Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neisté pohlavie dieťatka v 36 týždni

matta1
21. nov 2012

Caute babenky neviete poradit v 36tt nevie upresnit ze ake bude pohlavie vraj ze chlapcek ale nieje si isty lebo je tam pupocna snura mam doma 2dievcata a pri nych mi bolo uplne inac ako teraz a aj pomali ku 100kg som sla zo 60kg a teraz mam 77kg pribrala som cca 9kg neviem co mam robit neviem SA DOCKAT poroxu ze co to bude bruch mam spicate a pri dievcatach bolo uplne ine dakujem babenky za radu

sympa1
21. nov 2012

@matta1 vies co..je jedno kolko proberies a aj ake mas brucho...no a co sa tyka pohlavia..nechaj sa prekvapit pokial to nieje dobre vidiet 😀

liwqa
21. nov 2012

Ja mam tiez spicate brusko a cakame dievcatko... Pri prvom chlapcekovi som pribrala 13kg a teraz zatial 10kg... Takze viem ze babske reci na mna neplatia, ale ze vobec :D bola si na 3D? Mne povedal pan docent Dankovcik na 3D/4D uz v 12 tyzdni, od vtedy som bola este 2 krat v 20tt a 30tt a potvrdili mi dievcatko... Hlavne nech je zdravucke 🙂 drzim palce

matta1
autor
21. nov 2012

@sympa1ved toto ze z mojej strany je moj otec50rocny posledny tak preto by som uz aj chlapca chcela uz by sa ziadalo my sme boli3sestry sestra ma 3dievcata a ja 2 tak preto sa uz neviem dockat :D ze co to bude a tretia sestra nema zatial nic :D

anjelicek26
21. nov 2012

Ani nevolnosti, ani brusko,vlasy, nechty, tabulky,vestice,kyvadlo... len ultrazvuk a lekar 🙂

matta1
autor
21. nov 2012

@liwqa ved toto nech to je zdrave ale chlapca by sa uz patrilo mat po 50rokoch v rodine :D

leam
21. nov 2012

@matta1 jéééj, aj my sme babská rodina 🙂 Tiež sme 3 sestry. Sestra má 2 baby, aj ja 2 baby a tretia sestra je ešte malá 😉 A nebolo by super mať ďalšiu babu ?😀 😀 😀 😀

matta1
autor
21. nov 2012

@anjelicek26 nevedel povedat zavadza nam pupocna snura :D tak ze 50na50 :D

matta1
autor
21. nov 2012

@leam bolo ale uz aj modre veci by sa zaziadalo vesat nie len ruzove :D

80sasenka
21. nov 2012

Ja som tiež v podobnej situácií, my sme dve sestry- ja mám dve dievčatá (8,7 r.) a teraz čakáme tretie (február). Tiež som zvedavá, čo to bude 🙂
Prvé tehotenstvo- pribrala som 24 kg ale išlo mi to skôr do bokov,
Druhé tehotenstvo- pribrala som 23 kg, tiež mi to išlo skôr do bokov
a teraz tretie- zatiaľ som pribrala 11 kg (určite ešte naberiem) teraz mi bruško ide skôr dopredu. Tak možno sa zadarilo a bude chlapec 🙂 Na sone som sa nepýtala, nakoľko chcem mať prekvapenie... vôbec mi však nebude vadiť, ak to aj do tretice bude dievčatko, hlavne, nech je všetko v poriadku 😉

matta1
autor
21. nov 2012

@80sasenka ved jasne len nech to je zdrave :D:D:D:D:D:D nech je to co klovek len zdravie ja prednejsie :D ale aj tak chlapec potesi asi sa necham prekvapit :D:D:D:D:D

80sasenka
22. nov 2012

Jasné, že chlapec poteší 🙂 Ale vo vnútri nejako cítim, že to bude opäť dievča. Ale ak sa nám narodí náhodou chlapec, bude to milé prekvapko pre všetkých z rodiny 🙂 Tak držím palce, aby Vám to vyšlo a potom dajte vedieť, čo máte 🙂 A hlavne veľa zdravíčka 🙂

nevestienka
22. nov 2012

@matta1 ahoj, nechaj sa prekvapiť 🙂)) ja som pribrala 7,5 kg som tiež v 36tt, brucho mi ide skôr do špica a mám potvrdené 4x dievčatko. Takže tu žiadne babské rady nepomôžu 🙂)))

anika11
22. nov 2012

@matta1, @leam, @80sasenka no dievcata..u nas je to presne naopak.muzov otec je z piatich chlapcov,muz z dvoch a my mame doma tiez uz dvoch chalanov.takze svokrovci by straaasne chceli babu,no ja mam tusak,ze ked bude tretie..bude zasa chalan.jedine..ze by ste mi poradili..ako tie baby robiiite? 😀 😀 😀
rozmyslam,ze ak sa dame s muzom aj na tretie babo,tak sa asi necham prekvapit..len neviem neviem,ci to potom vydrzim az do porodu 😅 hlavne nech su tie nase deticky zdrave 🙂

saranata
22. nov 2012

ja mam tri baby, prve dve identicke tehotenstvo, aj porod , teraz posledná uplne ine tehu, brucho ,schudla som 11kg , nejedla som ani gram cukru lebo mi nechutilo sladke,pila som pivo 😀 čo mi nikdy nechutilo no proste všetci ze chlapec aj napriek tomu som vedela ze cakam dievča a aj máme tretiu bambulu a som stastná
mat tri deti a všetky zdrave a to je najdolezitejšie 😉
ved sa dozvieš pri porode už na 100% a budeš stastná bez ohladu na to čo to bude, bude to zdrave krásne dieta , drzím palce a prajem pohodový porod 🙂

matta1
autor
22. nov 2012

@80sasenka ja vo vnutey citim ze chlapec ved zachvilku mozrm aj porodit a neviem meno pre dievca mam len pre chlapca Filipko :D a doma mam Viktorku a Vanesku a keby bolo 3 dievcatko tak to nrtusim nenapada ma nic ine len chlapcenske :D uz pri dievcatach som tusila zr bidu diebcata teraz to ode na chlapca tak dufam ze lebo kex my po porode ppvedia ze je to dievcatko tak meno nemam :( adi to necham na sestricky :D:D:D:D:D:D:D:D

matta1
autor
22. nov 2012

@nevestienka ja mam potvrdene len chlapca raz ze to bude na 90% potom ze tam je pupocna snura a tak dievca len raz bolo spomenute zo 4 ultrazvukoch :D

matta1
autor
22. nov 2012

@anika11 ahoj ono ze sa zo da uz aj vycitat z krvy kedy mas muzske hormony a zenske viac a tak ze to potom na 100% vynde :D

matta1
autor
22. nov 2012

@saranata dakujem potom dam vediet mne ide len o to ze dievcenske meno
ma uz nenapada ziadne a chlapcenske uz je dufam ze v bruzku pipik NEODPADNE :D:D:D:D:D:D😀😀

kika1111
22. nov 2012

@matta1 no, v 17 tt to bol pravdepodobne chlapec.. v 23tt na 3Dčku možno chlapec, v 28 týždni iný dr povedal, že na 80% dievčatko, potom v 33tt ten istý 100% dievčatko, v 38 tt - 3 týždne pred pôrodom další DR že chlapec, tak som išla k môjmu a opýtala som sa, či si robia dobrý deň zo mňa, urobil sono, povedal že určite chlapec.... no a máme Mareka a kopec dievčenských vecičiek... čo už? 😀

anika11
22. nov 2012

@matta1 jooj..no toto ked poviem muzovi,tak ho ani prehovarat nebudem musiet na tretie 🙂 vsak ale ja som bola v tom,ze to iba na chlapovi zalezi ake bude pohlavie.budem musiet pozistovat daco blizsie o tom..uz to asi nenechame iba na prirodu 🙂

ninarigova
22. nov 2012

Podla popisu by som povedala ze je to chlapcek 🙂 Mamicky ktore maju uz viac deti dokazu rozoznat rozdiel tak ako ty.Myslim ze ti lekar nechce povedat aby si sa viac tesila 🙂 Ja som 34 tyzdni,pribrala som 7kg ,mam spicate brusko,stasne ma pali zaha 🙂 Prajem vam s celeho srdca aby to bol vas vysnivany chlapcek,viem presne ako potom tuzis 🙂 my sme s manzelom 16 rokov mame spolocne 2 dcery a teraz na starobu cakame nasho vysnivaneho chlapceka.Ja ma este 1 rodeneho synceka bude mat 16 rockou,je to nas cecek,otcimova prava ruka.Ked sa na nich pozeram ako si uuuuzasne rozumeju tie roky stale sa mi hrnu slzy do oci 😀

matta1
autor
22. nov 2012

@anika11 neviem ci to je ale jedna pani m,y to povedala na deckom ihrisko ze tak ma dievca :D mala 4chlapcou a chcela dievcatko a tak sla na to ked budes nieco o tom vediet viac daj info :D

matta1
autor
22. nov 2012

@ninarigova jeeeeeeej dakujem dufam ze sa to uz konecne podary :D bola by som stastna neviete si predstavit zienky ze ako akosom aj teraz stastna ze mam take dve dievcatka krasne ako mam pocuvaju su zdrave proste moji anjelikovia aj s manzelom :D ale ten chlapcek stalke chyba :D

ninarigova
22. nov 2012

Presne presne viem ako sa velmi tesite,uvidis bude to chlapcek 🙂 A tvoje dcerky budu nesmierne nadsene.Predstav si ze mi sme si toto babo nechceli nechat,boli sme odhodlany na potrat.Mala som nastupit do nemocnice ked mi nas najmensi anjelik ochorel a namiesto seba som utekala s nou na lozko.Zobrali sme to ako znamenie ako dar a ked nam lekar povedal ze je to chlapcek,neverila som mu musel mi ho ukazovat s kazdej strany.Manzel ten bol aj 2 aj 3 krat somnou na ultrazvuku 😀 strasne strasne sa tesi . 😀

matta1
autor
22. nov 2012

@ninarigova tak teraz uz to bude musiet byt chlapcek ked tebe to vyslo :D ja som tiez chcela ist na potrat bolo to necakane chcela som ist uz do prace kupili sme byt a nechcela som vsetky financie nechat na manzela ale potom som mu povedala laska coked to bude chlapcek a do zivotie by sme si to vycitali a nechali sme si to :D:D:D potesila si ma :D uz sa neviem dockat :D manzel len tolko povedal nechame si to ved na plienky a mliecko som zvyknuty pracovat :D juj potesila si ma nevies si predstqvit uz len cakat na porod a na Filipka :D

adelajda2012
22. nov 2012

@matta1 ak sa nechces nechat prekvapit (co je sice krasne, ale ja by som to nevydrzala 🙂 ), tak sa to da presne urcit z krvi - genetickym testom

ninarigova
23. nov 2012

@matta1 Presne tak isto aj unas.Strasne som uz chcela ist do prace a odbremenit manzela 😀 No stalo sa co uz, 😀 mi mamicky co uz mame deticky nedokazeme tak strasnu vec spravit,ja som mala 2 tyzdne na rozhodnutie a boli to tie najhorsie chvile mojho zivota.Mala som strasnu depku nejedla som, nespala som, plakala.Pokazdom ked som sa pozrela na vedsie deti pukalo mi srdce.Potom som poziadala na tejto stranke na nazor druhych mamiciek,vsetky boli velmi velmi zlatucke.Az na jednu ktora mi po psychyckej stranke velmi pomohla,,pomohla mi zabespecit aj nasu najmensiu dcerku co sa tyka oblecenia co mi nesmierne pomohlo, a tym som mohla pripravyt vybavycku pre novorodeniatko.Je to skvela mamicka a uz sa neviem dockat kedy ju osobne s poznam,ma prist k nam do konca decembra.Odlozila mi kocik,predstav si ze su este taketo zlate duse 🙂 Nasi manzelia sa uz s poznali a velmi si sadli.Vies ja stale hovorim pokial su na to dvaja vsetko sa da zvladnut..Ja sa strasne neviem dockat citim sa ako keby som cakala 1 dietatko jak pubertacka 😀 ,a to budem mat v aprili 35 r. 😀

e_z
23. nov 2012

My mame dvojcata. Najskor to boli 2 chlapci, potom chlapec a dievca, potom dlho chlapec a druhe nebolo vidno a dva dni pred porodom sme podla lekarov cakali 2 dievcata. Odvtedy verim na UZV🙂
Ja som citila, ze chlapec a dievca a tak to aj bolo. Odo mna ale chceli pred porodom 2 dievcenske a 2 chlapcenske mena, tak nejake by ste si asi mali pripravit. My sme to nemali s manzelom doriesene uplne a kedze cakal vonku, tak som to hodila na neho a ja sa tesila na deti🙂 Ja som sa tesila, ze sme to 3v1 dotiahli tak daleko a ze sa stal zazrak a nase deti sa narodili a su zdrave.

matta1
autor
23. nov 2012

@ninarigova jej krasny pribeh ja uz pre babetko vsetko mam az po kociar uz cakam kedy to pride aj ked termin je na 30.12 alebo 24.12 moj doktor sam nevie :( tak vam drzim palceky nech vsetko dobre dopadne a podla vasich predstav 😉 dajte potom vediet :D

sammy
23. nov 2012

Ja som si tiez myslela teraz pri tomto tretom, ze chlapec. Aj preto, ze sa zadarilo neplanovane, aj uplne ine chute som mala a proste taky ten vnutorny pocit. No a dr. mi uz 2x potvrdila dievca, dokonca naposledy mi ukazovala "kavove zrno", takze uz ju berieme ako dievcatko, aspon viem uz do coho idem ked mam doma 2 🙂 Ale keby to bol aj chlapec, vobec by nevadilo, lebo vybavicku mame ruzovo - modru, nieco mam po dcerach a vela veci od svagrinej co ma chlapca. A meno mame tiez v zalohe aj chlapcenske. Ono je to uz asi jedno, hlavne nech je zdrave a porod bez problemov 😉