Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poboolievanie brucha v 4. týždni

permanentka
14. jan 2016

Som len na zaciatku a hovorim si ze ja nemam ziadne tehotenske priznanky, nevraciam,..ale dnes nieco zacalo 😀 tak ma boli brucho ako ked ste velmi hladne, ale pritom ja som taka plna ze uz nebudem nic jest. je to ok? proste normalne? 🙂

permanentka
autor
14. jan 2016

a mam ho take nafuknute jak keby uz 3.mesiac 😀

slniecko35
14. jan 2016

Su to normalne tehotenske priznaky, mna brucho bolievalo cely prvy trimester

ukulela
14. jan 2016

roztahuje sa maternica. normalne.
ale inac, 4tt - to by ti prave teraz len meskali kramy. nie je to uz 6TT?

maja367
14. jan 2016

@permanentka tak ja by som mala byt akurat v 5 tyzdni a ma uz druhy tyzden pobolieva sice teraz uz pomaly menej ale stale ... ale ako tak pozeram najprv sa mi prsia naliali a teraz su opat mensie 😀

katrin21
14. jan 2016

ANo, je to normalne...

permanentka
autor
15. jan 2016

@ukulela fiha 🙂 no dobre vediet 😀 aj ja chcem byt taka vzdelana jak vy a pritom citam jak magor vsetko 😀 nemeskaju este =/ az v utorok mam normalne dostat 🙂

ukulela
15. jan 2016

@permanentka sorry, ja som si myslela, ze to ratas od "oplodnenia" - ako robia mnohe baby (a to je chyba, lebo sa to rata od poslednej MS) - takze ty si potom 4tt. ale sa cudujem, ze to uz vies 🙂 lebo zvacsa baby maju pozitivny test az po meskani, ja napr pri meskani este negativny test, az po tyzdni bol pozitivny. takze zy mas asi vysoke HCG, ak ti uz test ukazal.
a vela necitaj a nestuduj, niekedy je to kontraproduktivne 🙂 radsej sa opytat lekara, ktory odpovie odborne a upokoji, ako bab na konovi, ktore niekedy stanovia rovno diagnozu 🙂
drzim ti palce, nech vsetko ide OK.

permanentka
autor
15. jan 2016

@ukulela no hej, zopar dni som tu citala a uz mam pocit ze mam vsetky chorobvy co tu existuju, hrozne...a ano o tom dni poslednych kramov som si precitala preto som uz o to mudrejsia 🙂
dakujeem 🙂

permanentka
autor
15. jan 2016

@ukulela a co znamena prosim vysoke HCG? je to nieco zle?

ukulela
15. jan 2016

@permanentka nie je to nic zle - vysoke HCG znamena, ze si tehotna. ono stupa postupne - ked je este nizsie, tak tehotenske testy este nic neukazu. ak si si robila test a mas pozitivny este pred meskanim, tak mas uz dostatocne vysoke HCG, inac by test nezareagoval 🙂

permanentka
autor
15. jan 2016

@ukulela ahaa suepr dakujem 🙂

babydesire
17. jan 2016

@permanentka paaani ty si ale ryychla 😀 este ani ms nevynechal a ty uz mas pozitivny tehu test a dokonca aj tehu priznaky,,,nooo to ti kazda snazilka moze len a len zavidiet,,

permanentka
autor
17. jan 2016

@babydesire 😀 😀 😀 haha si m a pobavila 😀 no ale snad to nie je nic zle ze mi uz ukazal este pred kramami tyzden ci kolko 😀 uz mam paranoju zo vsetkeho, nie je to zle vsak? 😀

babydesire
17. jan 2016

@permanentka ale nieee,nieje to zle,,mozno si mala skor ovulaciu,,pocas predosleho ms alebo tesne ponom 😀 supeeer

busy
17. jan 2016

@permanentka jeeej. Konecne baba s rovnakym TT. No ja som poslednu mrchu mala 16.12. A oplodnila som 31.12. Urobila som si test prvy v pondelok tj cca 10.1.a vysli mi dve ciarky. Ale ta hlavna bola iba slabulililinka. A urobila som si test v piatok teraz co bol a tie dve ciarocky svietili jak neviem co. A tiez pocitujem nieco v brusku a podbrusku a tiez sa mi nafuklo brusko. Ale citala som a aj pocula od maminy ze je to vraj normalne. To sa to vajicko "uhniezduje" a vytvara si vhodne miesto kde sa citi najlepsie aby tam mohol byt 9 mesiacikov. Dokonca ja niekedy citim jak keby steklenie okolo pupka. Aj ty?

permanentka
autor
18. jan 2016

@busy steklenie necitim, len mi škrvka ajked som najedena a vcera tak boleli prsia ze ma islo vystriet 😀 testy mi tiez od 10.1 ukazuju pozitivne ale zacala som pochybovat ci ma testy neklamu 😀 ach, no... odkal si? 🙂

busy
18. jan 2016

Daj si podprdu na tie prsia a mas hotovo. Nebudu ta boliet. Teda u mna to tak funguje 🙂 a ked ti test ukaze raz dve ciarocky tak to ta vdaka Bohu neklame. Takze cakaj mimi. Som to pocitala vcera. Bud to bude panna alebo vahy. 😉. Ja som z Nitry a ty?

permanentka
autor
18. jan 2016

@busy skodaa, ja som z BA. tak velmi hladam niekoho v rovnakych tyzdnoch cca a z toho isteho mesta, tak no skoda 🙂
a podprdu som mala, no ajtak som isla vyletiet z kože :D mne vypocty vychadzaju na 24.9 ale uvidm zajtra u doktorky 🙂

permanentka
autor
18. jan 2016

@busy aj ty si robis test kazdy den? 😀 😀 😀

busy
18. jan 2016

@permanentka podla mna je to zbytocne robit si kazdy den test.zbytocne minas peniazky. Akurat som si robila posledny test,pretoze som ho uz mala kupeny a zajtra idem na gyndu aj ja na potvrdenie a krvne testy atd atd. Ja som si urobila 4 testy celkovo. Raz pred tyzdnom v pondelok,potom v stredu,potom v piatok to mi uz ciarky osilneli a dneska tam mam uplne jasne dve ciarky. Pouzivala som vzdy ranny moc. Dnesny vysledok je takyto. Takze uz nepochybujem. 😉

permanentka
autor
18. jan 2016

waw krasne silne mas ciarky 🙂 ja si robim tolko testov kazdy den lebo ich mam nakupenych vela tak aspon ich miniem ale bavi ma to sa uistovata kazdy den ze naozaj som asi tehotna 😀 aj ja idem zajtra k Dr, tak potom si piseme co ktorej povedal 🙂

busy
18. jan 2016

@permanentka a to som mala cakat 5 minut. Toto je vysledok 3 minut. Hihi. A co si budes robkat testy celych 9 mesiacov? Ked uz tam mas dve ciarky,tak tam to babatko je. A nejako sa s tade musi dostat za 9mesiacov. Aj ty ides zajtra? Waw jaka nahoda. Ja som mala ist minuly tyzden uz,ale mal dovcu tak idem az zajtra... a jasne ze si piseme 😉

permanentka
autor
18. jan 2016

@busy nie uz mam len nejakych 6 testov tak aspon ich miniem 😀 hej idem zajtra rano, bojim sa 😀 ale aj chcem aby mi rychloi potvrdila 😀 hned ti pisem 🙂

busy
18. jan 2016

Ze nejakych 6 testov? To kolko si si robila? Co povedal buduci tatinko? Ten moj od radosti normalne vyskocil a objal ma tak,ze ma skoro zadusil. Hihi. Caka nas svadba za 3 mesiace,tak som trosku v strese. Dufam,ze to babatku neuskodi. Nedari sa mi prestat ani fajcit. Ani neodpocivam velmi. Len vecer si lahnem do postele a uz uz chrnim... kedze je cele vybavovanie svadby viac menej na mne,lebo draheho mam v zahranici,zaraba peniazky. Takze tak... a jasne ze si dame vediet. Akonahle vystupim z ordinacie,odsoferujem domov ti pisem ze co a jako mi povedal... a coho sa bojis???

permanentka
autor
18. jan 2016

@busy nechci vediet...uz 2 roky ocikavam pravidelne testyx (iked sme sa chranili ale hrabalo mi odzaciatku 😀 dokonca minule som chcela ocikat aj pocas kramov, uplne zle 😀 ale teraz sa testujem od minuleho pondelka kazdy den 🙂 a uz len 6 testov a minute 😀
tatinko neveri az kym nam doktorka nepotvrdi, priznam sa ze aj ja pochybujem iked vsetko tomu nasvedcuje 😀 az ked mi potvrdi tak bude jasne 🙂 juuj tak drzim palce so svadbou, super babatko zazije aj svadbu rodicov 🙂 a jasne ze neuskodis, ak teda nebudes robit mlynske kola 😎
uz nech je zajtra 🙂

busy
18. jan 2016

@permanentka ty koki! To kazdy sa snazi furt niekolko rokov? Nam sa podarilo hned na prvy sup. Prvy krat sme si nedavali pozor,takze cela davka skoncila vo mne a som tehu. Spravila som si 4 testy celkovo a neriesim. 😀 Vsak ani ja si to este poriadne neuvedomujem,ze som tehu. Beriem to normalne klasicky. Jak keby sa nic nedeje 😀 ja nedospejem asi nikdy v zivote a pri tom som uz stara korcula 😀 Ja som skor myslela ten stres a to vsetko co pocitujem,ci to neublizi babatku. Nie ta svadba. No a hej zazije. Bude pocuvat v brusku co sa deje. Mozno to bude v puberte nejaky party dj. 😀 Alebo tanecnik. Neviem preco ale viem,ze to bude chalanisko ako hora. Samozrejme,ze keby to bola baba,tak ju v porodnici nevymenim,ale citim ze to bude chalan. Hehe. No jooo. Nech uz je zajtra. Neviem neviem kto bude robit tie mlynske kola 😀 😀

permanentka
autor
19. jan 2016

@busy my sme sa nesnazili niekolko rokov, praveze sme sa chranili (ale ja som pre istotu ajtk robila testy lebo som sa bala "co ak " :D a az teraz 1x sme si povedali ze ideme do toho a hned to vyslo 🙂
a necitis nahodou co cakam ja? ja neviem 😀 kokos uz nech mame dnes za sebou 😕

busy
19. jan 2016

U mojho bude mrte ludiiiiiii. Lebo po sviatkoch este neordinoval. Takze pre istotu idem na lacno nech mi zobere aj krv. Ja sa asi vybavim az o druhej,hihi. Tolko ludi cakam. Idem sice za pol hodinku. Dneska som sa nejak frisko nachystala 😀 a to som oblecena jak cibula... Takze ty si taka ako ja. Sup a je! 😀 Neboj sa cicka vsetko dobre dopadne a prosim ta hlavne nestresuj.. pohoda jlidek tabacek. To je nas udel ze nosime pod srdcom male stvorenie... 😉

permanentka
autor
19. jan 2016

@busy krasne si napisala 🙂 ja uz cakam ked ymozem vypadnut z domu nechcem tam byt zase prva a otvarat nemocnicu 😀

busy
19. jan 2016

No ja som uz tu a som prva. Hehe... nikto nikde. Este ani sestricka 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli