• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy sa otáča bábätko dole hlavou?

1. januára 2017 
Mne sa malá otočila až po termíne. Posledné týždne tehotenstva bola stále priečne a už to vyzeralo na sekciu. Išla som do poradne a slečinka v brušku , čuduj sa svete, dolu hlavou. Tak to lekárka využila a trochu tomu pomohla, aby sa pôrod rozbehol. Na druhý deň bola dcéra na svete a prirodzenou cestou.
24. feb 2016 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v 38tt a mala je stale otocena KP. Chodim uz do nemocnice kde budem rodit. Dr mi ale este ani raz nerobil ultra iba pocuva brusko a kontroluje krcok. Dnes som sa bola dokonca objednat na predoperacne vysetrenie. Strasne nechcem ist rodit cisarakom, hlavne kvoli tej rekonvalensencii potom. Lekar mi uz dal aj termin na zakrok o necele 2 tyzdne. Stale pevne dufam ze ta mala mrska otoci. Vecer ma v poslednej dobe obdobie kopania tak vtedy stale dufam ze sa otoci
31. máj 2016 o 21:51  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: som v 21 tt a vcera som bola na kontrole. Bolo mi povedane ze drobcek je otoceny dole hlavou . To je dobre? Alebo zle? Alebo sa este sto krat otoci a len vtedy mal taku polohu . Doktor povedal ze to je dobre ze je dole hlavickou ale po precitani niektorych prispevkov mam pochybnosti.
23. jún 2016 o 05:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu_123 ahoj.no poviem ti pravdu ze moja mala tiez bola v 20 tt dolu hlavickou,ale ultrazvuk v 28 tt ukazal ze je nozickami dolu...ale potom ked som bola v 34 tt tak uz bola opat dolu hlavickou.sestricka mi vtedy vravela ze dieta sa moze otocit aj v den porodu...
6. júl 2016 o 16:51  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co sa tyka otacania u mna sa dnes zistil snad unikat. Moja mala bola otocena dole hlavickou uz davno (od nejakeho 30tt). Este v 38tt ked som uz chodila do predporodnej poradne bola dole hlavickou...a dnes, v 40tt (ked uz som aj ja aj Dr.mysleli, ze mala bude davno na svete, lebo prveho som dala o tyzden skor) s udivom zistili, ze mala sa v 39tt otocila KP...a ma odhadovo uz 3600g. Takze ani neviem ako a z planovaneho prirodzeneho porodu je z minuty na minutu cisarak. Snad vsetko dobre dopadne. Tak tolko k tomu, ze ´kedy ´ sa babatko otaca. :wink:
1. jan o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok