Pichali vám protilátky počas tehu, aj keď boli negatívne?

smsabrinka
24. mar 2015

Ahojte babulky, idem zajtra na injekciu, som v 30 tt a protilatky v 28 tt vysli negativne, vraj mi to pichnu pre istotu, uz som po jednom zamlcanom potrate v 1. trimestri kde mi bola podana injekcia hned po kyretazi. Mate s tym skusenosti? Bojim sa aby to nesposobilo nejaku neziaducu reakciu, kedze vsetko je doteraz v poriadku. Dakujem za odpovede

katarinamarkova
24. mar 2015

pre istotu? hmmm...
neviem persne ako to chodi a ake su presne postupy,ja len osobne:
3 tehotenstva - protilatky vzdy OK, pre istotu injekcia ziadna. az po porode, ked dietatko malo rh pozit.

katrinka8
24. mar 2015

Ja som tiež nemala nikdy pichnuté protilátky "pre istotu", vždy len po pôrode (obe deti sú Rh+).

sunny170
24. mar 2015

Pri prvom som mala po pôrode pichnutu a teraz mi robili testy akurat minuly týžden. vyšli negatívne a nic neriešili, nepichali.

strihalka
24. mar 2015

Pri prve dceke mi pichli Rhegu ci ako se vola preventivne, lebo ja jsem Rh negat a muz Rh pozit... pote mi bola podana aj po porode.....

seahorse27
25. mar 2015

Ani mne nič nepichali, keď mi vyšli protilátky negatívne. Bola som 2x tehotná, som rh- a obe deti majú rh+. Rhegu mi pichali len po pôrode, počas tehu nikdy... A všetko ok.

jantato
25. mar 2015

ani mne nič nepichali, protilatky vyšli negativne, tak nebolo treba a ni pri prvom a ani teraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre