31tt a za 2 dni skrátený kŕčok o 1 cm

angi07
15. nov 2019

Ahoj som v 31 tt a za 2 dni sa mi skratil krcok o 1 cm.teraz ma iba 2.5 cm ...mam kludovy rezim magnerot a guajacuran....brusko mi tvrdne ked sa zohnem alebo ked sa postavim 😟 mala ste niektora taketo rapidne skratenie krcka? dufam ze vydrzim co najdlhsie ....

janulla77
15. nov 2019

@angi07 ahoj odkedy máš problém s krckom? Nedávali ti utrogestan? Mne sa skracoval asi od 22tt myslím.. no mne dali utrogestan a sa mi to zastavilo..

janamexico
15. nov 2019

@angi07 v 34 tt som lezala v nemocnici tvrdnutie brucha diagnoza predcasny porod vydrzala som do 37 tt ale ja som isla.sc bola to u moja tretia kludovy rezim ziaden stres ja som bola od 20 tt rizikove samozrejme ked mi skonvila pn isla.som na vianocne trhy a este v ten vecer som isla.do nemocnice to bolo 34+3 tak niak

angi07
autor
15. nov 2019

@janulla77 v stredu sa mi to zacalo ...tvrdnutie bruska a hned som isla k doki krcok som mala 3.5 cm a dnes uz iba 2.5 cm napriek tomu ze tvrdnutie ustupilo a iba som lezala😞

janulla77
15. nov 2019

@angi07 písala som ti správu... 🙂

tropkica
15. nov 2019

@angi07 hlavne sa snaz byt v klude, viac oddychuj, lez a moc sa nenamahaj ani nezohybaj 🙂 Niekedy sa to stava, ze sa zacne skracovat skor..

angi07
autor
15. nov 2019

@tropkica snazim sa ano len to ze posledne 3 dni som iba lezala a predsa sa to skracuje...no nic uvidime 🙏musim sa ukludnit a bude to fajn🙏

tropkica
15. nov 2019

@angi07 hej je dost mozne, ze si to trosku aj namyslas, vies kolko toho urobi psychika? Je to az sialene, ale fakt ako sme nastaveny tak sa okolo nas deje.

angi07
autor
16. nov 2019

no baby ja neviem🤔 dnes som uz mala 4 x take silne stahy ze ozaj bolestive...az do krizov to vystreluje normalne ma zaleje pot pritom je to velmi neprijemne a ozaj nic nerobim😕😕😕 neviem ci mam ist na pohotovost alebo vydrzat...

mariamisko
3. dec 2019

@angi07 mne sa v 29 t skratil na 1 CM a od 26 TT mi tvrdlo brucho ... Nasadili mi pesar teliesko zo spodu na držanie krčka a vybrali mi ho v 38 tt a momentálne som už v 40 t ...

angi07
autor
3. dec 2019

@mariamisko dakujem za prispevok bola som potom o 3 dni na pohotovosti a tam.mi zase povedali ze mam 3.7 cm namiesto 2.5 cm co mi moj doki.meral co som vobec nechapala...🙄😳 ale poradna z pred tyzdna dopadla celkom dobre ze vraj 3 cm a zavreta som iba troska makky krcok...16.12 idem znovu som zvedava teda 🤔

mariamisko
3. dec 2019

@angi07 držím palce viem čo je to aký strach aby sa predčasne nenarodilo bábo ...hlavne veľa ležať a poskladať pod zadok aby bábo netlacilo na krcok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre