Hodnoty biometrie v 30.týždni tehotenstva.

29. jan 2020

Ahojte, mám takéto hodnoty z biometrie: PM 29+5, GEST 29+2, BPD 30+5, AC 29+0, FL 28+3, PLACENTA zadna stena, vaha 1375g, plodova voda norma, vsetky hodnoty su priblizne rovnako, len teda rozdiel medzi hlavickou a tou stehennou kostou je vacsi, co myslite, je to v poriadku? doktor mi povedal, že +- 2 týždne je norma, neriešil to vôbec, len teda mňa to nejako znervoznilo, nakoľko doteraz všetko vychadzalo pomaly na den presne, až teraz toto takto, čakám chlapčeka, ďakujem 🙂

zowie
29. jan 2020

Spytaj sa doktora, najlepsie ti poradi

ericka_123
29. jan 2020

Mne moj lekár povedal, že +- 2týždne je norma, ak by to bolo viac bol by to problém a riešili by to.

sonnenshein
29. jan 2020

Pan doktor ma pravdu, nie je totiz mozne zmerat ziaden z tych parametrov na mm presne. A 2-3 mm Ti kludne spravia tyzden, aj viac. Kolko krat sa stalo, ze stroj vyhodnotil podla hodnot vahu 3,5kg, a bum, den na to sa narodilo 3kg babo....
Nestresuj sa 🙂

autor
29. jan 2020

Ďakujem, nebudem to asi riešiť, ked mi povedal, ze všetko ok, tak snad vie, co hovori, musim si asi tak povedat

sonnenshein
29. jan 2020

Ako dvojnasobna mama mozem potvrdit. Tiez som mala podla usg taketo vykyvy. Pri prvom ma to vydesilo ako Teba. Pri druhom uz menej. Pri tretom uz to ale ze vobec neriesim...

autor
29. jan 2020

@sonnenshein super, tak skusim to aj ja neriesit a tesit sa dalej 😊

sonnenshein
29. jan 2020

Presne tak! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre