Som v 25. týždni a som unavená

rossaa
17. aug 2015

Ahojte už je to 25 týždeň tehotenstva neviem čím to je ale necítim sa tam bola som u doktora bolo všetko ok pred 2 týždňami cítim sa fajn nič ma nebolí mám v sebe energie dosť akurát som unavená a spím. Je to v poriadku ? V septembri idem na kontrolu. Moje bábo sa vždy nehýbe doktor mi povedal že ho nemusím každý deň cítiť že tam ma dostatok miesta ešte a ešte nemá všetko vyvinuté končatinky dú ešte slabé. Ja mám tak trocha strach ale ked mi nič nieje tak bábo sa má fajn ?? !! .. DAKUJEM

barbora1987
17. aug 2015

Ahoj ja som sa bala tak ako ty bola som po MA a kupila som si angelsound a vzdy ked som sa chcela ukludnit tak som si to zapla a popocuvala srdiecko vedela som ze je vsetko ok. Ak mavas strach o babatko tak pozri na bazariku predavaju ich tam kopec. A hlavne klud to je podststne nestresovat sa. Prajem krasny priebeh tehotenstva

simmsi
17. aug 2015

Ahoj, ja som teraz tak podobne ako ty v 24tt. A posledne dni som babätko vôbec necitila, ani po sladkom, ani keď som si triasla bruchom tak nič. Dnes som bola u dr. a povedala som jej to. Pozrela sono, srdiečko malo reakciu a natočili mi ctg a ten malý sa tak mrvil :D ma zradil. Takže buď v klude, asi sa im nechcelo v takom teple.

ivca88
17. aug 2015

ja som v 26 tt a mala je dost aktivna...no ale par krat som si vsimla hlavne ked lezim na boku ....ze pohyb vnutorne necitim...ale citim ze kope tak ze mam ruku na brusku 🙂
Cize keby sa nedrzim...tak ani niekedy neviem ze kope 🙂
takze nemusis sa bat ..
Mozno male kope ...len ty to necitis 🙂

tjaden
17. aug 2015

@rossaa to si unavená len teraz? ja som bola unavená celé tehotenstvo :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre