Dá sa ananásovou šťavou vyvolať pôrod?

katika1811
18. okt 2020

Ahojte dajte nejake overene typy ako vyvolat porod. Skusali ste niekto aj ananasovu stavu??

zuzap33
18. okt 2020

@katika1811 chilli alebo s e x

77daniela77
18. okt 2020

Horuca sprcha.....

barborahavrilova
18. okt 2020

Pocula som ze skorica+zazvor....mne pomohlo chodenie po schodoch

mimkao
18. okt 2020

@katika1811 alchemilkový čaj, sex.

luciannka83
18. okt 2020

Ja som neporodila, kym som okna neumyla😅 ale rada si precitam sj ine typy.

malicka_mysicka
18. okt 2020

nam kazal doktor sexovat a semienko dnu. inak som chodila po schodoch, jedla som cili, cvicila som na fit lopte, davala som si horuce vane. v den, ked som porodila, som bezala na autobus (asi 20 metrov) - a to bol podla mna spustac - isla som z nemocnice z kontroly, kde som mala na pasoch presne 0 kontrakcii a na dalsi den ma mali prijat na vyvolavanie.

maaji
18. okt 2020

Poriadiť celý dom ,veľa sa zohinať biť v pohybe hlavné, veľa chodiť ,aj drepy skús

miiceencoovaa
18. okt 2020

@katika1811 ja som skúšala fakt všetko a pôrod mi to nevyvolalo...umývala som okna v celom dome (2-poschodový dom), chodila s vysávačom po schodoch,... a nič nepomohlo, pôrod mi vyvolávali a nakoniec spravili cisársky...takze keď to nemá prísť, tak to nepríde 🙂

kiki68
18. okt 2020

Jasne, sezrala som dva ananasy aj so stredom a ... nic 😂

kiki68
18. okt 2020

@miiceencoovaa mne tiez az ked dali ten motuzik do krcka sa to rozbehlo. Tu sa to vola gumicka v Rakusku. Inak tiez vsetko poskusala a nic z toho

vilma7
18. okt 2020

Robila som všetko vyššie spomenuté, nič nepomohlo. Takže za mňa sú to len drísty, dieťa sa vypýta von, keď bude pripravené.

evamea
18. okt 2020

Ja som sa zaprisahala, že porodím až vtedy, keď príde skriňa z Merkury Marketu. No neskutočne dlho im to trvalo, tak som na to aj zabudla a nakoniec prišla, svokrovci s mužom ju postavili a v noci mi praskla voda. 🤦‍♀️🤣 Ananás so mnou nič nespravil, skriňu odtiaľ ale radšej neobjednávaj, sú to šunty a prišla by keď by malo malé pol roka. 😄

nini1010
18. okt 2020

Zeny sorry ale ze takym chujovinam verite 🤦‍♀️

evamea
18. okt 2020

@nini1010 Deti veria na Ježiška, chorý sa modlí k Bohu, v psychickej nepohode niekto medituje a tehotná nech si skúša čo chce a čomu verí, ak to má prispieť k psychickej pohode a neublíži jej to. Len toľko k tým "chujovinám". 😉 Prinajhoršom človek zistí, že to nefunguje, ale hlúpou vecou by som to nenazvala.

nini1010
18. okt 2020

@evamea Ale prosim ta!Ananasova stava?ANANASOVA STAVA???No nech sex,pohyb,schody,vsetko ma svojim sposobom nejaky racionalny zaklad ale ananasova stava??Sorry- toto je cisto z kategorie chujovina.

mariska1989
18. okt 2020

Ja som chodila na prechádzky také jemný kopec ale v kľude .a nič bol aj sex ale môjmu to nejak nešlo tak to bolo bez drobcov 😂 nakoniec v deň kedy sa to rozbehlo sme šli na poriadnu prechádzku predtým2 hodiny sme mali šikovno sex 🙈 😀 počas prechádzky niečo bolo ale to som nebrala do úvahy lebo takých posličkov som mala často aj predtým . Večer som si hodila o 8 vaňu čo najviac teplú a o 9 mi troska odišla voda to som si myslela že to asi voda čo som sa kúpala vyšla a o 10 už úplne, môj neveril .a 13.4. o 4:13 ráno bola už tu 😂 takže u nás som v ten deň zapojila prechádzku , sex ,kúpeľ a vypila 2 šálky čaju 😀

evamea
18. okt 2020

@nini1010 Neviem, prečo si taká rozhorčená, veď je to len ananás. Nejde si pichať vidlami do podvozku. Kľud. 😉

tamvtme
18. okt 2020

Mne nepomohlo nic, ani sex, alchemilka, malinik, tonic, drepy, schody, vygruntovat cely barak, horuce vane....nic.. ale o ananase som este nepocula

blumie
18. okt 2020

Ja som v den ked sa to rozbehlo skakala na fitlopte, ale kedze som to robila vtedy uz 2 tyzdne, tak nemozem povedat, ze to bol spustac 😂. Porod sa mi rozbehol den pred tym ako som mala ist na vyvolavanie (prenasala som vtedy uz 9ty den), takze asi skor stres to spustil. Ananas kludne skus, podla mna to s tebou nic nespravi ale mozes sem potom napisat ako to dopadlo.

mamanadruhuu
18. okt 2020

Nič ti nepomôže vyvolať pôrod, pôrod príde sám od seba, ale tiež som všeličo skúšala... Skús pohyby panvou ja som mala odporúčaný tanec ak chces pošlem ti link do správy lebo sem mi to nejde .. 🙂

katika1811
autor
18. okt 2020

Ďakujem tmza rady..😂Tp mam az 22.10 podla sona som mala 17.10 ale riadia sa podla ms tak snad dovtedY porodim namaham sa.. Mam v plane vyunyvat celu kupelnu popritom este cvicim s anibalom😂😂a ananas to mi len znama poradila ze jej to pomohlo doteraz som o tom ani ja nepocula😂

macko1007
18. okt 2020

@katika1811 jaaj ja som skusala vsetko 😂 cervene vino,horuca vana,sex,stiplave,dlhe prechadzky,umyvanie po 4roch 😬 nakoniec dkaujem bohu ze mi toto nepomohlo a vydrzala som este 2tyzdne 2v1 🥺

katika1811
autor
18. okt 2020

@macko1007 preco dakujes ze ti to nepomohlo?? :/

macko1007
24. okt 2020

@katika1811 malinka zaostavala v raste,narodila sa v 38tt a odpovedala na 35tt..cize keby som posluchala moju dr ktora mi to radila skoro v 37tt aby som ju uz dostala von tak by to asi nedopadlo moc dobre :( chablbohu vsetko je v poriadku

katika1811
autor
2. nov 2020

Tak ahooojte už to mame za sebou mame 🥰na vyvolanie mi pomohlo komplet vyupratovat cely dom obe poschodia a na druhy den prisli kontrakcie😂

maaji
2. nov 2020

@katika1811 Ahojj Gratulujem ,a teším sa stebou 🙂🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre