Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy porodím?

denda90
30. dec 2014

ahojte mamičky ... kedy porodím ? som v 39 tt a cevix skóre 9 ... ďakujem 🙂

zeytin
30. dec 2014

🙂 Nie sme vestice 😉 Mne pri druhej dcerke povedali na poradni 2 dni pred porodom, ze este minimalne tyzden... A za dva dni sa narodila 🙂 presne v termin porodu.

denda90
autor
30. dec 2014

mne povedali, ze do konca tyzdna ale nejako sa na to necitim , ze by som mala porodit a pytala som sa preto lebo to skore mam 9 bodov 🙂

lauricka
30. dec 2014

ked sa babo rozhodne, nikdy mi lekar nepovedal nejake cervix skore, ani prve, ani druhe tehu. Asi su take veci aj tak zbytocne, su to vsetko len odhady a dohady.

lubka1983
30. dec 2014

Ked bude cas

janinah
30. dec 2014

na Nový rok o 13,45 😉 veľa šťastia.....

bonaqa2013
30. dec 2014

to čo je cévix skóre. Mne to nikdy nepovedali a to mám 4 deti. Čo všetko už nehovoria tým maminkám sa nestačím čudovať ...
inak pri druhom už porode - bola som už na sále, povedali ocinkovi aby išiel radšej domov, že porod začne až niekedy nadránom a ocinko nedošiel ani za brány nemocnice a už som telefonovala že sa narodila dcéra. Skoro som porodila aj bez lekára. niekedy ani oni nevedia....

iniga77
28. jan 2015

No ja som bola v decembry cez sviatky v nemocnici kvoli tomu ze ten cervix som mala iba 1 a cim je nizsi sa zena viac otvara aspon tak mi to bolo vysvetlene ale som bola iba v 6 mesiaci takze ma nadupovali injekciami a sme cakali pred dvomi tyzdnami som ho mala 4 a vcera v poradni uz 6 takze tak 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli