Svadba v 17. týždni

anicka246
25. mar 2013

Ahojte baby, chcem sa vás spýtať, v apríli mám svadbu, a nevadí ked budem tancovať a v 17tt? Neublíži to nejako bábätku??

andelok
25. mar 2013

@anicka246 Ja som sa vydavala v 20. tt, aj som si zatancovala...samozrejme to netreba prehanat, treba castejsie oddychovat, ale myslim si, ze ak nebudes na parkete nonstop, tak sa babatku nic nestane. Pocuvaj svoje telo, ked sa budes citit unavena, oddychuj... 🙂

anicka246
autor
25. mar 2013

ved teraz mi práve došlo aj to, že by sme sa mali vyhýbať hluku... a to nevadí ked tam bude hudba silno hrať?

marissenka
25. mar 2013

ja som sa vydavala tiez v 20tt.dost som bola unavena,tak som to moc neprehanala.neboj,urcite mu to neublizi...inak jedna moja znama,chodila kazdy tt az do porodu na diskoteku a male bolo ok.-chvalabohu.

andelok
25. mar 2013

@anicka246 Podla mna urcite nie...ved je to jednorazova zalezitost. Ine by bolo, keby bolo babatko cely cas vystavovane nadmernemu hluku, ale tych par hodin to vydrzi...maximalne ho to trosku bude vyrusovat 🙂 Kopu zien sa vydava pocas tehotenstva, dokonca vo vyssom tyzdni a deticky su v poriadku. Skor ako hudba alebo tancovanie by mohol ublizit stres pri planovani svadby a pod. Ja si myslim, ze to bude uplne ok 🙂

alien2603
25. mar 2013

@anicka246 ja som sa vydávala vo 4 mesiaci a tancovala som s prestávkami do pol siestej rána... A mam úžasné a dobrucke bábätko ;) Neboj sa a ako tu uz bolo spomenuté, počúvaj svoje telo a bábätko, ak budeš unavená, oddychuj 🙂

zuzi0911
25. mar 2013

@anicka246 ja som na stuzkovej bola 17 zyzden a tancovala som skoro stale.neboj sa neublizi to babatku no nemozes to prehnat ziade prudk skoky alebo nieco podobne 😉

anicka246
autor
25. mar 2013

🙂 tak wám dakujem som spokojnešia už..

katy1979
25. mar 2013

@anicka246 ja som sa vydavala v 6.mesiaci t.j. po 20tt a uplne v pohode. Mna trapili dovtedy nevolnosti a vtedy som sa mohla aspon trocha konecne najest. jedine co si pamatam boli desne opuchnute nohy z topanok ale inac nic viac.

bubu4125
25. mar 2013

ja som sa vydávala v 16tt, ale ja som mala problémy, vlastne 4dni pred svadbou som prišla z nemocnice pre krvácanie...dr mi nakázal len mladomanželský tanec a tanec po polnoci...no ja som dievča z dediny, a neodpustila som si toho viac...veľa som oddychovala a vykladala nohy, dokonca aj kameraman si robil srandu....a čo! ja som si to mohla dovoliť 😀 na druhý deň som síce zdochýňala celý deň v posteli 😀 ale stálo to zato!
len počúvaj svoje telo a drobca, oni ti povedia....

nikolet_89
26. mar 2013

ja som sa vydavala v 4-tom mesiaci a veru som chcela tancovat no priserne ma akurat v ten vecer boleli nohy, takze som len sedela a uzila si jediny tanec prvy novomanzelsky 🙂

saskahola
26. mar 2013

Ahoooj neboj , trošku budes musieť ubrať s tancom ... aby náhodou niečo ,,,, ale neboj možno ťa bude trošku ťahať šaty (ved budes mať aj brusko ) ale neboj sa ....bude to oto krajsie .

monika837
26. mar 2013

Ahoj, ja som sa vydavala ked som bola v 20tt .... a vsetko bolo v pohode, aj som si zatancovala aj som mala unos, vsetko z mierov.... Prajem Ti kraaaasny svadobny den a poriadne si ho uzi.... 🙂 😉 Vela stastia... 🙂 😉 😀 😵

samasa
26. mar 2013

@anicka246 ja som do 16tt nevedela že som tehu 🙂 takže moj nazor..ak sa ti má niečo stat- stane sa aj ked budeš ležat hore kokosom, ak to má byt všetko ok bude aj keby si skákala bandži- obrazne povedane 😀

anicka246
autor
26. mar 2013

no ja tiež ani newiem že som tehotná, keby som nemala fotky zo sona tak fakt newiem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre