Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pili ste coca colu /pepsi v tehu? Neškodí to moc?

Coca Cola v tehotenstve
stela1996
24. apr 2019
korytnackaruzova
25. apr 2019

Kazdy den. Mala som strasne bolesti hlavy a coca cola mi vzdy pomohla. Ale zasa som sa inymi sladkostami velmi nenapchavala. Po porode som nemohla dopit ani pohar coly. 🤣 Vsetko je v poriadku.

demi28
25. apr 2019

@stela1996 prve 4 mesiace som ju pila kazdy den, hlavne rano, to bolo jedine, co mi pomahalo na nevolnosti.

barbie1981
25. apr 2019

Aj ja každý deň pri oboch tehu , niekedy to bola moja celodenná strava 🙂 a všetko je ok

eduska
25. apr 2019

Mne cola pomahala hlavne vecer.. a kofoly som si obcas tolko dala, ze maly v nej asi aj plaval 🤣

lula313
25. apr 2019

Aj ja som pila. Byvalo mi 7 mesiacov zle a to jedine ako tak pomáhalo.

luu1122
25. apr 2019

@korytnackaruzova ja som coli pred tehotenstvom nepila vobec a pocas tehu som mala na nu chut furt 😂

patrikaa2
25. apr 2019

@stela1996 som 14tt s tiež si občas doprajem pohárik hlavne po jedle 🤪 a hlavne už teraz keď začína byt teplo . Podľa mna proste dobrá kofola patrí k letu a teplu 😁

veronikaszabova
25. apr 2019

@stela1996 pri oboch tehotenstvach som pila kofolu, coca colu a pepsi na litre

kacenka151
25. apr 2019

cola isla na litre, ja som sa smiala ze sa
nam narodí cierne dieta 😂

sivana09
25. apr 2019

Ja ju velmi nepijem, neoblubovala som ju ani pred tehotenstvom, ani pocas tehotenstva, ale na nevolnosti v prvom trimestri mi gynekolog radil pit colu - nepomahalo, bolo mi z nej rovnako ako zo vsetkeho sladkeho len viac na grcanie. Cely prvy trimester som do seba nedostala ale ani obyčajnu vodu, pila som len fatru

sintra
25. apr 2019

Pijem, v pohode. Pomaha mi na tazkosti s travenim.

sense
25. apr 2019

Pila som coli jedna z mala veci co mo pomahalo pri nevolnostiach

erika0802
25. apr 2019

Ja som Coca colu zajedala horalkami proste muselo byt a boli dni keď som musela mať pelendreky k tomu ešte😂😂😂😂 a všetko je ok

evinkakub
25. apr 2019

ja ju pijem kazdy den. prve tri mesiace mi pomahala pri nevolnostiach, vlastne mi pomaha doteraz ked zjem nieco tazke. colu pijem uz roky a neviem si bez nej predstavit asi ani den. viem, ze nie je zdrava, ale povedz to tehotnej, ktorej je zle.... takze asi tak... upokojuje ma len to, ze som nikdy neholdovala alkoholu, nepijem kavu,nikdy som nefajcila, a vyhybam sa tym potravinam ktore su v tehotenstve zakazane. cize, toto je asi najmensie zlo.

mmoni89
25. apr 2019

Ano ,je to balzam na zaludok aj na nervy 😂

ewiculik
25. apr 2019

Podla mna sa nic nestane. Ono je pravdou, ze je to priam liek na niekore problemy, ktore sa hlavne v tehu objavuju. Takze pokial nevypijes 3 flase denne, tak v pohode

candii
25. apr 2019

Na litre 😁 malému nič nie je

maruska.s
25. apr 2019

Ja som mala v tehotenstve strasnu chut na colu 😂 takze som ju samozrejme pila. maly je uplne zdravy a v poriadku.

nika3136
25. apr 2019

Pila som ju stále 😄 ako jediná mi ukľudnila trasúci žalúdok pri nevoľnostiach

lorela
25. apr 2019

@stela1996 Pokiaľ nemáš vysoký krvný tlak piť ju môžeš, ak teda veľmi chceš. Samozrejme, že úplne ideálna v rámci pitného režimu nie je.

bobricek1979
25. apr 2019

Pila občas pohár žiadalo sa mi a pohoda myslím, že ti nič nehrozí aj kávu som pila na tlak som aj musela inak som bola odpalkovana takže buď v kľude

wena
25. apr 2019

Ja som to nepila ani ako netehotná, teraz som tehotná a nepijem, podľa mňa je to hrozný humus.

lenuliatko84
25. apr 2019

To skodi aj ked sa to pije nie v tehu

korytnackaruzova
25. apr 2019

@lenuliatko84 o tom niet pochyb. avsak, co je lepsie? napchavat sa tabletkami kazdy den (u mna v pripade bolesti hlavy, u druhych nevolnost), alebo si dat coca colu? ja som si vybrala colu. prislo mi to ako mensie zlo.

evaachesa
25. apr 2019

Tiez mi pride cola a pepsi ako strasna chemia. Minule som si dala trosku kofoly a mala som z blby pocit. Ked tak radsej si dam pohar viney ale nie denne.

whatever1
25. apr 2019

@stela1996 ak mas blby pocit z pepsi tak skus namiesto toho kofolu, je to mensia "sracka", mne v tehu strasne chutila, teraz vobec.

lenuliatko84
25. apr 2019

@korytnackaruzova tak si daj aspoň coca cola zero

tatisna
25. apr 2019

Pila som pri nevoľnosti ach, mám aj nízky tlak takže mi to pomáhalo. Raz som dostala neskutočnú chuť na colu tak som si cucla asi 4 dcl. Vždy lepšie ako brat tabletky na tlak a nevoľnosti...kľudne chlastaj 😊

katka2505
25. apr 2019

Ja som si dala raz za cas 1 pohar,ked mi prisla chut.Ale nie casto a vela.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli