V ktorom týždni vám doktor spozoroval akciu srdiečka?

13. mar 2022

ahojte, v ktorom tyzdni tehotentva vam potvrdil Dr. srdiečko?

barborka817bj
13. mar 2022

Mne 6tt +1 čiže na začiatku 7týždňa

ildiko36
13. mar 2022

1tehotenstvo v 3mes,lebo som mala 3mes ms aj s bolestami, 2teh v 7tt a v 8tt som potratila, 3teh.v 6tt, 4tehotenstvo som mala biochemicke,hcg sa potvrdilo ale bolo velmi nizke a na sone nič nevydeli ,
5teh.v 6tt

mamina0078
13. mar 2022

Na prvej poradni v 8tt

rachel36a
13. mar 2022

V 7 tt

diamond007
13. mar 2022

Mne v 8tt akciu nevidel, v 10+ týždni už áno

petamich
13. mar 2022

6+5 teda na konci 7tt

autor
13. mar 2022

@diamond007 inak toto ma vie vzdy tak prekvapit ze ako je to mozne, ze tak neskôr a predsa❤

lienka.7
13. mar 2022

Prve mi potvrdili uz v 6tt v nemocnici, druhe v 7tt nic a potom v 9tt uz chvalabohu ano 😊 a dnes je z toho uz 3 mes.princezna ❤

autor
13. mar 2022

@lienka.7 kamaratku jeden gynekolog uz v 7tt odpisal...

lienka.7
13. mar 2022

Ja toto nechapem, v com to je, ze dakedy to uz je tak skoro a dakedy čakáš a čakáš... ked mi povedal ze este nic tam nevidi, a o 2 tt kontrola, moje 2 najhoršie tt v živote ti poviem. Pritom test bol taky pozitívny ze až!!! Keď som si tu čítala co niektoré prežili, s takou malou dušičkou som sla na kontrolu ti poviem. Na koze som sledovala každý jeden mimicky pohyb na tváre lekára, a keď som zbadala naznak úsmevu a ze je to tam, myslím ze taky rachot co mi spadol kameň zo srdca počuli az snad do Košíc 🙈🤣

81anina
14. mar 2022

Podla ms som bola 7+0tt bilo srdiecko a velkost plodu zodpovedala 6+4tt. Maly sa narodil presne na termin podla ms

autor
14. mar 2022

@lienka.7 a aj ti povedali ze co sposobilo to neskorsie naskocenie srdiecka?

autor
14. mar 2022

@lienka.7 ono ja viem ze sa to stava...ale uz vela kamaratkam uz ked v 7-8. nebilo tak ich dr. strasili ze je to zamlcany potrat

daniela_p
14. mar 2022

Mne v 6 tt potvrdili akciu srdiečka 🥰

adriana200991
6. máj 2022

5tt a 8tt

svetlana16
6. máj 2022

Nie je to neskoro... Ale tym, ze nie kazda zena ma "ucebnicovy cyklus" tak sa to meni, zhruba od 6-8tt sa zacne objavovat akcia srdiecka... To ze v 8tt nebolo vidiet mohla byt nahoda, na dalsi den ked uz nebola na sone tak srdiečko už bilo ako zvon ale kontrolny usg mala az v 10tt 🙂 (a kedze sa tehotenstvo zacina pocitat od 1dňa zaciatku poslednej menštruácie, tak sa to preto posuva cca 2-3tyzdne... Niektora ma ovulaciu na 14den cyklu, ina na 21 den.... Neda sa to určiť presne, jedine ze vies na 100% den kedy sa to udialo 🙂 )

arexka
3. jún 2023

@diamond007 ja som bola teraz na prvej prehliatke 7+6tt tiež nevidel akciu srdiečka 😞 ešte tomu dal čas týždeň dva nech pridem potom tak hrozne sa bojim myslim na najhoršie 😞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre