Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vytúžené tehotenstvo po mimotelovom oplodnení

annastasia22
16. aug 2012

ahojte zienky chcem sa s vami podelit o moje prve pocity z tehu,zajtra zacinam 5 tt...a caka ma este 8 mesiacov otazok a obav...ste na tom rovnako?

zabka1124
16. aug 2012

@annastasia22 ahojky🙂 ja som 9tt+4 a mam tiez kopu otazok, obav a vsetkeho, ale kazdym dnom a kazdym pohladenim bruska verim, ze vsetko dobre sopadne 🙂

annastasia22
autor
17. aug 2012

ahoj zabka ja mam teraz bolesti podbruska a velmi sa bojim ci je male v poriadku alebo ci to nieje mimomaternicove...vies mi prosim poradit ci si mala aj ty take pocity?a kedy si videla male na ultrazvuku?a ake si mala HCG na zaciatku z krvi?dakujem

zabka1124
17. aug 2012

@annastasia22 ahojky, beries utrogestan vsak??Ja berem do 11tt 4-0-4tabletky!!!Mna bolelo brusko po bokoch a potom dole,ale ked som si nasla // tak som si volala do Car RF Brno a za 10-14 dni som bola na ultrazvuku a bolo vidiet aj srdiecko aj 6mm babo🙂Zda sa mi , ze som bola 5/6tt+3!Mne Dr. povedala, ze ma brusko moze bolet az do konca 3 mesiaca, kedze som mala este stale zvacsene vajecniky po punkcii( a mam ic h stale), mozno to mas aj ty, ja som chytila slaby Ohss po odbere( mala som len7oocytov),ale Dr. v Brne mi povedal, ze to je v poriadku!Ja si brusko ked ma pobolieva jemne masirujem!!!
Ale ak chces mat istotu, chod sa opytat do Tvojho Caru, mozno ti spravia sono a poradia ti viacej ako ja!!!A hlavne nemysli na nic zleeeee, musis mysliet pozitivne, ze to sa ti iba maternica roztahujeee a ze babatko je v poriadku!!!Drzkaj sa🙂!!!

annastasia22
autor
18. aug 2012

ahoj dakujem za pozbudenie a mas pravdu beriem utrogestan najprv vaginalne ale potom peronalne pretoze mi nerobil dobre.ja som bola na sone v 4 tt a nebolo nic vidiet ale mi povedal ze je to skoro tak idem v stredu to budem v 5tt a 5dni tak dufam ze tam uvidim mojho milacika 🙂 a chcem sa ty opytat ake si mala HCG na 14 den po ET?ja som mala 1 722 a dufem ze je to dost 🙂 a ozaj tie bolesti podbruska su take ako ked mam pred menzesom a este aj tie krize 😒 aj ty mas taketo iste?ale co uz by sme nevidrzali pre nasich drobcekov 🙂 aj ty sa drzkaj aj s babetkom 🙂 🙂 🙂

zabka1124
19. aug 2012

ahoj🙂!!No to mas krasne hCG, ja som mala 11DC-okolo 480 a za tyzden nato 5903!!
Ja mavam tiez sem tam take divne blesti na bokoch bruska a na spodku, ale sestricka na gynde mi povedal, ze to je normalne,ze sa roztahuje maternica a aj tie upony, co ju drzia.Pokial nekrvacas alebo nemas hnedy vytok, tak nestresuj, ak hej, skoc na gyndu.
Fuuhhhaaa, ty beries utrogestan peronalne??Mne v centre povedali, ze si ho mam vkladat a nie jest, ze potom byva zle. Ja vkladam, ale neviem si to ani len predstavit jest, sak je to take mazlave, brrrrrr!!Ale ked ti chutiii 😉!!!Drzkaj sa aj s babatenkom🙂

annastasia22
autor
19. aug 2012

nie nie je to mazlave praveze som sa bala a v pohode 🙂 ale musim pretoze som z neho dostala candidu a taha sa to somnou az doteraz tak dufam ze to neuskodi malickemu,ale rozmyslam ze pojdem zajtra na gindu pre istotu 🙂 a ozaj si pn?alebo pracujes?ja som zatial doma ale mi z toho sibe 🙂 a teraz ako chodis do caru ci uz nemusis?

annamary27
20. aug 2012

@annastasia22 ja som brala utroš tiež zhora,lebo moja gyn mi našla kvasinky,predpísala mi globulky pripravené v lekárni,kvasinky sme zdolali a zas beriem utroš zdola,tak sa dostane účinná látka skôr na miesto činu a neidú ti lieky aspon cez pečeň.

annamary27
20. aug 2012

@annastasia22 odpoved ešte na tú pôvodnú otázku v tejto téme...ja už budem v deviatom týždni pomaly a nejak mi to furt nedochádza,bruško hladkám,krémujem ráno-večer,manžel ho bozkáva každú chvíľu,mám doma knihu 9mesiacov otázok a odpovedí,chodím na koníka,máme doma niekoľko ultrazvukových fotiek,bolia ma kríže,ked ma skolí únava spím,našťastie som doma na PNke,ale nejak furt čakám kedy ma prepadne nejaký ten pocit šťastia,že to vyšlo..to asi tie hormony robia a príde to neskôr 😀 😀 😀

annastasia22
autor
21. aug 2012

@annamary27 ani ja si to niak neuvedomujem pretoze stale tomu nemozem uverit...konecne! mozno sa bojime radovat...co ak nahodou niake komplikacie...uverime ked bude s nami domka babetko 🙂

annastasia22
autor
23. aug 2012

ahojte mam za sebou 1 sono a vydno tam nase baby 🙂 ma 1mm doky vravel ze akurat na 5tt v utorok ideme na potvrdenie srdiecka tak sa budem modlijkat za nase babetko aby bolo silne 🙂