Hnedý výtok v 31. týždni. Mám sa báť?

pepss
11. sep 2015

Zdravím všetky ženy 😉 som v 31 týždni a dnes od rána mám hnedý výtok takej tuhšiej konzistencie a neviem čo to znamená chodím aj dosť často na malú ale to chodím skoro celé tehotenstvo len mám pocit že som trosku prechladla,môže to byť tým?alebo to môže byť niečo iné? Pohyby cítim normálne..ďakujem moc za rady a pekný deň 😜

pribinak
11. sep 2015

Určite volaj gynekológovi, ja strachopud by som uz bola aj na pohotovosti

mnamko
11. sep 2015

Urcite gynekolog alebo pohotovost ja som to mala pri synovi dali mi pesar lebo som sa zacinala otvarat

seahorse27
11. sep 2015

Urcite k lekarovi...

imanuel
11. sep 2015

Ahoj, choď ešte dnes ku gynekológovi, len on ti dá správnu odpoveď, nečakaj v čakárni ale zaklop a povedz sestričke, že špiníš, že prosíš o vyšetrenie, myslím, že by ťa mali prednostne vyšetriť. Ak by bola vec vážna, sám lekár zavolá sanitku ak by uznal nejaký problém a potrebný zákrok, prípadne hospitalizáciu. Ak to je v poriadku, on jediný ťa dokáže ukľudniť a vysvetliť ti, prečo nastalo špinenie.
Určite také problémy nepodceňuj. Držkaj sa a nech to nie je nič vážne a obaja ste v poriadku. 😵

nikolet_89
11. sep 2015

jednoznacne treba ist k doktorke ak uz nema ordinacne hodiny pohotovost tam ta vysetri gynekolog drzim palce

lucka1987
11. sep 2015

pozeram ze si z toho mesta ako ja. uz je poobede asi to ma suz poriesene.. doobeda sa chodi na gyn. k lekarovi poobede, na prijem dolu a na dverach je " interna prijimova albumalncia " pisane odtial ta poslu na porodnicu

vydrnik
11. sep 2015

Urcite k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre