Pád v 25 týždni. Môže sa niečo stať bábätku?

tehullka
4. dec 2011

Vcera vecer som bola na oslave a isla som na wc, som v 25 tyzdni, smykla som sa na schodoch a padla na zadok, asi tri schody som sa posmykala. Pri pade som si udrela
chcrbat, tesne nad zadkom. Pohyby citim aj mrvenie, ale aj tak mam strach lebo myslim ze niesu take intezivne. Mozno som len v strese. Prosim poradte mi, mate s tym skusenosti?

evitka82
4. dec 2011

Kamoska spadla v osmom mesiaci na brucho ale stihla vystriet ruky tak stlmila naraz a n ic sa nestalo.ale ja by som urcite sla ku svojmu gyneklogovi aspon nech kukne na sono ci je vsetko ok. 🙂

zuzana17
4. dec 2011

Nechápem prečo nejdeš k dr.? To Ti je úplne jedno keby sa niečo stalo bábätku? 😠

jarunka111
4. dec 2011

nech si každý myslí čo chce, ale ja si myslím, že radšej 3x "zbytočne" ako raz niečo zanedbať ...

janka9898
4. dec 2011

ahoj ja som tiez akurat predvcerom spadla z 5tich schodou a tiez som si udrela krize ale nastastie mi nic nieje na pohotovost som nesla ale zajtra idem na poradnu tak to poviem dr ak ta nic ine neboli teda co sa babatka tyka tak sa zbytocne nestresuj ale ak chces pre klud duse zajtra skoc k dr nech ta pozrie🙂

anjelicek26
4. dec 2011

@tehullka - ja som tiez takto padla, ale dobre 6 schodov po chrbate dolu, no lakla som sa riadne, moja gynekologicka je vzdy na telefone, vravela okamzite prijst, moze sa odlucit placenta pri pade, nastastie u nas bolo vsetko v poriadku, ale vraj nemusi, dala mi potom tyzden uplny kludovy rezim. Takze ja by som sla radsej hned k lekarovi, nikdy nevies.

katka3012
4. dec 2011

ja som tiez toho nazoru,radsej 3 krat a zbytocne,ako raz a uz je neskoro

vierkasteffi
4. dec 2011

moja sestra padla zo stola na ktorom mala polozenu stoličku na chrbat bolo to pred 15 rokmi ale chvalabohu sa nič nestalo 🙂
ale radšej zbehni k doktorovi nech ta prezrie ja by som nemohla spavat keby som nevedela co je s mojim drobcom v brušku 😒

sisaha
4. dec 2011

ja som tiez spadla v 39 tyzdni tak, ze som sa v noci, ked som sla na wc potkla o tašku a udrela si kolenom do brucha. tiez som hned sla na pohotovost kvoli tomu, ci sa nezacala odlucovat placenta. nastastie bolo vsetko ok. Radsej ist zbytocne, ako nieco zanedbat

martinaxx
4. dec 2011

to ja mám takú smolu,že v tehotenstve som spadla už 2krát,prvý krát na konci tretieho mesiaca-ale to som začala krvácať-strašne som sa bála,ale našťastie mi to zastavili a druhý krát som spadla v 7 mesiaci a to na brucho ale hneď som išla,aby mi to skontrolovali-bolo všetko ok.Radšej choď-netreba to podceňovať a budeš aj ty kludnejsia🙂

danu
5. dec 2011

@tehullka pozri do tem, na ktore ti dala link traktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre