Trasenie bruška v 30 t tehotenstva

Problémy v tehotenstveSprievodca tehotenstvom30. týždeň tehotenstva
miriam7979
9. máj 2020

Ahoojte baby prosim Vas je normalne ze brusko sa my niekedy zatrasie na jednom miesto na par sekund to moze robit babetko ze sa hybe alebo co uz sa my to stalo viac krat 🤔som v 30tt a pri prvom tehu som to vobec nemala ...
Dakujeem

nana8989
9. máj 2020

Možno ma štikútku, tiež som to mávala. Triaslo sa mi v pravidelných intervaloch a potom som raz bola u doktorky na vyšetrení a ona mi povedala, že mala štikúta 😊

mima1
9. máj 2020

Trasenie take vibrovanie ako keby alebo pravidelne v dakom intervale?

miriam7979
autor
9. máj 2020

Stikutku to uz poznam to neni pravidelne za sebou....to je take na par sekundu 3 cca a potom nic a anooo mima1 take vibrovanie to je ako keby

lucijalucy
10. máj 2020

@miriam7979 aj ja to cítim 😅 Už som aj hľadala na nete čo to môže byť ale nenašla som nič..

barboraamatejko
10. máj 2020

Ano, ano, pri prvom som uzivala velmi vela liekov. Bala som sa, co to je, pytala som sa aj neonatologov aj gynekologov - vsetci po mne pozerali, ze o com hovorim.. po narodeni som videla syna, ze sa mu asi len 3x tak zatriasla rucka/nozka, potom uz nie. Syn je zdravy, vporiadku. Teraz pri druhom uzivam len magnezium, progesteron, vitaminy a mam to opat. Stale ma to laka, lebo to mam pomerne dost casto - take vibracie? fascikulacie? trva to par sekund, ak mam v tej chvili ruku na brusku a napr sa mu to deje s nozickou, citim to az vonku. Upokojujem sa, ze snad aj teraz bude vsetko ok.

1mina
10. máj 2020

Pametam si aj ja ze sa mi to stavalo...neviem co to bolo preco mala je v poriadku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre