Pohlavie podľa hrbolčeka v 13. týždni

sisa22x
22. okt 2021

Ahojte dievcata, mate skusenost s rozoznanim pohlavia v 13tt ? 😇 Dnes som bola na sone, videli sme hrbolcek, ktory nesiel ani hore ani nadol, bol zarovno. Nahodou nemate s tym skusenost ake pohlavie sa Vam narodilo ? 😌 Zvedavost je neskutocna 😝😝😝🤣

kacena4
22. okt 2021

v 13tt sa este len vyvijaju vonkajsie pohlavne organy, takze je to 50 : 50 ci to bude spravne a co sa narodi 😉

e3v3a3
22. okt 2021

@sisa22x ja som bola v 13 tt na morfologickom ultrazvuku, doktor nám povedal už vtedy, že na 80% si je istý že je to chlapček a aj tak bolo

anjelicek26
23. okt 2021

U nas sa nikdy nemylili, ano pohlavie vtedy vyzera rovnako, ale uhol smerom ku chrbtici je rozny, na 2D ked vies co hladas, to vidi aj laik... u nas sa nemylili... ked mas paralelny vybezok s chrbticou, vacsinou je to dievcatko...ked je v iac ako v 30 stupnovom uhle od chrbtice - chlapcek...

ada309
23. okt 2021

@sisa22x nám sa tiež v 13tt nemýlil.. Ak ho ma zarovno, s väčšou pravdepodobnosťou to bude girl 🙃

sisa22x
autor
23. okt 2021

Dakujem dievcata 😌
@anjelicek26
@ada309 lebo mne bolo povedane, te chlapcek ide do hora a dievcatko do dola a mne ked to bolo v rovine, tak nevedel povedat 😂
A tiez som citala, ze ak je vybezok rovnobezny je to doevcatko 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre