Poboolievanie brucha v 4. týždni

permanentka
14. jan 2016

Som len na zaciatku a hovorim si ze ja nemam ziadne tehotenske priznanky, nevraciam,..ale dnes nieco zacalo 😀 tak ma boli brucho ako ked ste velmi hladne, ale pritom ja som taka plna ze uz nebudem nic jest. je to ok? proste normalne? 🙂

me3
19. jan 2016

@busy no neviem...na zivot mozno ano ak je praca ale co sa tyka zdravotnej starostlivosti tak to by som radsej isla na cele tehu tam ako tu...tu su len 4 sona pocas celeho tehu a nerobia anj ten tripple test ani pohlavie nechcu povedat ani noc taketo co je na svk normalne...ak chces napr tripple test na down syndrome alebk cosi tak to tak 1000e ...a to ak dopadne dobre..ak sa im nieco nezda tak na kontrolny test a to dalsich 800...

busy
19. jan 2016

@me3 co je ten tripple test? To pocujem prvy krat. A len 4 sona???

me3
20. jan 2016

@busy tripple test za robi na slovensku ..teda sa mi zda ze tak sa to vola..na down syndrome a nejake ine vyvojove chyby...bud je to sono alebo odber krvi. .. a hej no 4 sona
...12tt, 21tt, 32tt a v termine porodu

busy
20. jan 2016

@me3 coooo? A nevies ci sa za to priplaca?

busy
31. jan 2016

@permanentka ajoj cicuska, nabuduci tyzden v utorok alebo stredu idem na gynduuu. Uz bude vidiet asi viac. No duuufam,ze bude vidiet viac nez pred dvoma tyzdnami. Stale tomu nejako nemozem uverit. Tebe sa ako dari? Uz su aj nevolnosti?

permanentka
autor
31. jan 2016

@busy jeej čauko 🙂 super tak uz coskoro budes vidiet 🙂 potom chcem hned spravy.ja idem az 15teho jooj uz nech to tu je 😀 a hej, nevraciam, ale tak ma napina z voni a pachov, ze mam pocit ze este chvilku a vsetko pojde von 😀 ty ako? mas nevolnosti?
super, tesim sa ze ty mas termin uz tak blizko a zaavidim 🙂

busy
31. jan 2016

@permanentka ja si to ani neuvedomujem ze som tehotna. Vobec nic mi neni. Ani ma nenapina ani nic. Jak keby som nebola vobec tehotna. Hehe. Uzivam kyselinu listovu. Mozno, ze aj to je dobre pre nevolnosti a za to ich asi nemam... no joo. Zasa budem asi prva v poradi. Tento tyzden mam toho narvano. Gynekolog,kupa topanociek. Saty svadobne uz mam 😉 😉 potom kupa obrucok,vybavenie uradu prace,potom ta nestastna zubarka este. Chvalapanubohu uz len opravovanie kazov. Trhanie mam za sebou. Tri zubky vonku. Bez tabletky zatial...

nela6
31. jan 2016

@busy kyselina urcite nie je na nevolnosti 🙂

permanentka
autor
1. feb 2016

@nela6 mna z nej prave napina, super 😒
@busy jooj tak to mas super, zavidim to ze ani nevies 😀 len tie zuby, fu tak to nie je najlepsie 😒

busy
1. feb 2016

@nela6 tak ma letak oklamal :-/ Ja ich mam v tabletkovej forme. chvalapanubohu ze ich nemam. Zatial. No nie?
@permanentka no vobec to nepocitujem. No len co sa tyka prs. Mam ich take tvrde a vacsie ale o pol cisla. 😀 na to sa vobec ale vobec nestazujem. 😀 a hej hej zubky. Chystala som sa ale pol roka k zubarke. Lenze stale "nevydalo" kedze uz som nevedela existovat bez flectora,novalginu a dalsich liekov tak som sa rozhodla. Medzitym som zistila ze som tehotna takze naparaadu. 😀 😀 beriem to pozitivne. Hadam do svadby budem mat este zuby. Alebo mi to bude musiet buduci mangel predzuvat... 😀 😀

nela6
1. feb 2016

@busy možno si to mýliš s tým, že ked jej máš nedostatok, tak možeš mať problémy ako: hnačky, nechuť do jedla, slabosť, chudnutie, bolesti hlavy, búšenie srdca a podráždenosť...ale nemá to nič s tehotenstvom (tieto príznaky budeš mať aj bez tehotenstva, ak je v organizme bude nedostatok), v tehotenstve sa berie uplne z iných dovodov, a je dôležitejšie ju brať ešte pred ako počas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre