Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo Vam pomohlo na vyvolanie pôrodu?

michaelajesenska
7. sep 2019

Ahojte baby čo Vám prosím Vás pomohlo na vyvolanie pôrodu? Ja skúšam už všetko možné a nič. Od včera skúšam aj fit loptu. Keď sa mi to nespustí same tak mi budú vyvolávať. Pondelok som bola otvorená na jeden prst.

naloxon
7. sep 2019

Napriek netrpezlivosti a nedočkavosti je však vždy lepšie spoľahnúť sa na bábätko. Ono najlepšie vie, kedy je ten správny čas. Urýchľovaním by ste si v niektorých prípadoch mohli i uškodiť, a preto naozaj zvážte, či radšej nenechať celej veci prirodzený priebeh.

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@timilv doktorka mi poradila že mám cvičiť a skackat na fit lopte a nechránený pohlavný styk. Veru že by som bola najradšej keby to ide bez vyvolavacky. 😐

tukanec
7. sep 2019

@michaelajesenska no to bude podla mna to iste,len ja som to nazvala na sedlaka 😃 mne to vystrluje do triesli a tym padom ledva chodim

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@tukanec áno to je tá spona vlastne sa rozťahuje ale dosť to bolí

tukanec
7. sep 2019

@naloxon myslim, ze vsetky by sme to najradsej nechali na babatko,jasne ze to je najlepsie. ale ked si mam vybrat vyvolavacku v porodnici,alebo ho skusit takto "postuchnut" tak to skusim babskymi radami najprv 🙂

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@tukanec presne tak ako píšeš. Radšej to vyskúšať aj takto keď tam je tá nádej že to pomôže .

diewcatqoo
7. sep 2019

Tiez som rodila v cesku a tiez mi radili pit cervene vino, pohar denne. Skusala som vsetko okrem ricinoveho koktejlu, vsetky veci co sa daju jest a pit, vsetky aktivity, sex... a nic.
U mna nakoniec pomohlo to, ze som sa raz neskutocne nahnevala, ked mi uz kazdych 15 min volal kde kto, ze ci este nerodim... tak som sa vytocila, az mi zacali kontrakcie 🙂

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@diewcatqoo aj mne každý deň zvoní telefón a darmo poviem že keby niečo tak aj s manželom zavoláme ale oni to nechápu asi. 😀

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

A Vás ako boleli kontrakcie? Ako menštruačné bolesti alebo skôr také pichanie?

diewcatqoo
7. sep 2019

@michaelajesenska mne po tyzdni prenasania zvonil kazdych 15 min. Myslela som, ze ma porazi. Potom si ho na pol dna aj vypinala a vzdy som nasla kopec neprijatych hovorov. Vravela som, ze ked este budem niekedy v buducnosti tehotna, predpokladany datum porodu, ktory oznámim okoliu, bude o mesiac neskor od datumu, ktory urcili lekari

sofiia87
7. sep 2019

Pohar cerveneho vina. Bola som “zamknuta na 100 zamkov”, porod v nedohladne. Vecer som si dala pohar cerveneho vina, rano uz som sa zobudila s kontrakciami a v noci porodila.

nikiki29
7. sep 2019

Ja som skúsila všetko... nakoniec som išla do nemocnice na vyvolávačku 7d po termíne, dali mi klystír a vyvolávačka už nebola treba 😂

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@sofiia87 a vareného či len čistého?

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@diewcatqoo najlepšie je ani nepovedať a hotovo😂😂

zanita777
7. sep 2019

@michaelajesenska ahoj. Myslim ze babatko vie najlpesie kedy je spravny cas a kedy bude cbciet prist ... tiez som skusala vsetko mozne od umyvania okien,vrelu vanu,sex, furikom behala po dovre a robila v zahrade ...pila rozne caje a nic ... maly sa vypytal sam ... prisla som na prst otvorena den po termine s kontrakciami do porodnice .. a o par hodin bol maly na svete 😊

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@zanita777 ahoj. Áno ja viem ale zas keď sa môžem dakym spôsobom vyhnúť vyvolavacke tak aspoň vyskúšať za to nič nedám.😊

malfea
7. sep 2019

@michaelajesenska Mne ďatle. V 39. týždni som sa začala báť, že budem prenášať (na poradni a monitoroch ani náznak blížiaceho sa pôrodu). Na zahraničných weboch som čítala o sušených ďatliach, je sa 6 ks/deň. Kúpila som hneď 2 balenia a teda po 2 dňoch som už rodila.

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@malfea a dve balenia si zjedla naraz?

monikatopolcany
7. sep 2019

@michaelajesenska kontrakcie sa nedajú porovnať s ničím. Je to bolesť sama o sebe. Ale čím viac ich budeš mať po sebe (alebo častejšie?🤷), tým lepšie. Znamená to, že sa blíži koniec 😉 jedna kamarátka mi povedala, že keď sa dostaneš zo vzdychárne na sálu už máš vyhrané. Tam si vybavená do 10 minút a mala pravdu. Tam už to bolo šup šup, teraz tlačte a naraz bolo po všetkom.

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@monikatopolcany lebo ja sem tam mám že mi stvrdne bruško a od krížov po podbrusko mám takú bodavo pichavu bolesť.

barbora_t
7. sep 2019

No mne nepomohlo nic, ani hamilton,ani sex,ani vana,ani schody,ani fit lopta, ani slapanie do kopca, ani poharik (1.5dlc) cerveneho :D porodila som az po 3 vyvolavacke 🙈 mesiac som bola otvorena na 1cm, mala mi naliehala hlavickou a nic, raz sa jej nechcelo, tak sa jej nechcelo :D a mohla som sa aj zblaznit

tamka82
7. sep 2019

Sex a spermie.

soulmate9
7. sep 2019

Oxytocin 🙈😅

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@barbora_t no tie krpce malé sa niekedy asi nevedia rozhodnúť lebo ako som písala od 32tt som mala problémi som sa začala otvárať v nemocnici som bola a teraz keď už má prísť tak nič.

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@tamka82 to mi nepomaha

michaelajesenska
autor
7. sep 2019

@soulmate9 toho by som sa najradšej vyhla😀

korytnacka7
7. sep 2019

@michaelajesenska Napisem vam, ale do 24hod realne porodite, tak s tym pocitajte: sex a tonic. Kupte si litrovku tonicu, chinin sposobuje stahy maternice, preto je tonic v tehotenstve, najma v uvode, zakazany... Vecer popijajte, k tomu pekny vecer s manzelom a na druhy den rodite. MNE TO PORADILI SESTRICKY NA POSLEDNEJ PORADNI...A VSETKYM, KOMU SOM TO PORADILA, ZABRALO 🙂))

rozovykon
7. sep 2019

@michaelajesenska ja som v nemocke chodila dolu schodmi a hupala sa na fit lopte, bola som na dva prsty, keby sa mi nespustil porod do pondelka tiez by som dostala vyvolavacku ale asi aj ten strach ze ju dostanem som v pondelok nadranom zacala rodit.

chicken
7. sep 2019

Mne pomohlo poriadne si zatancovať a cez deň som trhala burinu v záhrade a určite drepovanie v ten deň večer mi hneď praskla aj voda

misi_sisi
7. sep 2019

@michaelajesenska podľa mojich skúseností - kašli na to 🙂 je to podľa mna zbytočne..aj ja som prenášala 10 dni..sex, tepla vaňa, rôzne čaje, prechádzky, okna som umývala 😀 aj tak mi nakoniec museli porod vyvolať

Tu začni písať odpoveď...

Odošli