Krvácanie v tehotenstve

25. apr 2024

Ahojte, stretli ste sa niekto s týmto ? Je to moje 3 tehotenstvo ale žiaľ vždy to bol potrat. Dnes som 6+2 a pred týždňom bol gestačny vak spolu so zltkovym vakom na Sone. Beriem utrogestan a clexane. Dnes som si po utreti nasla najskôr slabo hnedé špinenie a potom krv ale normálne červenú ako pri ms. Hneď som volala lekárovi ale nerobí Dnes tak mi kázal si dat ascorutin a keď to neprejde smer pohotovosť. Samozrejme krvácanie úplne prešlo a teraz po utreti nemám ani špinenie proste nič. Sém tam mam mierne bolesti v podbrušku inak nic..

martul
25. apr 2024

Aj tak by som išla na pohotovoť.

kikusenka1
25. apr 2024

Bolesti v podbrusku a jasnocervena krv? Okamžite na pohotovost

autor
25. apr 2024

@martul
@kikusenka1 momentálne som sama doma tak nemám ako ist na pohotovost preto lekar zatiaľ kázal oddychovať a dat ascorutin

ajko2011
25. apr 2024

Ja som "len" špinila a hrozil mi potrat. (Našťastie to dopadlo dobre 🙏)
Hneď by som šla na pohotovosť pokiaľ bola jasná červená krv ako pri ms.

autor
25. apr 2024

@ajko2011 ja sa obávam práveže toho ze už je neskoro keďže ma aj pobolieva brucho

ankare
25. apr 2024

Držíme palce!

kikusenka1
25. apr 2024

@autor a co keď si sama doma? Volaj taxík a ides

martul
25. apr 2024

A čo taxíky neexistujú? Po potratoch a rozmýšľaš čo spraviť? Nesranduj.

marcela199
25. apr 2024

Ahoj, ja by som na tbojom mieste isla na pohotovosť alebo ak tvoj doltor neeobi mal by mat za seba nejaku nahradu co vezme surne pripady co je tvoj pripad. Mne bolo povedane ze s kazdym spinenim/ krvacanim aj ked trvalo len 5 minut mam dojst. Tiez som po jednom potrate. Aktualne som 21tt a krvacala som casto v prvom trimestri, asi v 9tt mi zistili ze mam hematon ktory sa v 12tt vyplavil, ale nemala som ziqdne bolesti, sme tam jemne pichnutie ale to bolo len sekundove a pretrvava to dodnes.
Určite ak mas moznost taxik/sused/znami/ alebo ktokolvek, tak urcite zajdi na pohotovost, nemusi to znamenat nic no moze.

marcela199
25. apr 2024

@marcela199 este doplnim že ascorutin moze sposobit choroby plodu ako je leukemia, ja som na to bola upozornovana v nemocnici aj od mojej gynekologicky. Dokonca moja gynekologicka mi to vyslovene zakazala brat.

autor
26. apr 2024

@marcela199 kazali mi ho brat pokiaľ budem mat špinenie

autor
26. apr 2024

Nakoniec všetko v poriadku ale tu krv nechápem doteraz pretože bola ako pri ms ale chvalabohu je všetko v poriadku 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre