Prvé pohyby

katarinka243
11. jan 2013

Dnes ma môj gynekolog pobavil 🙂 Prišla som do poradne som v 16 +2 🙂 a prvé pohyby som mala na Vianoce 🙂 Ked som mu oznámila,pohyby pozrel sa na mna a povedal : Neblázni to ešte neboli pohyby to ti len črevá pracujú 🙂) Hm čakám 4 bábo tak asi mi skoro každý den pracujú črevá =)))

lienka1701
17. jan 2013

@nikuska0119 tak to je super...ja len čakám na tie pohyby...aj sa mi niečo zdalo pred dvoma dňami...akokeby ma pod pupkom niekto štekli alebo zvnútra hladkal...spočiatku to bolo akokeby niake žblnkotanie...no a odvtedy nič...

nikuska0119
17. jan 2013

lienka1701: no to som mala aj ja na zaciatku take steklenie a zblnkotanie ale prvy pohyb som mala kopnutie do bruska 🙂 a to bolo velmi prijemne a teraz ich citim kazdy den 🙂 a neboj sa tie pohyby sa objavia a hlavne večer to sleduj ked lezis a si v klude vtedy sa aspon mne najviac mrvi :D a kedy mas termín?

wudz
21. jan 2013

A je možné, že som ho cítila už v 14. tt? Teda len také motýliky, ale bolo to iné, ako keď sa hýbu črevá. Teraz som v 18. a cítim to už naozaj, no doktor mi dnes povedal, že to sa mi len zdá.. Avšak doteraz som pribrala kilo a bruško takmer nemám, takže si myslím, že je väčšia šanca ho cítiť, ako keby som mala brucho.. Či?

kacenocka1
30. jan 2013

@betiska baby ja som v 17tt a prve pohyby som zacala citit minuly tyzden len som si nebola ista, teraz sa uz ozyva kazdy den takze viem ze to bolo ono a tiez som prvorodicka 🙂

azmuk
3. feb 2013

ja som prvorodicka a pohyby citim od 18.tt.
😉

zeina62
6. feb 2013

Ja som v 18 tyzdni nieco obcas pocitim take nieco ako ked sa hybu creva ale myslim ze to niesu creva, ale niesom si ista, som prva rodicka a cakam dvojcata.

lenda8
5. apr 2013

Ahojte dievcata, ja teda som v 19.tyzdni a pohyby som zatial este necitila....niekedy sa obavam ci je vsetko v poriadku...ale doktor mi povedal, ked som bola u neho naposledy, ze je vsetko v poriadku, tak neviem, trocha mam aj obavy ☹

majkabb
6. apr 2013

Ahoj lenda8 aj ja som 19 tt tiez mam pocit ,,ze som este nic necitila ,,sem tam nieco ale skor si myslim ze su to creva ,,pri prvom som citila uz v 16tt ,,tak len dufam ,,ze je vsetko v poriadku 🙂

potamota
10. apr 2013

ako to citite dievcence ja cakam kazdy den a neviem to dako rozoznat ci hore ci nizsie alebo ako??? 😕 😀

regi02
19. apr 2013

Caute..chcela by som sa spýtať,či ma niektorá z vás skúsenosti so steklenim v brusku a v pupku....ja neviem či si to už namyslam ale dnes som niečo take pocitovala viackrát,ked som jedla vždy ked som pre hltla jedlo bol to taký príjemný pocit🙂))

doliva
19. apr 2013

@lienka1701 mne každý deň,aj ked je pravda že v 6-mesiaci spinkaju 18-20 hodín 😀

kika214
23. apr 2013

@regi02 no ja som v 14tt.. a mna steklieva brucho.. co ma nikdy nie.. je to take jemne steklenie.. a potom to prestane.. tak ktovie, ci to je uz ono.. vraj je to skroro.. neviem... ale ako som pisala, nikdy som nic take nezazila, ze by ma dnu brusko steklilo.. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre