Neprestávajúca bolesť krížov

anonym12
12. dec 2020

Ahojte,asi 4 hodiny mám neustále bolesti krížov a podbruška. Bolesti sú dosť silné a bez prestávky. Neviem či s tým ísť do nemocnice alebo nie. O týždeň mám termín pôrodu. Mala som zrána hnačky. Myslíte si,že je to začínajúci pôrod? Mám ísť s tým do nemocnice alebo ešte počkať?

s_a
12. dec 2020

Ak máš silné bolesti v podbrušku tak by som zbehla do nemocnice

dagmar13
12. dec 2020

Rataj si intervaly bolesti a ak budú okolo pravidelne 10 minút choď radšej do nemocnice,hnačka je čistenie pred pôrodom,ale aby si tam zasa zbytočne nevyckavala....

anonym12
autor
12. dec 2020

@dagmar13 tá bolesť je ale bez prestávky

dagmar13
12. dec 2020

@anonym12 a aká to je bolesť?

anonym12
autor
12. dec 2020

@dagmar13 kŕčovitá,menštruačná v podbrušku a v krížoch,je to dosť silné

evkakozickova
12. dec 2020

@anonym12 tak utekaj do nemocnice...

zania
12. dec 2020

@anonym12 utekaj do nemocnice, ak budu tlaky na konecnik,bude uz neskoro 😊

dagmar13
12. dec 2020

@anonym12 tak to chod hneď....

anonym12
autor
12. dec 2020

@evkakozickova
@zania
@dagmar13 nerozumiem prečo ma to bolí stále a nie ako kontrakcie s prestávkami

dagmar13
12. dec 2020

@anonym12 každá sme iná,môžeš mať silnejšie kontrakcie

roka84
12. dec 2020

@dagmar13 ja som mala dva pôrody a pri oboch bolesti do krížov a pri druhom iba kríze boleli, stipali a rodila som...asistentka hovorí, poďte pozriem vás a zrazu, že volám doktora už vidím hlavičku...a žiadne kontrakcie do brucha

kubkovamama
12. dec 2020

@anonym12 ahoj,mám presne to isté už cca týždeň,ale nemám hnačky.U dr.vsetko o.k,ale povedala mi,že to môže prísť kedykoľvek,o 2 hodiny aj o 2 týždne.Termin mám na Vianoce.Ak máš obavy,nechaj sa skontrolovať.To bude prvé mimi?

dagmar13
12. dec 2020

@roka84 ja som 2 krát tehotná a teraz od 30 týždňa mi začalo tvrdnut brucho,bolesť krížov mám stala a skracuje sa mi kŕčok,nemám ani 2 cm a dr mi povedala nech aspoň 6 tyzdnov vydrzim....

anonym12
autor
12. dec 2020
zuzuliatko18
12. dec 2020

Ja som mala take bolesti od rana, isla.som k.scojmu lekarovi, urobili mi ctg a vysetrenie, este o druhej to vyzeralo, ze nic, ale o 11 vecer bol maly na svete a teda ked uz mi praskla plodova voda som skoro nestihla prist do porodnice. Za mna radsej chod.

kubkovamama
12. dec 2020

@anonym12 prvé môže trvať ešte veľmi dlho aj nemusí.V ktorom si týždni?No za kontrolu na pohotovosti nič nedáš,aspoň budeš kludnejsia aj keby ťa otočili domov

janickacrazy
12. dec 2020

@anonym12 radšej chod do porodnice, moja mama mala presne rovnaké príznaky ako ty a porod prišiel veľmi rýchlo, sestrička ani nestihla doktora zavolať a hlavička už bola vonku, bola prvorodička, tak si mysleli, že to bude trvať dlho, ale nie vždy to tak je

mimer
12. dec 2020

@anonym12 cakam ze napises ze si uz porodila 😉🤷

saskia222
12. dec 2020

@anonym12 ja mam take stavy uz tyzden. Neprestavajuca bolest krizov aj menstruacne bolesti podbruska. Niekedy mi je az na vracanie ako ma to boli. Skus ist este do teplej sprchy aspon na 15 minut minimalne, ci neprejde nahodou. Mna aj prehana uz asi tyzden, este som aj schudla. Dnes som to hovorila na poradni a jedine co mi povedala doktorka je ze sa telo pripravuje. Ze ked bude velmi boliet mam si dat Nospu. Ale skontrolovali monitory, prietoky aj zospodu ma.
Cize samozrejme ze ked neprejde a bude sa stupnovat smer nemocnica. Ale skus este tu sprchu.

kiki68
12. dec 2020

Ja som mala taku Wehensturm, cize bez prestavky. Vies co ani tu appku som nezapla, lebo to nemali zaciatok a koniec. Iba na ctg som videla ze ta intenzita klesa. Takze masti do nemocky. A vyrazalo mi to do krizov cely porod. No v podstate za 4 hodky od takej poriadnej bolesti bolo vybavene

nitra19
12. dec 2020

Ahoj si v poriadku ako si dopadla v nemocnici?

nana8989
12. dec 2020

Ja som mala tiež takéto bolesti krížov, skoro som až steny skriabala ako to bolelo. Do brucha ani tuk, všetko len kríze. Bola som už v nemocnici a keď som to vravela sestričkam tak boli zo mňa nervózne, lebo, že to určite nemôžem ešte rodit, ani na monitore neukazovalo žiadne kontrakcie, ale už som až plakala bolesťou tak mi povedali ze ma doktor vyšetrí, ešte som len ľahla na kozu a doktor zakričal, že v momente na sálu, odkedy to povedal za 5 minút bola malá na svete... Na druhý deň mi sestrička len tak medzi dverami povedala, že to sa občas stáva, že monitor nič neukáže a všetko ide do krížov. Keby som nebola nervózna a zúfalá a počúvala by som ich, keď sa chovali ku mne ako k nejakému hypochondrovi tak by som porodila sama niekde na chodbe... Takže pre istotu chod, nie vždy sú kontrakcie take ako sa o nich píše...

trojnasobnamama
12. dec 2020

Prekotny pôrod sa to volá,ak sú vkuse bolesti vlastne bolesť bez prestávky.Drzim palce,dúfam,že si už v nemocke.

inga93
12. dec 2020

@mimer ak pise, ze je to prve, tak zrejme ano, v profile ma dceru 🙂 ale moze to byt aj inak

anonym12
autor
13. dec 2020

Do nemocnice som neišla,po hodinách to prešlo ale teraz znova prišli tie bolesti

evkakozickova
13. dec 2020

@anonym12 A pohyby cítiš ? Načo čakáš ? Ja by som tam už dávno bola.

anonym12
autor
13. dec 2020

@evkakozickova pohyby cítim,brucho mi veľmi často tvrdne

evkakozickova
13. dec 2020

@anonym12 tak šup do nemocnice....

saskia222
14. dec 2020

@anonym12 no ako si dopadla?

evaemah
14. dec 2020

@saskia222 myslim že už ma po

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre