8tt a na sone bez akcie srdiečka, je stále šanca?

13. nov 2019

Ahojte je niekto taky komu nebilo srdiečko v 8tt a aj tak to dobre dopadlo? Netyka sa to mňa ale kamarátky....bola u dr. V 8tt vraj nevidí srdiecko a ma prisť o dva tyždne pokiaľ neprebehne samovolny potrat ze maju byť pripravený na všetko.....nedavno mi písala že ma aj príznaky ako nevolnosť zvracanie unava....myslíte si že je tam nádej? Ďakujem

renatka1985
13. nov 2019

u mna v 8tt bolo vidno len plodovy vak. neviem preco lekar strasi samovolnym potratom...?! Vsetko bude v poriadku, trpezlivost.

bagre
13. nov 2019

No ak je aj reálne 8 tt srdiečko by už malo biť. Ak bola ovu posunutá, tak nemusí... nevieme čo doktorka naozaj videla,- či všetko zodpovedalo tomu 8 tt len to srdiečko nič, alebo ešte to sono nebolo tak jasné.
Mala teh.príznaky, -ešte ich má?
Lebo u mňa keď bol koniec prestali..
Iste sú aj prekvapivé prípady, ale tých je v porovnaní s tými ostatnými málo. Dúfať myslím že tak či tak bude, až do poslednej chvíle...

evak347
19. dec 2019

@bagre
7+5 tt ,10mm Male ze je tak nebolo ani srdiecko dnes vidiet poslal ma na vyskrab co si myslite?zajtra ideme Este k inému lekárovi ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre