Kašeľ na začiatku tehotenstva

melissandra
1. jan 2016

Baby poradte som priblizne V 6tt a hrozne kaslem. Co by som si mala kupit v lekarni ucinne ale co mozu tehotne.

jaja9891
16. jan 2016

@evittam to hej,ale cakat v cakarni plnej ludi cely den je tiez na nic....tak som aj ochorela....uvidim ako mi bude dalej...

alexch
16. jan 2016

Ja som mala presne ten isty problem kasel na zaciatku tehu a dr. mi poradili skorocelovy sirup je to na prirodnej baze vobec to neskodi a za par dni som nevedela ze som mala kasel

maryennn1
16. jan 2016

@jaja9891 joj ča ťa tá tvoja dr. tak straší? kopec žien bolo chorých v tehu a aj na začiatku, dokonca kopec žien čo brali ťažké lieky, lebo o tehu ani nevedeli a nič sa nestalo. toto milujem na tých doktoroch, že takto prestrašia človeka zbytočne. Neboj nič sa neudeje, urob si cibuľový sirup, ľahni do postele, oddychuj, namasti si priedušky husacou masťou a zabaľ do uteráka, navar skorocelový čaj a mysli pozitívne 🙂 ja robím momentálne presne to isté 🙂

evittam
16. jan 2016

@jaja9891 Tak toto nie je môj problém a ani to nechápem - nikdy, nikdy som nečakala v čakárni plnej ľudí - či už tehotná alebo nie - všade sa objednávam - nemám čas a ani nervy na to tam vysedávať pol dňa-radšej si zaplatím... 😉

jaja9891
16. jan 2016

@evittam no u nas to tak nefunguje....a uz vobec odkedy zrusili poplatky...a ak aj niekde objednaju,aj tak je vzdy vsade plno...a vsade platit si tiez nemozem dovolit bohuzial

jaja9891
16. jan 2016

@maryennn1 dakujem za povzbudenie,si mila....oddychujem stale,no asi sa to bude este dlho vliect...najviac ma trapi,ze mi teplota ostala na 37,2 a neviem ci neskodi aj ta uz treti den...

maryennn1
16. jan 2016

@jaja9891 no tehotné ženy zvyknú mať bežne zvýšenú teplotu, takže určite sa neboj, daj si polku paralenu a zalez si do postele, neboj to bude fajn 🙂

katuliena82
16. jan 2016

@jaja9891 to je normal teplota u tehotnych 🙂

jaja9891
16. jan 2016

@maryennn1
@katuliena82
Myslela som si,ze to bude kvoli tehu,ale nebola som si ista....dufam,ze to bude ok....dakujem velmi za podporu,ste zlate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre