Je pohlavie bábätka určené v 25. týždni sto percentné?

snehovica
27. apr 2015

Ahojte, som v 25 týždni a dnes som si dala zistiť čo budeme mať. Môžem sa na to spoľahnúť, alebo to ešte nemusí byť 100 % ?

iv01
27. apr 2015

v 25t uz by to malo byt pekne vidiet, ale vzdy sa moze lekar aj seknut, nastastie su iba dve moznosti 😀

cailinevelyn
27. apr 2015

u mna sa uz v 20. tyzdni "trafili" 🙂 vo vsetkych troch pripadoch 🙂
gynekologicka mi presne na tuto otazku povedala, ze ked nevidia na usg jednoznacne, tak pohlavie nepovedia, alebo povedia, ze to nevedia urcit. Takze si myslim, ze ak Ti povedali pohlavie, tak by to malo tak aj byt.
Nakoniec, podla mna je to jedno, len nech je zdrave 🙂

sardinka333
27. apr 2015

Nepíšeš ako si si to dala zistiť či z krvi (tam je to vraj 100% ) alebo si bola na uzv. Ale podla mojej skusenosti v 25 týždni by zistenie malo byť na 100%. Mne napr. teraz na uzv. krásne ukázal pohlavie aj zapísal do knižky takže už neriešim čo to bude. Pri každom mi povedali presne. Myslím, že skusený gynekolog, porodník by sa už nemal seknuť...samozrejme pokial nehovorí, že ,,myslím si že to bude,, alebo ,,zdá sa že tam vidím,, v tom pripade by som si nebola istá, ale ak mi jasne povedal čo vidí a ukázal na monitore tak nie je o čom. Tak pekné tehuľkovanie, nech ste zdraví!

seahorse27
27. apr 2015

Zalezi od lekara, aky je skuseny. Poznam skvelého diagnostika, ktory dokaze spolahlivo pohlavie urcit uz okolo 16. - 17.tt, ak je babo spravne otocene. A rozpravala som sa s jednym lekarom, ktory mi spominal, ze jednej babe menil pohlavie v 40.tt (teda iny lekar jej tvrdil niekolko tyzdnov jedno a on videl druhe).

ivca88
27. apr 2015

Ak to je to 3D tak na 99% to je pravda 🙂

mareli
27. apr 2015

100%??? to je az ked sa narodi, dovtedy nic nie je na 100%

karinkaeich
27. apr 2015

u nas dr. pri prvom povedal, ze pravdepodobne dievca, bolo otocene chratikom. a veru mame synceka. na dalsom sone si sedel, a este na inom mal snuru medzi nozkami. takze sme nevedeli az do porodu. a jasne, ze par ruzovych veciciek som potom rozdala 😝 😉

janickacrazy
27. apr 2015

100% nie je nič, poznám zopár prípadov, kedy sa lekári pomýlili. Mne pri druhom tehu traja rozni lekári povedali, že bude chlapec, takže som vedela, že hádam všetci traja nie sú slepí, bol to chlapec. 😀

akika722
27. apr 2015

Ja som bola na 3D 2x /aj zdr.dôvody/ a 2x mi tvrdil že na 100% je to dievčatko,že to krásne vidno,ukazoval mi "vaječniky".
To dievčatko mi potvrdil aj môj lekar a narodil sa chlapček 🙂
Čiže nie,ani to nieje na 100% 🙂

ukulela
27. apr 2015

zalezi, co ti presne povedal lekar ... mne uz v nejakom 14tom tyzdni doktor vravel, ze ak by si mal tipnut, tak chlapec. potom moja gyndoska nevidela poriadne - resp. pupocna snura zakryvala a az v nejakom 22 mi na urgente dokonca doktor povedal, ze vidi chlapceka. na dalse kontrola uz aj obvodna videla vajka, aj ich vytlacila aj obkreslila, ze kde presne su 🙂 trafili sa.

090393kristina
27. apr 2015

nám v 20 tt povedali že to bude dievčatko .... a v 24tt som bola na 3D sone s krásne sa nám naše dievčatko ukazalo 🙂 teraz som v 33tt .... takže pokým sa Vám krásne ukaže už tam nemá čo neskôr dorasť 🙂

P.S. Máme to jasné 🙂 🙂 😅

zvedavka13
27. apr 2015

Pohlavie dieťaťa je jasné už pri splynutí vajíčka a spermie.. to, že to "vieme" skôr je len o technike... nič sa na tom počas tehotenstva už nedá zmeniť.

matrix87
27. apr 2015

100% to je az po narodeni ;) mam znamu, ktora sa tesila na syna a nakoniec to bola dcerka. zalezi asi hlavne od polohy dietata, techniky lekara a jeho schopnosti a skusenosti.

ivetlo
27. apr 2015

Nie, až po narodení 🙂

engie2
28. apr 2015

ja viem z krvi od 12tt, tam si dovolim tvrdit, ze to 100%. Co sa tyka "videnia" - ozaj sa stava, ze vidia doktori zle. Kamratke sa nedavno narodila Valentinka s vajkami... takze treba to brat s rezervou, ak vyslovene napr. vajka oci nevybiju alebo kavove zrnko ako svet, ze ho vidime aj my laici volnym okom...

barboritta
28. apr 2015

Aj ja chcem aby sa lekárka pomýlila na sone, my čakáme štvrté dievča. Ale tak čo už, nech je zdravé

peneloppe
28. apr 2015

Mojej znamej dvakrat povedali ze bude mat dievcatka a ma dvoch synov takze doktori sa mylia.

luta13
29. apr 2015

...mne Dr. povedal v 12tt+3, ze zatial to vyzera na dievcatko...teraz v pondelok v 16tt+3 povedal dievcatko na 90%...a aj na sone sa mala pekne rozkrocila a bolo jej vidiet medzi nozky a nic jej tam "neviselo"...dufam, ze tak aj zostane...ked sme cakali syna, boli sme na SK na 3D v Hlohovci, vtedy som bola v 22tt....a syn sa ukazal v plnej krase...takze myslim, ze ak jasne vidiet pipika, alebo susurku, urciteto tak zostane a nezmni sa to!...prikladam fotky syna z 3D...jasne ako facka...😉

tinushka13
29. apr 2015

Jeeej aká pekná foto.. ja mám tiež takú pekú.. vystavenú.. verím že mi raz syn za ňu poďakuje 😀 😀 😀 nám už v 14tt povedali že to vyzera na pipíka ale nechcel to potvrdiť nakoľko to mohol byť stále pupočník. potom zasa to vyzeralo na pipíka a v 21tt na 100% pipík.. leda že by mu o pár dní pri pôrode odpadol 😀

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sestricka52
1. máj 2015

Pri prvom tehu mi v 20 tyzdni povedali, ze to bude dievca a bolo dievcatko michaela. Teraz este neviem co to bude. Potesim sa obom. Len nech to je zdrave

mirka49
1. máj 2015

@luta13 naam do 32 tt vravel ze dievca a mame chalana

iwka242
7. máj 2015

Ahojte čo myslíte je to chlapec alebo je to pupočníková šnúra čo tam trčí a je to dievča? .. chcem vedieť váš názor... sorry za zlú foto nekvalitnu ale doktor to nevedel odfotiť lebo bábo si robilo diskoteku v brušku 🙂 som 19tt . Vďaka za každý jeden názor

nini1010
7. máj 2015

Zavisi od toho co videl.mne mala na 3d rozkrocila priamo na celu obrazovku nohy takze to bolo jasne.ale ak sa neukaze takto 100%si mozes byt ista az ked vyjde vonku.

jarka456456
22. mar 2017

Čo myslíte pipik alebo to môže byť aj pupocnik

luta13
22. mar 2017

@jarka456456 neviem presne, kde mam pozerat...Skus ten "pipik" zakruzkovat na fotke perom, ak Ti to nevadi, ze si ju popises 😉

luta13
22. mar 2017

@iwka242 fotka z roku 2015 - ja to vidim na chalana a "vajka na obzore"...A mas nakoniec co? chalana, ci babiku ruzovu? 😉

luta13
23. mar 2017

Zienky, naposledy som sem pridavala v Aprili 2015 fotky prveho synceka z 3D utz., no a pisala som v komente, ze nase druhe dieta je dievcatko na 90%...Nakoniec koncom 6 mesiaca sa nam ukazal na utz. "penis" - takto desivo Dr.skrikol, ze ho vidi!...No ja som tomu neverila, kym sme neboli nasledne dalsi tyzden na 3D utz. a tam sa nam potvrdil chlapcek...Bola som v soku, no preslo ma to velmi rychlo a teraz ma nas drobcek uz 17 mesiacov...Takze ako hovorim, ak sa ukaze jasne pipik ci susurka na 3D sone po 20tt., mozete verit, ze sa to uz nezmeni 😉 ...No prikladam fotky aj druheho synceka - prva foto je z obycajneho sona u Dr. a druha je z 3D utz...😀...Vsetkym vam drzim palceky, nech si vynosite svoje vysnivane babätka a hlavne v zdravi - to je najdolezitejsie...Aj ked tuzba po "ruzovom" pohlavi je aj u mna stale dost silna ❤

jarka456456
23. mar 2017

@luta13 to som bola 22+2tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre