Som v 21 týždni a už 2 dni necítim pohyby

denula84
20. dec 2012

ahojte, som v 21. tyzdni a pomaly dva dni necitim pohyby, iba taky sem tam pohyb ale neviem ci to mam brat za pohyb, kedze som normalne predtym citila kopkanie a toto je cosi ine. dakujem za odpoved .

denula84
autor
21. dec 2012

no vcera vecer som citila, dneska skoro cely den nic az zase vecer, vzdy ked si lahnem na bok. bola som cely den na nohach. tak bola som kludna, k doktorovi som nesla, teraz zase lezim a citila som. tak asi cez den spi , bude to asi mala sovicka. ale sak neviem, nemoze tomu nic byt, minuly tyzden som bola na poradni, nic ma neboli ani nekrvacam, tak si myslim ze je ok, ze spinka, len sa jej nechce 🙂. hrozne vam dakujem za podporu , rady a info 🙂

denula84
autor
21. dec 2012

no cely den som necitila, ale bola som na nohach, teraz ked som si lahla tak uz som citila 🙂. ale zas si myslim ze ked ma nic neboli, nekrvacam alebo nieco take , tak je to v poriadku, pre tyzdnom sme boli na poradni a bolo vsetko ok. asi cez den spi a na vecer ju citim. asi bude jak netopier alebo sova 😝 . v piatok zase ideme na poradnu, tak sa opytam jak to teda je. inak dakujem vam za vsetky rady a informacie. cmuuk 🙂

adel191
14. mar 2021

Ahoj mamičky ja som druhorodicka po 16 rokoch a začínam 20tyzden no pohyby stále necítim je to normálne ďakujem za rady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre