Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

verulka
1. nov 2007

jaaaj, no ja si toho uz moc nepamatam 😀 len viem ,ze je to fajn,lebo sa dovali veeeelka energia a brusko este nezvykne prilis "zavadzat" tak ako v tretom...i ked u mna to tentokrat neplati 😀 a este mala som vzdy brutalnu chut na sex 😎 ...babo krasne narastie a malo by prezradit ci to bude princezna alebo fesak 😵

miriamka
1. nov 2007

Ahojte baby!
Loss...super tema,sice este tyzden mam do konca prveho,ale to uz nejako zvladneme a buduci tyzden na narodeniny zapijeme vstup do druheho 🙂

sue
1. nov 2007

...druhý bol asi naozaj najkrajší 😅
Síce ešte jeden mesiac mi bývalo zle aj v II.trimestri, ale potom už nie + už som cítila ja aj tatinko pohyby bábätka + konečne mi začalo chutiť + prírastok na hmotnosti nebol ešte nejaký veľký, takže pohyb bol fajn + chuť na tuľkanie ako píše Verulka... no jedna báseň 😀 😀 😀

certica
1. nov 2007

baby, ja to nejak vobec nevnimam alebo nevidim nejake deliace ciary medzi trimestrami, mne to tak kontinualne ubieha, akurat ze clovek postupne rastie 😀 . mozno je to aj tym, ze mne zle nikdy nebyvalo, co sa chuti na sex tyka, je tiez stale rovnaka, no akurat tie pohyby su nieco naviac 😉 😎
ja sa citim super 😀

verulka
1. nov 2007

ja citim prechod do 2.trimestra veeelmi rapidne- jednoducho uz vecer nezaspim a fungujem ako zastara 😀

miriamka
2. nov 2007

Inac Verulka...to s tym spanim aj u seba pocitujem,zrazu sa mi uz vecer nechce tak skoro spat 😉

loss
autor
2. nov 2007

miriamka 🙂
ja tiez pocitujem prechod do druheho trimestra ako nieco super uz som prestala grckat a nie som taka ospala v moci nechodim tak casto na Wc-ko takze spim a rano uz nie som taka unavena,ked vo stvrtok uvidim ze je miminecko OK co viac si mozem zelat k dokonalemu stastiu 🙂
verulka druhy trimester je bajecny 😉

miriamka
2. nov 2007

Loss...takze Ta caka coskoro kontrola?A uz si aj nieco pribrala?Ja +2kg

loss
autor
2. nov 2007

no ja som pribrala uz 6kg

deina
2. nov 2007

Baby, zavidim vam tu chut na sex. Mne v druhom trimestri totalne odisla niekam na dovolenku, zato sa vyburila riadne v prvom. 😀

loss
autor
2. nov 2007

no ja na sex vobec nemam chut a obavam sa ze sa nejak nechce dostavit 😅

miriamka
2. nov 2007

No ja prvy trimester velmi biedny co sa sexu tyka...nejako vitazil strach aby sa nic nestalo.Ale teraz sa uz konecne vracia 🙂

deina
2. nov 2007

U mna sa stratil strach, ale bohuzial i ta chut. 🙄

loss
autor
2. nov 2007

no ja sa tesim ked bude babenko von s bruska to si potom uzijem aj ten sexik 😀

miriamka
2. nov 2007

No inac aj moj manzel je opatrny,chce aby bolo vsetko ok takze tiez hovori,ze potom si to vynahradime.Ale je to sila...pred tehu kazdy den,a teraz som rada ak je to raz za tyzden 😀

stastna
2. nov 2007

Jój, baby, to ja by som sexovala stále 😉 😀 lenže je to nemožné - priateľ na týždňovkách.....do roboty chodí zničený 🙂

loss
autor
2. nov 2007

no miriamka my sme sa raz ako som tehu 😅
inak na urade mi povedali pokial som na PN nemusim sa vobec zaevidovat cize pokial pojdem z PN na matersku na urad prace nemusim chodit vobec

angellinka
2. nov 2007

a nas sex je taky,ze sme mali zakazany prve 3 mesiace a teraz mame byt opatrniiiiiiiiiiii 🙂

babulina
2. nov 2007

sex, to je co? 😅 najprv sme sa bali a teraz neni chuti, no co uz zastrelim sa??? 😀 😀 😀

loss
autor
2. nov 2007

babulina my sme na tom stejne najprv sme sa bali u mna niet chuti no raz sme skusili a nestalo to za nic nevadi potom si to vynahradime no nie?

deina
2. nov 2007

No presne tak je to aj u nas, babulina. Aj ma to stve, sa cudujem, aky trpezlivy je manzel. 😀

miriamka
2. nov 2007

No veru,klobuk dole akych mame trpezlivych manzelov 😉

babulina
2. nov 2007

presne tak, esteze manzel je tolerantny, potom im to vynahradime 😉

tribitka
2. nov 2007

my sme nesexovali už viac ako 5 mesiacov...nemôžeme.... ale ved potom si to vynahradíme, no nie???? 😀

miriamka
2. nov 2007

No podla mna je to tiez tym,ze sa tiez tesia na mimi a nechcu nic zle spravit...tak radsej vyckaju tych par mesiacov 😉

deina
2. nov 2007

No ti sa potom ale budu mat dobre! 😀

eki
2. nov 2007

ahojte, my sme do 4.mesiaca sa v pohode "postískali", ale raz v 4.mes. som po tom začala slabo krvácať, nechali ma týždeň v nemocnici a už vraj nemáme "pokúšať", čo je jasné... takže tieť pôst do konca tehu

miriamka
2. nov 2007

Nie ze dobre sa budu mat...ale ratam,ze hned splodime dalsie 😀

deina
2. nov 2007

Nie hned, rok pauzu by som rada mala. 😅 A potom hned druhe. Optimista som, ze?

miriamka
2. nov 2007

Deina...to hej,ale ked sa budeme teraz pocas tehu drzat,tak myslim,ze ked manzel pusti do mna plavcov tak neviem neviem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre