da, zalezi len od riaditela a profakov 🙂

sue
25. mar 2007

Chichinka, dvojičky zvláda maminka keď je s nimi na full time materskej len tak tak... ťažko zvládne prípravu na maturity... len by si zbytočne robila stresy...

chichinka
25. mar 2007

mne je to jasne, ze je to naplno s drobcami a s dvoma ani nehovorim, ale ked ma individualny plan, tak sa chodi do skoly len preskusat, nemusi sediet v lavici...to je jedno riesenie...a urcite by boli zhovievavejsi ako normalne..alebo potom dialkovo si dorobit, ale to neviem ako to celkom je ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre