Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

miriamka
20. jan 2008

Sandri...ja mam v podstate na DVD vsetko co nam doky ukazoval,vsetko hned nahraval.
No ja tiez varene jedla nemusim,takze neboj,urcite nie si sama!

ajkabezka
20. jan 2008

sandrika:ty fotečky ze sona jsou super, na všech vypadá Luki jakoby se usmíval na celý svět 😵 máš aj krásné věcičky, dobrý nápad je hned vyfotit, pak je při prodeji můžeš pěkně prezentovat a líp se prodají- teda když nebudeš chtít pro Lukinka brášku nebo segrušku 😉 já mám výhodu, že můj synovec- stejně starý jako manžel- jezdí pro firmu s kojeneckým zbožím a jeho manželka má v Havířově obchůdek, takže s kočárkem mi dojede i tovar na výběr za rozumné ceny 😵 takhle jsme koupili výbavičku komplet od ponožek po postýlku aj kočárek pro Danielka 😵 takže si ještě dovyberu nějaké drobnosti jako bavlněné košilky, nějaké dupačky, bodýčka atd zas za fajn koruny

sandrika
20. jan 2008

Miriamka fakt si zlatá, nikto mi neveril, všetci tvrdili, žesi vymýšľam a mám stále bulímiu no ja prisahám, že nie...zo surovej stravy mi nieje nič a som vtedy hladná vkuse 😀 no aký význam má si dať verené, keď včeramibolo 10 hod zle z ryby a dnes od 12,30 z grilovaného kuraťa so zemiakmi....
Už sa nwebudem takto trápiť, jedla som to pre malého, ale určite mu nie je tiež najleopšie , keď je mamičke tak zle , že až plačem ako dnes

miriamka
20. jan 2008

No nam sa troska maly na 3D tiez usmieval,dokonca aj zival...takze zajtra vam ukazem 🙂

sandrika
20. jan 2008

Aj môj zíval 3 x po sebe 😀
ajka díky a ja chcem 3 detičky , aj keď je tehotenstvo pre mna veľmi vyčerpávajúce, chcem 3 detičky

miriamka
20. jan 2008

Inac s tym jedlom...na to ze teplych jedal nejem tak vela,maly pekne pribera,ved 650g to je uz pekna vaha 🙂

sandrika
20. jan 2008

je ja netuším koľko váži Luky akoľko to nie je veľa...koľko kraát do týždňa si tak dáš varené jedlo?

lucka0122
20. jan 2008

babule ani ja nejem varene jedla skor ovocie atd chleba so sunkou paprika alebo redkovka...atd..z vareneho aj peceneho je mi zle nieste sami...

ajkabezka
20. jan 2008

miri:to jo Jakubko bude kus chlapa 😎
sandri: jsi statečná, mně bylo zle do 3 a půl měsíce a bylo to fakt hrozný, bála jsem se něco sníst 😖

pupicek22
20. jan 2008

Ahojte holky.....no idem si precitat co ste napisali kym som tu nebola...
😀

pupicek22
20. jan 2008

Mne tiez byva niekedy tazko s peceneho....vobec nemozem kura ako kedysi.Zemiaciky,cestovinky a ryzu mozem ale bez masa 😒.Tiez ma chytaju chute na vsetko mozne teraz....specialne na blbosti! 😀

montinka
20. jan 2008

ahojte dievcata. Este vas trapi zduvanie a zapchy? nemate nejaku rada co by na to pomohlo?

pupicek22
20. jan 2008

Activia🙂)) Vazne mi to pomaha...🙂

montinka
20. jan 2008

tu som si akurat vcera kupila.🙂 skusim ju jest raz za den. to staci nie?

sandrika
20. jan 2008

Aj ja papám jednu activiu denne to máš na to zdúvanie na zápchu, ovocie, džús,vločky s mliekom a super recep figy 🙂

montinka
20. jan 2008

figy hmmm tie mocnemusim ale tak co neurobim aby nam to preslo vsak?🙂

sandrika
20. jan 2008

na zápchu ti pomôžuzaručene ani ja ichinak moc nemusím....ale aj activka s vločkami zabere

montinka
20. jan 2008

dobre vyskusam vdaka. 🙂

ajkabezka
20. jan 2008

a kdyby bylo nejhůř, super pomocník je Espumisan- aj těhulky ho můžou, takže aj na těžký žaludek aj na "bublinky" 😉 mně pomůže líp jak activia
Danielko jde hajat, takže se rozloučím...pěkně si odpočiňte, dejte na sebe pozor a zas zítra nebo někdy papa 😵

montinka
20. jan 2008

vdaka za rady.🙂

weroni
20. jan 2008

babulky vidim ze tu preberate tazkosti z jedla: mne doteraz z jedla nebolo zle vobec akurat ma raz naplo ked som rano jedla klobasu a dostala sa mi do krku ta supka (ci crevo ci co to je 😅 ) fuj to bolo hnusne blee ale tycka nebola 😀 nastastie
pecene zboznujem uplne velmi akurat vyprazane nemusim ale my sme moc vyprazane nerobili ani pred tehu takze pohoda 🙂

miriamka
21. jan 2008

Dobre ranko,
no pridala som foto maleho...nie moc jasne,lebo placentu mam vpredu...ale mne sa pacia 🙂

poleva
21. jan 2008

jasné že sa ti páčia
ved sú pekné, zlatýje...takže to fakt bude chlapčúrik

sandrika
21. jan 2008

miriamka malýje naozaj prekrásny , nehovorím to zo slušnosti je krásny jáj to bude pekné dieťatko 🙂

miriamka
21. jan 2008

Sandrika...dakujem 😵

ajkabezka
21. jan 2008

miriamka: tak jsem zkoukla tvoje fotečky a musím ti říct to co sandrika- je to nádherné mimi už teď, takže to bude maličký amorek..je krásný, krásné rysy tváře... 😲 🙂 🙂 🙂 já když vidím ty vaše bříška, tak si připadám jak slonice- každý mi už teď tipuje, že za měsíc dva budu rodit a já mám ještě 4 před sebou 😅 😅 😅aj u Daniho se na mně chodili dívat vizity, že není možné, že do porodu mám dva měsíce..nakonec to bylo jen 3 týdny a Dani byl venku 😅 doky na soně mi říká "Extremistka"- zjistil, že mám krček maternice 6cm a bývá tak 2 max 3cm 😎 báli se, že by to při porodu mohlo "dlouho trvat", ale já jsem za 8,5h měla jít tlačit- Dani mi to překazil a musel jít "nouzovým východem"- sekciou 😅 snad to Kubinko zvládne počkat aspoň dva týdny před termínem 🤐 přejeme vám všichni tři- Danielko, Kubinko a já krásný a pohodový den bez problémů a starostí 😉 🙂 😉

miriamka
21. jan 2008

Ajka...dakujem,maly sa aj nam moc paci a to je este len v brusku 😵

ajkabezka
21. jan 2008

Miriamka na fotečkách máš jméno kliniky ULMUS a dokyho Breštenského- my jdeme k němu ve čtvrtek na 3D sono, ale do HLohovce...on pracuje i v Blavě?
😲

miriamka
21. jan 2008

Ajka...aj my sme boli v Hlohovci 🙂

ajkabezka
21. jan 2008

aha a tak bylo dobre?je ten doky ok?
podle hlasu je sestra fajn.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre