Kedy vám skončila tehotenská nevoľnosť?

lamadea
2. júl 2014

Som v 12 tt a je to čoraz horšie 😒

bianca
2. júl 2014

koncom 6 mesiaca 😒 uz som si zacala aj zvykat

hanicka78
2. júl 2014

15.-16. týždneň už bolo dobre 🙂

zuzka1008
2. júl 2014

Aj mne asi 15tt

zara0201
2. júl 2014

Mne ani nezacala 😀 😀 😀

monika0123
2. júl 2014

mne začala cca 7-8 týždni to bolo predx vianocami, cez vianoce som schudla 2-3 kg a prestalo to cca 16 týžden ale ešte ma pár týždnov napinalo pri umývaní zubov

katusap
2. júl 2014

Zacalo mi byt zle v 6. tyzdni a prestalo to v 16. tyzdni, ked som uz citila pohyby. Dovtedy som bola kamaratka zo zachodom od rana do noci, schudla som 8 kg .

aristka
2. júl 2014

pri najmladšej som mala nevoľnosť celé tehu ... 😝

zuzub
2. júl 2014

neboj po pôrode to bude už len lepšie a lepšie 😀 ale nie 😉 prvé tehu bolo ok, ale druhé katastrofa a nič nepomohlo...až výživa 2 dni v nemocke zabrala cca 6-7 ,mesiac.držím palce a čo najkrajšie tehulkovanie 🙂

misicka2207
2. júl 2014

Ahoj mna do toho 15 natahovalo zo vsetkoho vyrazalo mi kyselinu a az od 15 som zacala,vracat a zatial ma to stale drzi aj natahovanie aj kyselina, no uvidime dokedy ...

ejuska79
3. júl 2014

16. tt pri oboch, len pri dcerke to bolo ovela ovela horsie ako pri synovi...

sandrika1986
3. júl 2014

Mne začala tehot.nevoľnosť v 6 tt, stále trvá....s menšími prestávkami celý deň, len ma napína ale je to neprijemné. Dúfam, že to už čoskoro skončí...

renaatka
3. júl 2014

Mne tiez ani nezacala klop klop ,ale ked som mala moc stresu tak to slo zomna toho dost..

lujziiik2205
3. júl 2014

mne trvala cele tehu, ku koncu uz to bolo lepsie a preslo to az po porode 🙂

magg424
3. júl 2014

zacala 7 tt a skoncila v 17 tt

chikitka
3. júl 2014

ja som pri prvom synovi vracala do 6. mesiaca, zo vsetkeho som vracala, asi aj zo vzduchu, nenavidela som ked si muz prazil cibulu 😠 za dve minuty som bezala pozdravit zachodovu misu... vracala som 10krat denne. pri druhom to hned zacalo tak zhurta ze denne 7-10x som doslova bezala, najhorsie bolo, ze mi prvy syn zacal akurat lozit a stavat sa... bala som sa ze ak to bude trvat tak dlho ako pri prvom, asi to nezvladnem... nastastie to bolo len do konca tretieho mesiaca, potom som veselo priberala 😎 drzim palce, nech to mas cim skor za sebou a uzivas si to!

jesika26
3. júl 2014

Dnom ako som skončila 4.mesiac,drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre