• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

2.5 mesiaca po MA znova tehu. Vaše skúsenosti

4. septembra 2008 
ahoj dievcence v maji 25 som mala spontanny potrat bolestiva spomienka ale dnes osm bola u lekara a som znova tehu mate nejake skusenosti s otehotnenim tak rychlo po potrate?? nie je to skoro??naordinoval mi duphaston a tiez vravel ze skoro .. chcela by som vediet vase nazory popripade vaseskusenosti .. dakujem za odpovede vasa viki :wink:
25. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam velke obavy lebo na dietatko sa velmi tesime ale len dufam ze...... :frowning2:
25. aug 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viki,bola si u toho lekara?
25. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj prave dnes povedal ze je to skoro dal mi duphaston a rizikove joj citim sa nezodpovedne
25. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viki, moja sestra mala MA v 12 tt a tri mes. po bola zase tehu a vsetko bolo ok.Neboj
25. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mima no ja tak isto ale vlastne este ani tri mesiace nepresli mam obavy jojo asi sme mali pockat ked sme tak chceli :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som otehotnela 2 mesiace po spontannom potrate a mala som uplne bezproblemove tehotenstvo a uz mame 4,5mesacneho synceka, ktory sa narodil ako 4-kilovy valibuk :slight_smile: tiez som sa velmi bala, ale dopadlo to super :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez otehotnela 2 mesiace potom a dr. s tym nemal ziadny problem a tiez mam toto tehu ukazkove
25. aug 2008 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alusha •juj keby sa to podarilo aj mne .. a mala si rizikove??? brala si nejake lieky
25. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evitkamalicka vazne???? moj mi len tvrdil ze je to skoro a ja uz zufala:D
25. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki a ja dokonca ani nie som na rizikovom...brala som len do 12tt duphaston a kyselinu listovu
25. aug 2008 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evitkamalicka ADAMKO sa uz pomalicky blizi jeho vstp do sveta drzim ti palce juj musis byt nadsena a plna emocii ake je to cakanie???
25. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ziadne lieky nebrala, doktor povedal, ze vsetko zalezi na tom, ci je uz sliznica maternice zregenerovana dostatocne... povedal, ze tehotenstvo nie je choroba a chodila som do prace takmer do 7.mesiaca
25. aug 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki no uz sa neviem dockat, tehu je krasne, ale tie posledne tyzdne to uz je zataz a teda uz by som to mala rada za sebou
25. aug 2008 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco si nezodpovedna?skor naopak,isla si k lekarovi,si pn a papas lieky,urobila si maximum pre svoje dieta,teraz uz len pozit mysliet a verit,ze vsetko dobre dopadne,ako vidis,je takych vela a maju zdrave miminka,tak sa nestresuj :wink:
25. aug 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vazne chodis do roboty??? alebo chodila si??? nebala si sa?? po potrate?? aj ja beriem ACIDOFOLAN a duphaston .... tak len dufam.....
25. aug 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja este chodim do roboty :unamused:
25. aug 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petruci6 ja viem snazim sa len som sa bala ci to nie je skoro ale vies ako sa tesim :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petruci6 a tiez si mala potrat????? a nie si na rizikovom??// zvlastne
25. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je skoro,neboj,len sa tes a oddychuj :dizzy_face:
25. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bala som sa, ale lekar ma nechcel vypisat na PN, lebo by som sa vraj zbytocne stresovala, takto som na to nemyslela a kedze som uctovnicka, ani som sa nejako nenamahala, bolo to fajn... naozaj treba mysliet pozitivne, byt v klude, nestresovat sa... ja som brala len kyselinu listovu a vitaminy calibrum... spontanny potrat v dnesnej dobre ma kazda tretia zena a vacsina ma potom zdrave deticky :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alusha..... vazne ja by som sa bala ale ja mam taku robotu kde by som to asi nezvladla dvigham aj tazke atd....
mala som 2x spontanny,ale necistili ma,tak to beru lekari asi inac :unamused:
autor
petruci6 budem sa nechavat obskakovat aspon raz :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evitkamalicka verim ti musi to byt zataz ale coskoro to bude radost drzim ti palce joj adamko
25. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mudre :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ine, ked dvihas tazke, to ti bude lepsie doma, aby si sa nenamahala, vela oddychuj a bude to ok, uvidis :slight_smile: drzim ti palce :slight_smile: mojmu drobcekovi sa dokonca ani von nechcelo, az v 42. tyzdni mi porod museli vyvolat :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alusha...... no verim ale bola to rnana necakana a to ma este k tomu na dvajkrat cistili lebo ma poriadne nespravili no chapes lezala som tyzden v nemocnici co ine baby po kyrete poslali uz na druhy den domov... pocitovala som silne palenie v posve lebo som alergicka na betadine ten ich dezinfekcny roztok a hoci som ich upozornila na to aj tak mi ho dali
25. aug 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikitino - neboj sa, vsetko bude oki!!
ja som sice otehotnela az 5 mesiacov po, ale hned po prvej MS po "tom" som bola u gyna na komplexnej prehliadke a povedal, ze je vsetko ako ma byt, aj sliznica, aj maternica je naspat natocena, takze by ani nebol problem, ze som uplne zotavena, ale ze pre istotu este pockat, aby to bolo az 3 mesiace po. My sme este cakali dlhsie, ale to len kvoli mojej skole. A teraz mam len Duphaston, sem tam si dam kys. listovu a pekne chodim do prace na 12tky a poho.
Hlavne sa moc neobavaj, nic si nepripustaj, davaj si na seba pozor, ale nebud zbytocne uzkostliva. hlavu hore!!! :grinning:
25. aug 2008 o 15:26  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a baby mali ste normalny porod???
25. aug 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baskaj :::: dakujem za podporu vazim si to a mne osobne to moc pomaha ...obdivujem ta ze tahas dvanastky ako sa citis a kedy mas termin??
25. aug 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok