Vypila som skysnuté mlieko. Môže sa bábätku niečo stať?

nicearty
21. jún 2012

Ahojte, dnes ráno na raňajky som si dala mlieko, bolo normalne v chladničke, ešte som ho trochu ochutnala, či nie je skysnuté, ale nezdalo sa mi (ale bolo asi trochu chytené), na to o pár hodín som už vracala. Som v 30tt a mám strach, či som nemohla nejak bábätku uškodiť.

kiwi82
21. jún 2012

Vám je čo? Sa trošku spamätajte mamičky čo tak sarkasticky a štipľavo odpovedáte. Zakladateľka otázky chcela radu, nie vaše priblbé poznámky.
@nicearty je to OK, určite si tam v brušku veselo pokopkáva 😉

betina1984
21. jún 2012

Sak ste niektore primitivne, alebo vam uprazilo slnko mozog... No tak sa spytala... Je tu vela divnych otazok... Caka prve, zlakla sa, ja sa tiez pytala pri prvom.
Neboj, nic to nebolo, nezapasovalo ti, ja vracala zasadne z caju...

evickapooh
21. jún 2012

nic sa nemohlo stat babatku daj si cierne uhlie (medicinske)...mne sa stalo pocas tehu nieco podobne zavolala som mojmu obvodnemu a on mi odporucal uhlie... inac viem ze je teplo baby, ale naco ta ironia?preco hned utocite? ..taketo a pod. kommentare si nechajte pre seba !!!alebo pre ludi ktori sa spravaju voci vam protivne!!!!

chovancova27
21. jún 2012

a načo vôbec piješ mlieko? daj si každý deň lyžičku čierneho sezamu a máš vápnika sto krát viac ako z mlieka🙂)) mlieko odvápňuje a nieje v ňom nič dobré a potrebné.

patulu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelik2509
21. jún 2012

nemaj boja, nič sa ani tebe ani malému v brušku nemohlo stať...Kyslé mlieko bežne ľudia pijú, dokonca už také hrčkaté, ja z neho aj koláč robievam 😉

lussy23
21. jún 2012

nnechápem niektoré odpovede... Tak sa spýtala, čaká prvé bábo, tak sa zľakla... No a čo? je to prirodzená vec. Fakt nechápem, prečo sa hneď vysmievate☹ Mali by ste s auvedomiť! Inak skysnuté mlieko a kyslé mlieko je teda rozdiel...

lucka1987
21. jún 2012

Boze ochranuj mamicky, ktore sa prehnane boja o svoje dietatko a radsej sa spytaju, ked su si nie iste...... pred mamickami typu @poleva 😉

nie nic sa nestane, mozno nebolo skazene ale len ti nesadlo v tomto teple.

a otazka mi pride uplne normalna, kedze tu niektore "sekyrujete" za jedenie plesniveho syra a podobne a teraz skyslene, teda skazene mlieko prirovnavate k acidku ... 😉

traktor
21. jún 2012

ked neviem, opytam sa, ..poradia mi....kto sa tu nudi, da aj *vtipnu* odpoved uplne k veci, ktora mi pomôze..ze aj podakovat by sa patrilo 😅 😝 😖 , ze?nic nove... a tak k veci.....to mlieko ti nemuselo sadnut..ale kludne to môze byt aj s toho tepla..neboj, dietatku to neublizilo,bude ok.. ty hlavne dodrzuj pitny rezim a oddychuj v chladku..drz sa..uz to teplo dako zvladnes, raz dva to ubehne a drobca budes mat o chvilku pri sebe 😉

jahodnicka
21. jún 2012

Neboj, nic se nestane...a opravdu, odpovědí některých maminek si nevšímej, mě přijdou hrozně trapné. Veliká sranda když se budoucí maminka bojí o mimčo, že.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkalenka
21. jún 2012

no zaujímané odpovede sú tu.
Ale neboj určite sa nič nestane. Kyslé mlieko zvykne mať také účinky aj na také ženy ktoré niesú tehotné. 😉 😉

digysa
21. jún 2012

Ja mam tiez otazku.......co sa moze babatku stat, ked "ochutnate" skysnute mlieko?
Co sa take moze prihodit.......skutocne ma to zaujima. Ake nasledky na plod-dieta moze sposobit glg skysnuteho mlieka?

Prosim piste do IP (kedze toto je otazka)

Logicky vsak predpokladam, ze sa moze clovek dovracat pred tym, ako sa ten glg skysnuteho mlieka prenesie mimo traviaci system.
Taktiez logicky predpokladam, kedze tehotne zeny uplne bezne vracaju a maju zaludocne nevolonosti aj viac mesiacov za sebou, tak plodu sa asi nestane absolutne nic-nicovate.

Rozmyslam, ci si vlastne zakladatelka otazky neodpovedala sama sebe na otazku...

Otazka- Vypila som skysnute mlieko, co sa moze stat babatku?

Odpoved- babatku to nechutilo, tak to zo mna vyslo von

.........no, ale kludne sa mozem mylit. 🤐

mircalla
21. jún 2012

Bohuzial MK je pre mnohe platforma na riesenie svojich komplexov, zahanania nudy ci pestovanie si ega.

Esteze su aj take, co vedia odpovedat k veci, bez sarkarmu a ironie, preto foto forum este stale ma zmysel.

K otazke: Myslim, ze sa nic nemohlo stat.

lili_mia
21. jún 2012

je dosť možné, že ti v tomto teple nesadlo, nemuselo byť vôbec skysnuté .. ak ti bude horšie, jednoznačne pohotovosť, nečakať do rána

kvetinka211
21. jún 2012

nechapem

1) zeny ktore sa tvaria akoby im novozalozenu otazku niekto odratal z vyplaty ... no tak co, jedna otazka navyse. Nic nikomu neubudne. Zda sa ti otazka zbytocna - tak ju preskoc a neodpisuj.

2) samozvane adminky (alebo tie co by chceli byt adminkami?) ... je tu par takych typov, striehnu na kazdu temu ktora by teoreticky mohla byt v nesulade s pravidlami a uz iduuu 🙂 nechapem

K teme: vracanie ak by pretrvavalo tak treba riesit s lekarom, moze to byt aj z niecoho ineho alebo viroza

lamina
21. jún 2012

neviem co tu bezali za odpovede, ale podla poctu vymazanych to bolo zas o tom istom...KONECNE su tu aj zeny, ktore normalne poradia, nevysmievaju sa a nemaju MK ako kompenzaciu komplexov.a kde ma pisat ked chce vediet co a ako?niekedy nerozumiem ako mozu jednotlive typy vychovavat deti a ist im prikladom..

nic ti nebude, neboj sa, telo aj babo znesu viac ako si myslime.hovorim z vlastnej skusenosti.drzim palce

keira
5. okt 2015

skysnute mlieko treba brat ako probiotikum 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre