Padla som na bruško a som v 6 mesiaci

jananis
10. jan 2012

spadla som na bruško, som v šiestom mesiaci, mám ísť na pohotovosť, poradnu mám až za dva týž. pohyby som predchvílou cítila.

lulu19
10. jan 2012

ja by som sla moje heslo skor 100 krat zbytocne ako raz neskoro .urcite chod a povedz co sa stalo

siu3333
10. jan 2012

@jananis chod,,,ja by som sla urcite...

sue
10. jan 2012

@jananis určite by som išla

traktor
10. jan 2012

@jananis pre istotu..je to pad priamo na brusko....cize radsej by som sa dala vysetrit, ci je vsetko ako ma, hoc pohyby citis..drz sa a davaj na seba pozor 😉

sssimi
10. jan 2012

Aj ja by som určite išla.

mirkave
10. jan 2012

urcite pohotovost.nemas nad cim rozmyslat.......

mariana0915
10. jan 2012

ahoj ja som spadla pri marekovi priamo na bruško hned som voalla mojemu dr a on vravel pokial citim pohgyby nekrvacam alebo nešpinim tak mam byt kludna lebo plod tam plava vo vode a pokial by sa mu niečo stalo tak určit by som krvacala ,špinila 🙂

argyro
10. jan 2012

Pokiaľ sa cítiš OK tak by som zatiaľ nepanikárila. Akékoľvek nevoľnosti, krvácanie atď - až potom by som začala riešiť.

argyro
10. jan 2012

@mariana0915 no, asi tak 😉

anjelicek26
10. jan 2012

Placenta sa moze odlucit a krvacat mozes zacat do bruska, kym je to vidno vonku mmoze byt neskoro, podla mna neni o com ist na pohotovost a dat babo pozriet, radsej neriskovat.

traktor
10. jan 2012

no..ono dost zalezi aj na tom, aky ten pad bol..ci len taka suchnutie..ci to bola rana..

hajanka
10. jan 2012

ja by som tiez urcite radsej volala alebo este lepsie hned rovno sla @argyro ked zacnes spinit alebo krvat uz moze byt neskoro

zuzana76
10. jan 2012

ja som padla v 8. mesiaci, nastatsie nie na brusko a bolo to pocas ordinacnych hodin mojho gynekologa, nevahala som a 30 minut po pade uz sedela u neho v cakarni, nastatie bolo vsetko ok, urcite necakat.

traktor
10. jan 2012

@mariana0915 ty si mala stastie...nie kazdy ho ma..

gemini2
10. jan 2012

@jananis urcite na pohotovost!!!!!!!!!!!!!

jananis
autor
10. jan 2012

dakujem za odpovede, počkám až príde manžel a asi zájdeme na tu pohotovosť ... spadla som priamo na bruško myslím že som sa buchla do tej časti ako je žalúdok, lebo sa aj tak cítim ako by mi tam niekto dal buchnát

maahuliena
10. jan 2012

@jananis spadla som na bruško v 31tt, ked som prestupovala na vlak (bol lad a ja som sa šmykla), pohyby som citila. Na pohotovosť sme išli hned. Okrem iného natočili CTG.. neriskuj, určite treba isť na pohotovosť.

minuska1
10. jan 2012

podla mna si na tu pohotovost mala ist hned a nie cakat 😕

jananis
autor
10. jan 2012

no musím počkať nemám ako ísť, manžel príde do pol hodky dufam

minuska1
10. jan 2012

to je len blba vyhovorka, prepac, ale ked sa jedna o zivot tak sa kona rychlo, ono existuju aj ine sposoby dopravy, alebo aspon blby telefonat na pohotovost alebo gynekologovi, podla mna je to od teba hlupe. proste ty si pre to neurobila absolutne nic. prajem ti aby bolo vsetko v poriadku.

mirka00
10. jan 2012

neváhala by som ani sekundu!!keby som nemala ako,volám taxík!!

jananis
autor
10. jan 2012

@minuska1 dakujem len ja mám ešte malé dieťa

evka4
10. jan 2012

@jananis ja by som urcite sla. aj keby som nepocitovala ziadnu zmenu v pohyboch babatka. istota je istota.

siu3333
10. jan 2012

@jananis male ci velke babo,,ale je to babo,,,

minuska1
10. jan 2012

@jananis ja ti verim, ale proste to su vyhovorky, ved ono nieje problem zobrat dietatko so sebou, poprosit susedku, maminu, rodinu ja neviem, nech ho postrazia,ja len mam proste pocit, ze ja sa vzdy viem zariadit a to som bola na zaciatku na malu sama, manzel robil na kamione ked sa narodila a proste som tak naucena, zariadim vzdy a vsetko.myslim, ze toto nieje vec, ze ci sa mi chce-nechce, da-neda.Ty si mala urobit jednu vec, ked si spadla mala si rovno volat zachranku, oni proste musia prist. Teraz si mala obliect male, seba, zavolat taxik a ist na pohotovost.a tam uz po teba mohol prist manzel. To mi chces povedat ze keby bol 200 km na sluzobnej ceste tak cakas do 3 tej rana?

aninka30
10. jan 2012

@minuska1 nechapem preco tak na nu utocis 😖

minuska1
10. jan 2012

ja na nu neutocim, len je to nezodpovedne.

traktor
10. jan 2012

co mala urobit, neurobit..je uz jedno..tu polhodinku uz vydrzi a pôjde..tento dalsi stres jej netreba..
@jananis drz sa , bude dobre 😉

aninka30
10. jan 2012

@traktor vystihla si to 🙂

granado
10. jan 2012

@minuska1 prepač ale myslim že nezodpovedna si ty ked na nu tak utočiš a stresuješ ju.ak sa doteraz neprejavili žiadne priznaky a citi pohyby tak si myslim že tu pol hodku to počka . ale pre soju istotu by som určite išla na tu pohotovost popripade by som volala svojho lekara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre