Ako veľmi pôrod bolí?

julia44784
16. sep 2019

Ahojte, chcela by som sa opýtať že či pôrod boli? Som dosť citlivá na bolesť tak sa bojím že či takú bolesť vydržím a zvládnem...Skúste prosím poradiť

zuzkamp
20. sep 2019

@evkamotka tak to ja asi budem v pohode, keďže aj menštuáciu som mávala bolestivú a som už na to "zvyknutá"... uvidíme, ako si s tým telo poradí 🙂

ale teším sa už, až to budem mať za sebou... ako našu maličkú prvý raz dostanem do rúk a vyboxuje mi rovno do nosa, namiesto do rebier 😂

via88
20. sep 2019

@zuzkamp aaaano aaano, uplna “malina”... v pohode

monikatopolcany
20. sep 2019

@julia44784 jednak už nemáš na výber 😂 jednak to určite dáš.. každá z nás sa bála a dali sme to. Som na tom tak isto, tiež zlý prah bolesti a dokázala som to 😉 a bez epi.. na bolesť sa priprav, keď si to v hlave zrovnáš pôrod bude pre teba o to ľahší.. držím palce 😉

shilou
20. sep 2019

Prvy porod som mala epiduralku. Vtedy som za zakrok platila/ teraz je uz zadarmo/. Druhy som mala tiez, ale hodinu pred koncom sa mi vysunula hadicka ..takze zazila som aj realny porod. Hrozneee. Ak sa bojis bolesti daj si epiduralku.

candii
20. sep 2019

Tak sex je určite príjemnejší 😅😉

majuska167
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkamp
11. dec 2019

Skoro dva mesiace po pôrode ani neviem že som rodila, keby nie mojej večne hladnej dcéry 😊 epiduralku som nemala, bolesť sa v pohode dala vydržať... Otváranie bolo asi horšie na tých posledných 5cm, než samotné tlačenie... To šlo rýchlo

angela85
11. dec 2019

Nerieš to,klamať ti tu nebudeme ale nič na tom nemení že to dieťa proste raz vyjsť musí a určite to zvládneš. A ostatné nerieš,tes sa na malinké. Veď každá bolesť prebolí. Každá sme sa báli,ale pri druhom to bude lepšie lebo už budeš vedieť do čoho ide a že aj tá bolesť má dôvod pre lepší pôrod a akonáhle porodila prípadne tá zažijú tak už a uvidíš to krpate tak už to nebude podstatne

emma_932
11. dec 2019

Tak mna to nebolelo. Bolestive su "len" kontrakcie, ale aj to sa da prezit. Rodila som 2x, prirodzene, epiduralku som nemala ani raz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre