Som v 14. týždni a prestávajú ma bolieť prsia

jana65l
7. júl 2020

Ahojte som v 14tt a prestávajú ma bolieť prsia ..,je to ok? Dosť nervózna z toho som

evkakozickova
7. júl 2020

@jana65l buď rada je to normálne mňa tiež asi po prvom trimestri prestali bolieť len sú nafúknuté ako balóny už ani tie podprsenky ktoré som nosila pred tehotenstvom mi niesu dobre

veronikak1209
7. júl 2020

Ano je to ok 😊 aj mna na zaciatku dost boleli potom to preslo 😊 ja som bola rada 😁

solinkarka
7. júl 2020

Prsia nemusia bolieť celé tehotenstvo...mňa prestali okolo 10tt...teraz som 18tt

deti95060810
7. júl 2020

môže a nemusí to vôbec nič znamenať...

bagre
7. júl 2020

u mňa to bolo v poriadku, problém bol ak sa to stalo v začiatkoch tehu... jediné čo mi ostalo dllho boli nevoľnosti.

zenazaba
7. júl 2020

Ty si fakt nestastna z toho, ze ta nieco neboli??

sara07
7. júl 2020

mna neboleli vôbec poča 3 tehotienstiev len sa zväčšili a spevneli 😍 , škoda že to tak neostalo a kojila som

jana65l
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinka89
7. júl 2020

@zenazaba asi nevies- že pokiaľ tehotná žena v 1. Trimestri začne strácať z príznakov tehotenstva-MOZE TO ZNAMENAT POTRAT
Preto sa autorka obava ale neboj sa, celé tehu to tak nebude. Všetko sa zvyčajne s pribúdajúcimi mesiacmi zmiernuje- iba váha a tarbavost nie

jana65l
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1234512345
7. júl 2020

Mňa prsia bolia od začiatku tehotenstva, ale kamarátke napríklad po prvom trimestri prsia prestali bolieť 🙂

ckatka
7. júl 2020

Mňa boleli hrozne tak do 10tt potom sa to postupne zmiernovalo. Teraz som 15tt a už zvládnem dotyky ale iba jemne 😂 je to oveľa lepšie. Ale podprsenku Nenosím od začiatku. Neznesiem. A bradavky treba trénovať 😉

denisakonarik
8. júl 2020

@jana65l ja to iste v 10 tt , som sa zlakla potom ma.zase zacali dako v 16 tt 🙂 kupovala sommhned angelsound ci srdiecko bije

donya
11. júl 2020

Mna prestali boliet v 6tom tyzdni vlastne hned ako som zistila ze som tehu... teraz som 39tt

bambuslienka
22. júl 2020

mna prsia este od zaciatku nezacali boliet :D

sunny_g
8. sep 2020

Sme na tom rovnako 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre