Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ascites a oligohydramnion v 22. týždni tehotenstva

libus83
8. mar 2013
Boli sme na morfologickom UTZ (22 týžden tehotenstva) a doktor zistil ascites (prítomnosť tekutiny v dutine brušnej plodu) a oligohydramnion (málo plodovej vody), chcela by som vedieť, či tu nie je niekto, kto má podobné problémy... prípadne ak je tu niekto, kto mal podobný problém a narodilo sa mu už dieťaťko.. ako ste na tom. Podľa vyšetrení neboli zistené žiadne iné vady, všetko sa vyvíja tak ako má... Bolo nám povedané, že to môže dopadnúť všelijako.. ale predsa veríme, že všetko dobre dopadne.. budem rada za každý komentár..
daliana
8. mar 2013
Málo plodovej vody mal jeden z dvojičiek v cca 30 týždni a sme úplne ok. To množstvo plodovej vody sa vraj mení, nie je to nezvratné 🙂 😉 K tomu prvému (ascites) sa neviem vyjadriť.
libus83
autor
10. mar 2013
@daliana dakujem za reakciu.. o tej plod. vode nám bolo povedané, že to sa môže meniť... tak len dúfame, že ten druhý problém sa tiež nejak bude dať zvládnuť..a bábätko donosím..
denisamilan
10. mar 2013
mali ame ten isty problem - oligohydramnion ale nasa malicka bola zdrava iny problem tam nebol a zial v 27tt sme o nu prisli...drzim palce aby vam vsetko dobre dopadlo
libus83
autor
11. mar 2013
@denisamilan to je mi lúto.. 😞

Tu začni písať odpoveď...

Odošli