Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neprítomné ozvy plodu

monitta23
8. jan 2013

Ahojte tehulky, chcela by som vedieť, či niektorá z vás mala v tehotenskej knižke pod kolónkou OP znamienko - ....Som v 35 tt., a neviem, či sa mám obávať, alebo nie 😒

angelin84
8. jan 2013

@monitta23 Ja som mala plus, ale pokiaľ cítiš pohyby, tak je to nejaká somarina asi napísaná...

ajina17
8. jan 2013

třeba je tam jen nenapsal...Kdyby nebyly ozvy určo by ti to řekl... 😉 Takže bych se vubec ničeho neobávala 🙂

janie80
8. jan 2013

@monitta23 tiez si myslim, ze ked citis pohyby a neposlali ta do nemocnice, tak ste obaja v poriadku 😔

teerka
8. jan 2013

A miminko nekope? Pokud kope, tak je snad vše ok. Proboha, kdyby nebyly ozvy, tak snad by vám to doktor řekl.

janesa1984
8. jan 2013

aj mne občas nenapíše do knižky či sú alebo niesú ozvy. ale kedže robí vždy sono a tam mi ani nemusí povedať či sú alebo nie sú. srdiečko tam mláti jak besné :D určite iba zabudol napísať. ja občas z tej knižky nemôžem nič vylúštit tak škrabú tí doktori . bud kludná. ak kope všetko je v uplnom poriadku

monitta23
autor
8. jan 2013

aj na minulej poradni mi tam dal to znamienko - aj na tej dnešnej, skúmala som to až teraz doma, neviem či sa pomýlil alebo čo,lebo bábo cítim pohybovať sa, len som chcela vedieť, či s tým niektorá nemáte skúsenosť...

zankaj
8. jan 2013

Ahoj no ja mam striedavo raz minus raz plus. Takze tak ale malicku citim takze ak citis babatko netreba sa bat 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli