2.5 mesiaca po MA znova tehu. Vaše skúsenosti

vikitino
25. aug 2008

ahoj dievcence v maji 25 som mala spontanny potrat bolestiva spomienka ale dnes osm bola u lekara a som znova tehu mate nejake skusenosti s otehotnenim tak rychlo po potrate?? nie je to skoro??naordinoval mi duphaston a tiez vravel ze skoro .. chcela by som vediet vase nazory popripade vaseskusenosti .. dakujem za odpovede vasa viki 😉

vikitino
autor
25. aug 2008

mam velke obavy lebo na dietatko sa velmi tesime ale len dufam ze...... ☹

petruci6
25. aug 2008

ahoj viki,bola si u toho lekara?

vikitino
autor
25. aug 2008

ahoj prave dnes povedal ze je to skoro dal mi duphaston a rizikove joj citim sa nezodpovedne

mamamima
25. aug 2008

ahoj viki, moja sestra mala MA v 12 tt a tri mes. po bola zase tehu a vsetko bolo ok.Neboj

vikitino
autor
25. aug 2008

ahoj mima no ja tak isto ale vlastne este ani tri mesiace nepresli mam obavy jojo asi sme mali pockat ked sme tak chceli 🙂

alusha
25. aug 2008

ahoj, ja som otehotnela 2 mesiace po spontannom potrate a mala som uplne bezproblemove tehotenstvo a uz mame 4,5mesacneho synceka, ktory sa narodil ako 4-kilovy valibuk 🙂 tiez som sa velmi bala, ale dopadlo to super 🙂

evitkamalicka
25. aug 2008

ja som tiez otehotnela 2 mesiace potom a dr. s tym nemal ziadny problem a tiez mam toto tehu ukazkove

vikitino
autor
25. aug 2008

alusha •juj keby sa to podarilo aj mne .. a mala si rizikove??? brala si nejake lieky

vikitino
autor
25. aug 2008

evitkamalicka vazne???? moj mi len tvrdil ze je to skoro a ja uz zufala:D

evitkamalicka
25. aug 2008

viki a ja dokonca ani nie som na rizikovom...brala som len do 12tt duphaston a kyselinu listovu

vikitino
autor
25. aug 2008

evitkamalicka ADAMKO sa uz pomalicky blizi jeho vstp do sveta drzim ti palce juj musis byt nadsena a plna emocii ake je to cakanie???

alusha
25. aug 2008

ja som ziadne lieky nebrala, doktor povedal, ze vsetko zalezi na tom, ci je uz sliznica maternice zregenerovana dostatocne... povedal, ze tehotenstvo nie je choroba a chodila som do prace takmer do 7.mesiaca

evitkamalicka
25. aug 2008

viki no uz sa neviem dockat, tehu je krasne, ale tie posledne tyzdne to uz je zataz a teda uz by som to mala rada za sebou

petruci6
25. aug 2008

preco si nezodpovedna?skor naopak,isla si k lekarovi,si pn a papas lieky,urobila si maximum pre svoje dieta,teraz uz len pozit mysliet a verit,ze vsetko dobre dopadne,ako vidis,je takych vela a maju zdrave miminka,tak sa nestresuj 😉

vikitino
autor
25. aug 2008

vazne chodis do roboty??? alebo chodila si??? nebala si sa?? po potrate?? aj ja beriem ACIDOFOLAN a duphaston .... tak len dufam.....

petruci6
25. aug 2008

aj ja este chodim do roboty 😒

vikitino
autor
25. aug 2008

petruci6 ja viem snazim sa len som sa bala ci to nie je skoro ale vies ako sa tesim 🙂

vikitino
autor
25. aug 2008

petruci6 a tiez si mala potrat????? a nie si na rizikovom??// zvlastne

petruci6
25. aug 2008

nie je skoro,neboj,len sa tes a oddychuj 😵

alusha
25. aug 2008

bala som sa, ale lekar ma nechcel vypisat na PN, lebo by som sa vraj zbytocne stresovala, takto som na to nemyslela a kedze som uctovnicka, ani som sa nejako nenamahala, bolo to fajn... naozaj treba mysliet pozitivne, byt v klude, nestresovat sa... ja som brala len kyselinu listovu a vitaminy calibrum... spontanny potrat v dnesnej dobre ma kazda tretia zena a vacsina ma potom zdrave deticky 🙂

vikitino
autor
25. aug 2008

alusha..... vazne ja by som sa bala ale ja mam taku robotu kde by som to asi nezvladla dvigham aj tazke atd....

petruci6
25. aug 2008

mala som 2x spontanny,ale necistili ma,tak to beru lekari asi inac 😒

vikitino
autor
25. aug 2008

petruci6 budem sa nechavat obskakovat aspon raz 🙂

vikitino
autor
25. aug 2008

evitkamalicka verim ti musi to byt zataz ale coskoro to bude radost drzim ti palce joj adamko

petruci6
25. aug 2008

to je mudre 🙂

alusha
25. aug 2008

tak to je ine, ked dvihas tazke, to ti bude lepsie doma, aby si sa nenamahala, vela oddychuj a bude to ok, uvidis 🙂 drzim ti palce 🙂 mojmu drobcekovi sa dokonca ani von nechcelo, az v 42. tyzdni mi porod museli vyvolat 🙂

vikitino
autor
25. aug 2008

alusha...... no verim ale bola to rnana necakana a to ma este k tomu na dvajkrat cistili lebo ma poriadne nespravili no chapes lezala som tyzden v nemocnici co ine baby po kyrete poslali uz na druhy den domov... pocitovala som silne palenie v posve lebo som alergicka na betadine ten ich dezinfekcny roztok a hoci som ich upozornila na to aj tak mi ho dali

baskaj
25. aug 2008

vikitino - neboj sa, vsetko bude oki!!
ja som sice otehotnela az 5 mesiacov po, ale hned po prvej MS po "tom" som bola u gyna na komplexnej prehliadke a povedal, ze je vsetko ako ma byt, aj sliznica, aj maternica je naspat natocena, takze by ani nebol problem, ze som uplne zotavena, ale ze pre istotu este pockat, aby to bolo az 3 mesiace po. My sme este cakali dlhsie, ale to len kvoli mojej skole. A teraz mam len Duphaston, sem tam si dam kys. listovu a pekne chodim do prace na 12tky a poho.
Hlavne sa moc neobavaj, nic si nepripustaj, davaj si na seba pozor, ale nebud zbytocne uzkostliva. hlavu hore!!! 😀

vikitino
autor
25. aug 2008

a baby mali ste normalny porod???

vikitino
autor
25. aug 2008

baskaj :::: dakujem za podporu vazim si to a mne osobne to moc pomaha ...obdivujem ta ze tahas dvanastky ako sa citis a kedy mas termin??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre