Test na zistenie pohlavia pomocou sódy bikarbony

diana20
17. máj 2015

Ahojte, chcem sa opýtať, robili ste si niektorá domáci test na zistenie pohlavia pomocou sódy bikarbony keď sa vám bábätko nechcelo ukázať?je to vraj tak, že do nádobky dáte naspodok sódu a potom do toho nacikate. Ak začne sumiet mal by byť chlapec, lebo moč by mal byť vraj kyslejsi. Naopak keď čakáte dievčatko, moč by mal byť viac zasadity a preto by sóda nemala začať peniť.. Ja teda rozmýšľam, že si ho urobím, ale chcela som vedieť, či už niekomu sóda naozaj začala sumiet? 😀 chcela by som chlapca 😝

nikola599
18. máj 2015

@diana20 ahoj co neskusis si kúpiť test na určenie pohlavia , ja som ho pouzila pri obidvoch tehotenstvach a ukazal mi správne mam dve dievčatá mas to spolahlive a nemusis čakať buď ti ukaze ruzovu alebo modru nestojí tak veľa okolo 27 euro

diana20
autor
19. máj 2015

@katka1981 lenže mne urobí doktor sono len v 20. týždni a potom až v 30. a keďže som už bola a dieťatko sa mi neukázalo, tak som hľadala na internete a našla som kopu kravin ako je táto.. jasne, ze viem, že mi to nemusí ukázať správne..

diana20
autor
19. máj 2015

@nikola599 lebo nemám na to peniaze a čo som čítala tak to tiež nie je veľmi spoľahlivé, takže hľadám lacnejšie veci, no ako vidím tak som položila otázku a jediná som to ešte neskúšala 😀

katka1981
19. máj 2015

@diana20, tak u kazdeho lekara su poradne ine, ja som mala sono na kazdej poradni, takze od 16.t.t. mi zakazdym mohli povedat pohlavie, vzdy ho bolo vidno, zas na 3D nechcela tvaricku ukazat za ziadnu cenu

diana20
autor
19. máj 2015

@katka1981 ja som chcela aj zmeniť kvôli tomuto doktora, lebo Som chcela vidieť bábätko, ale už som to nechala tak, lebo odchádzam do zahraničia.. Môj doktor sa vždy rád vyhne tomu aby mi urobil sono.. Aj keď chcem zaplatiť tak neurobí.. Aj na 3D som chcela ísť, ale nemám peniaze na to.. Takže nič, budem nakoniec asi musieť čakať do pôrodu..

katka1981
19. máj 2015

@diana20, ja by som za testy neplatila, to radsej odlozit a potom kupit nieco pre miminko. Ale asi mas vysnivane pohlavie, ked ta to tak trapi, tak nech ti to vyjde a hlavne nech je zdrave, pa

daduska8111
15. júl 2015

Ja som to zo srandy vyskušala, a nič nešumelo.. a bude to bambulka 🙂 možno u mňa na tom niečo bude 🙂

monikacap
21. aug 2015

Ahojte, čítala som ten Váš test so sodou tak aj ked mi to znelo neuveritelne,neodolalal som a skúsila nakolko som v 15tt a netušíme čo mám v brušku a kúpila som si aj gender test ktorý sa nám sfarbil na ružovo no a tá sóda nereagovala na môj moč vôbec tak som strašne zvedavá či je to pravda. Na usg mám ísť až o dva týždne tak neviem ako dovtedy vydržím a dúfam že bude niečo vidno. Doma máme synčeka tak by som aj prijala dcérku aj ked v podstate mi záleží viac na zdraví bábatka ako na pohlaví ale akási som zvedavejšia ako pri prvom🙂

monikacap
29. sep 2015

Ahojte baby,chcem Vam len povedat aby ste nevyhadzovali zbytocne peniaze za testy urcenia pohlavia lebo niesu spolahlive.kupila som si taky ktory urcuje vraj uz od 6tt a ja som si robila az v 12tt presne podla navodu a vyslo mi dievcatko,SODA BIKARBONA mi absolutne nereagovala s mocom cize na dievcatko,vstetky ČINSKE kalendare mi ukazovali na babu a kade ake vypocty podla KRVi a boh vie coho mi ukazovali na babu a dr. mi teraz ukazala na monitore (inak som 21tt) pipika,co ma trolinku sklamalo lebo doma mam chalana a tie vsetky testy ma nabudili na dievcatko tak trolinku som bola sklamana ale inak som rada ze je zdravucky. Takze neverte nicomu a nikomu!ziadne babske hluposti ani testy to nevedia na sto percent len sa u niekoho trafia. Jedine krvny test alebo jasny obraz na monitore. Len Vas chcem usetrit zbytocneho minania penazi na tie nespolahlive testy.

liuliu
29. sep 2015

Kamoske pri dietati to vyslo ! Robila si cinsky kalender pohlavia ; test podla sody aj test podla krvi 🙂 vo vsetkych pripadoch jej vysoel chlapcek a caka ho.
Ja som si robila tiez ten vypocet podla krvi ; vypocet podla cinskeho kalendara ; test so sodou a pohlavie mi vyslo vo vsetkych pripadoch rovnake a spravne 🙂 tak isto aj s angel sound uz okolo 11 tt som pocitala prvykrat pulz ( chlapci pomalsi ; doevcatka rychlejsi nad 140 tusim ) a vyslo mi to tiez a vychadza to doteraz :D
Jedine co mi nevyslo a ukazovalo na opacne pohlavie ako cakam boli jonasove vypocty.
Ale tak treba to brat s rezervou; nahoda je svina :D

kotatko1232
30. sep 2015

A ako sa da zistit ci som tehotna okrem testov??

alenie_
30. sep 2015

@kotatko1232 počkaj 9 mesiacov a uvidíš 😉

evittam
30. sep 2015

@kotatko1232 Alebo, že by zájsť ku gynekológovi..... 😀 😀 😀

kotatko1232
30. sep 2015

@evittam ale myslim take babske rady nemate nahodou?? Ked sa tu davala ta soda

evittam
30. sep 2015

@kotatko1232 Všetky "babské rady" sú na 2 veci..... 😀 😀 😀 Nechcem nikoho uraziť ale neverím, že sa nájde normálna priemerne inteligentná žena, ktorá im fakt verí. A kočka čo písala vyššie, že to vyšlo - tak to je fakt len náhoda.....

alenie_
30. sep 2015

@evittam tak vždy je šanca 50% že to vyjde 🙂)))))

evittam
30. sep 2015

@64alenie_ Tak tá je vždy aj bez robenia sprostostí. 😀 😀 😀

ladore
30. sep 2015

za seba môžem povedať že blbosť,zo srandy som skúsila a podľa výsledkov to mala byť baba a je to chlapec ako buk 🙂)

mircalla
30. sep 2015

Myslim, ze priemerne inteligentny clovek to ani neskusa

puklica13
30. sep 2015

Ja poznam 100% sposob ako zistit pohlavie dietatka

lucka1987
30. sep 2015

@puklica13 ja 99,5 % tiez a o par dni budem vediet vysledok 😉

evittam
30. sep 2015

@puklica13
@lucka1987 To myslím, že všetky. 😉

lucka1987
30. sep 2015

@evittam co vsetky ? 😅

evittam
30. sep 2015

@lucka1987 Poznáme 100% spôsob ako zistiť pohlavie dieťatka.

puklica13
30. sep 2015

😀 😀 😀

lucka1987
30. sep 2015

@evittam tak neviem ci vsetky .. dnes je kopec metod, kedze maminy nepoznaju ani zakladne biologicke fungovanie zeny , a su schopne cikat do sody... 😅 ale jasne.. ak myslis 100 % sposobom ze porod tak super .-D ... ja som netrpezliva. pri synovi sms adpozvedela az v 37 tt, teraz som v 13 tt a o par dni cakam spravu co cakame 🙂 kedze som si dala geneticke testy robit z krvi

evittam
30. sep 2015

@lucka1987 Nie nemyslela som len pôrod-genetické testy, sono,aminocientéza,......atď. Myslím, že tebe nemusím vysvetlovať 😀 . Ale máš pravdu, nájdu sa všelijaké trubky - a to bez urážky. 😀 😀 😀

puklica13
30. sep 2015

@lucka1987 dolezite je aby bolo zdrave 🙂

lucka1987
30. sep 2015

@evittam no .. momentalne s ajedn akocka pyta ci je mozne otehotniet ked nema plodne dni. a ze teda kedy ich ma, kedze kazdy jej povie inak.. ta to de sme ? 😕 fakt sa toto pyta dospela zena ? tiez bez urazky. ale chyba mi tu akesi povedomie zien .. ja sa tiez vela pytam a hodne browsujem, ak nieco hladam a neviem odpoved.. no niektore otazky su fakt trochu cez.. 😀

lucka1987
30. sep 2015

@puklica13 to je samozrejme naj. to je jasne 😉 toto je uz len taka ceresnicka na torte, ked clovek vie co sa narodi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre