Necítim pohyby bábätka

lucka2506
2. okt 2021

Ahojte baby, je normalne ze dva tri dni necitim pohyby babatka? Som v 30. tyzdni tehotenstva. Dakujem

mediana
2. okt 2021

@lucka2506 určite choď na pohotovosť, to nie je dobré podceňovať

evulil
2. okt 2021

uz si mala byt na pohotovosti...to je moc dlho...ja som necitila par hodin ale bolo vsetko ok..drzim palce

nikpa
2. okt 2021

@lucka2506 normálne nie je že 2,3 dni necítis pohyby a ešte si nebola u lekára. Hneď chod na gyn. príjem.

sense
2. okt 2021

No nie je normalne necitit 2-3dni pohyby... uz si mala byt davno u lekara

mamka1984
2. okt 2021

Dúfam, že si už na ceste na pohotovosť. Držím palce.

lorin29
2. okt 2021

@lucka2506 už po 12hodinach co je maximum a necítiš vobec žiadny pohyb treba ísť na pohotovosť.. Držím palce 🍀

fleur1111
2. okt 2021

@lucka2506 každý deň by si si mala sledovat pohyby a ak zaznamenas nejakú odchýlku, tak treba sa dať radšej skontrolovať. Veľmi ti drzim palce, aby bolo všetko ok 🍀 daj vediet.

zafir01
2. okt 2021

@lucka2506 nie nie je to normálne. Ja som v 39 týždni cítila Pohyby večer pred spaním. Ráno som za zobudila a ticho. Počkala som ešte asi dve hodiny. A bežala som na pohotovosť, že posledný pohyb bol pred 12 hodinami. Dcérka zomrela pravdepodobne niekedy v noci.
Napíš sem, ako si dopadla

sonia.
2. okt 2021

@lucka2506 Utekaj na pohotovost. Drzim palce, nech je vsetko v poriadku a daj nam sem vediet.

whatever1
2. okt 2021

@lucka2506 Nie je to normálne, chod prosím na pohotovost😦

iwesska
2. okt 2021

Nie je normalne,ze sa po 3 dnoch na toto pytas na socialnej sieti🙈 Uz po 1 dni si mala byt na pohotovosti. Takto velke dieta sa musi hybat kazdy den.

ariannazara
2. okt 2021

Pohotovosť.

domka222
2. okt 2021

Ja som 29 a cítim každý deň. Pohotovosť

autumm
2. okt 2021

Ako si dopadla? Všetko ok?

jaruska_12
2. okt 2021

Ja som 28 a keď necítim 2 hodiny tak už som hotová i keď mám lenivejsie bábätko ozve sa pravidelne poklopem ❤️

aknamorka22
2. okt 2021

Mne keď sa zdá, že necítim pohyby tak si dám niečo sladké a ľahnem si na ľavý bok a vždy sa ozve aspoň že na chvíľku 🙂 treba si pohybu sledovať každý deň a ak sa ti niečo nezdá, tak sa ísť dať pre istotu skontrolovať. Prvé tehotenstvo som mala také, že krpec bol extrémne lenivý a cítila som ho len keď som si ľahla na bok 🙂

fleur1111
2. okt 2021

@aknamorka22 u nás zaberá, keď vypijem pohár studenej vody, alebo keď niečo robim a potom si sadnem, to neznesie a protestuje.

aknamorka22
2. okt 2021

@fleur1111 záleží to podľa mňa aj od dieťaťa aj od toho ako máš placentu, maternicu a pod. Ja som prvého naozaj cítila veľmi slabo. Keď som sedela alebo chodila tak nikdy. Iba keď som si ľahla. Toto druhé cítim vkuse nech robím čokoľvek :D

srferreira
2. okt 2021

Nie je to normalne. Namiesto pisania tu si mala ist na pohotovost! To co za otazku? Dva dni necitis dieta, neprislo ti to divne? Dufam, ze vsetko dobre dopadne 🍀

rivini
2. okt 2021

@lucka2506 zeny, nestraste je ju...mne sa stalo v 25. tyzdni, ze som dva dni necitila pohyby. V prvy som len volala lekarke, druhy som k nej vystrasene naklusala...babatko bolo otocene smerom k placente a aj ked sa na utz hybalo, ja som necitila nic..k lekarke radsej 5x zbytocne ako lutovat, no z vlastnej skusenosti uz viem, ze aj dva dni mozu byt ok...

srferreira
2. okt 2021

@rivini mne vzdy duplovali, ze pohyby musim citit kazdy den.

heymissg
2. okt 2021

@lucka2506 bež určite na pohotovosť, ja som takto prišla o jedno z dvojčiat. Keby som išla hneď možno by bolo všetko inak😔

iwesska
2. okt 2021

@rivini Dieta v 30.tyzdni je ale o dost vacsie ako v 25tt,kedy uz ma podstatne menej miesta a kazdy pohyb ruky,aj nohy je uz citelny,aj keby mala placentu neviem ako. Ja som mala raz placenty vpredu,raz vzadu a kazdy den som citila aspon pretocenie. Necitit nic 2-3 dni v tomto tyzdni,je ozaj podozrive. Nestrasime ju,to ti povie kazdy lekar.

alzbeta311
2. okt 2021

Ako si dopadlo? Všetko dobre dopadlo? ❤

marianna_peskova
2. okt 2021

Som v 23. týždni, mám oproti prvému synovi celkom pokojné druhé dieťa, ale minimálne raz za hodinu ho cítim kopať alebo sa hýbať. Určite navštívilo hotovosť.

lucka2506
autor
2. okt 2021

@alzbeta311 ano všetko dopadlo v poriadku babatko sa rozhybalo a je zdrava

miskamicha
2. okt 2021

@lucka2506 ja som 28tt a ked necitim pohyby co len hodinu uz panikarim

miskamicha
2. okt 2021

@lucka2506 bolo otocene? Lenive?

fleur1111
2. okt 2021

@lucka2506 super! Teším sa 🍀 nech je všetko naďalej ok.

dzejsik
3. okt 2021

@miskamicha to zas nemusite po hodine, babatka v brusku aj spia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre