Formovače bradaviek

dmkr
11. sep 2017

Ahojte, prosim o radu som 2.tehotna v 6.mes. Pri prvom dietati som mala problem s kojenim lebo sa maly nechcel prisat, mam velmi "zle" bradavky. Citala som ze su nejake formovace ale ak mate nejake skusenosti poradte prosim ako by som sa mohla pripravit aby sme druhe kojenie zvladli dakujem.

angelyana
11. sep 2017

Mala som ten isty problem pri prvom a v druhom tehu som radsej nic nenechala na nahodu. Zaobstarala som si chicco korektor prsnych bradaviek a pred kojenim som si bradavku "upravila". Po case mi ju dieta kojenim pekne vytiahlo. Takze odporucam.

zk007
11. sep 2017

Ja som síce nemala žiadny korektor, ale fungovala som s klobúčikmi. Najprv Avent, potom Mam - 14 mesiacov.

dmkr
autor
11. sep 2017

@angelyana ako to prosim ta funguje. Tiez nechcem nechat nic na nahodou a pripravit sa na to. Dakujem

dmkr
autor
11. sep 2017

@zk007 s klubucikmi sme fungovali pri prvom tiez nam to celkom islo ale potom ich uz nechcel. Takze by som chcela skusit nieco aby sa mi prisal.

buchta666
11. sep 2017

@dmkr ja som pouzivala toto, je tam aj video https://www.brendon.sk/Products/Details/63974

pekkka
11. sep 2017

https://www.brendon.sk/kojenie/formovace_prsnyc...

pumpička podtlakom vytiahne bradavku von, funguje to.

angelyana
11. sep 2017

@dmkr pozri si tie videa co baby postli. Je to len podtlak, ktory robi aj odsavacka. Len toto je rychlejsie, male a skladne. Vdaka tomu kojim. Klobuky nepouzivaj, ked nemusis, radsej toto

dmkr
autor
11. sep 2017

Dakujem videa som pozerala, chcem sa opytat len ci to naozaj tak funguje ze sa mimco potom nema problem prisat?

angelyana
11. sep 2017

@dmkr funguje a za tych 5€ to rozhodne stoji a budes v poho kojit🙂

dmkr
autor
11. sep 2017

Dakujem;)

miroslava2207
11. sep 2017

prvú som kojila necelý mesiac - ploché bradavky.Pri druhom som si povedala,ze kojit budem,našla som na nete formovace,kúpila som,v tehotenstve som ich nosila cez deň (keď som nikde nešla) asi 2 mesiace a keď uz.bol narodený,tak ešte 3mesiace...nikdy nemal problém sa prisat a kojim uz 2a pol roka,takže sa mňa určite áno 🙂

zufka10
11. sep 2017

Dieta sa prisava na dvorec. Mala som vpacene bradavky a tiez v porodnici skonstatovali, ze dojcit nebudem. Dojcim dva a pol roka bez formovaca. Je to bezpredmetne, aky tvar ma bradavka. Treba len prisatie kontrolovat, aby bolo spravne.

lilu7
13. sep 2017

Klobuciky su dobre a casom si ich babo "vycucka"😉a zufka 10 ma pravdu s tym prisatim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre