Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

neroriso
8. mar 2008

mirika ahooj...tak ako vcera??? 🙂 z temy priberanie sa stala tema kojenie?? 😀

marse vsimm vsimam ale kto ma stihat docitavat?🙂

marse
8. mar 2008

to chce rychlokurz citania 😅

mirka8429
8. mar 2008

nero no vies to sa keca o vsetkom 😀 a zase sme sa nevyspali v noci...boze uzo 4 rano som bola hore...islo toje vrazda napisala 😀

uva
8. mar 2008

ahojky nero,
mirka tiež tušim skačes cez temy co? 😀 aby aj ostane vedeli o com hovorim,my teraz v aprilovkach totižto varíme 😀
ale už sme tu aspon presli od vaznejsich krckov ku kopancom 🙂
inak sranda este su ty krpci ani neni na svete a uz si s nami robia co chcu 😀

mirka8429
8. mar 2008

marse no veru..niekedy tu pridem na dalsi den a pozeram kolko sa tu toho popisalo a trva kym to docitam 😀

marse
8. mar 2008

babulky dobre sa mi keca ale mala sa mi zobudila, musim sa ist venovat....majte sa krasnucko a drzte sa 🙂

mirka8429
8. mar 2008

uva hej chodim aj na ine temy 🙂 a prebera sa hocico 😀 ..ale co..ved aj varenie je dobre 😀 ...

mirka8429
8. mar 2008

marse ahooj

neroriso
8. mar 2008

marse ahooj 🙂

mirka...ja ked zaspim mna nezobudi ani stado slonov :-/ ale vcera som prekonala svoj rekord net som opustila az o 11 😔 😀 ale vstavala som cca az okolo 10pred obedom....

mirka8429
8. mar 2008

nero no hej..ale moje male je uz dost velke na to aby ma dokazalo zobudit ked sa zapiera alebo kope 😔 tak potom sa spat neda ved uvidis...ked budes vo vyssom stadiu... 🙂

uva
8. mar 2008

ahoj marse aj ty sa drž a posviet 😀 si na malu možno ta prekvapí 🙂 pa

neroriso
8. mar 2008

mirka ved prave ty to uz mas za par tyzdnov nie ako ja...wrr este polovicka pred sebou..no cisto uzas 😠 😀

mirka8429
8. mar 2008

nero neboj..vsetko bude ok...a ak sa smiem spytat ako najdlhsie si vydrzala byt predosle tehu...do ktoreho tt

uva
8. mar 2008

to my spíme ako delo, mala bude rovnaky spachtos ako ja 😀 dokonca mi dovoli este spat na bruchu teda tak bokom, len ked sa jej nieco nepaci ma kopne 🙂

mirka8429
8. mar 2008

uva..uz som sa zlakla ze na bruchu 😀 no tak to mas dobre..môj maly je riadny nezbednik...
no idem sa napapat a pridem...ok?tak zatial

uva
8. mar 2008

idem si aj ja zohriat segedín 😀 a potom nakuknem papa

neroriso
8. mar 2008

miri...do 22tt 🙄 😔 a bru chut🙂

uva😀 dievcatka su vecsinou po maminkach asi preto 😵

mirka8429
8. mar 2008

nero..tak a aj vtedy si lezala?a aj tak?alebo si normalne fungovala....

uva dobru chuut 😀

neroriso
8. mar 2008

mirka ja som vtedy mala lezat...ale akosi som to nedodrziavala ani na 50% a takto to nakoniec dopadlo... 😔

mirka8429
8. mar 2008

nero aha..no tak teraz to musis dodrzat na 100 percent...pre mimi..a bude dobre 😉

neroriso
8. mar 2008

miri snazim sa to akosi dodrziavat🙂 pomalinky pomaly nam to ubehne...🙂
ked sa smiem spytat ty si teiz rizikovka??preoc?

mirka8429
8. mar 2008

nero hej som rizikovka lebo mam skrateny krcek, som na palec otvorena a babo je opacne otocene ako ma byt 😖 tiez musim lezat uz od 23 tt..uz aj predtym som mala lezat ale aj som chodila...ale teraz väcsinou lezim naozaj lebo vtedy som to podcenila a skoncila som v nemocke

neroriso
8. mar 2008

miri cize ides na cisarsky ak sa nestihne otocit??..a toje ten problem ze vecsinou vela rizikoviek podceni to ze ma lezat☹sudim aj podla seba..

mirka8429
8. mar 2008

nero no ak sa neotoci tak cisarsky... ☹ no sak uvidime...panecky ja som taka unavena neviem ci si nepojdem na hodku lahnut...no a ak si to podcenila tak teraz o to viac sa musis snazit..kôli mimi...lebo aj ja som podcenila kym som neskoncila v nemocke ☹ ale teraz uz viem ze som tam byt nemusela

neroriso
8. mar 2008

mirka...mna teraz hoci sa len prejdem po byte tak ma prepadaju hrozne vycitky uz by som to podcenit ani len nedokazala...ked si unavena oddychni si🙂

mirka8429
8. mar 2008

nero no ale ved na wc musis nie?ja to mam horsie ja musim po schodoch.. 😖 tak idem si trochu lahnut..neskôr tu pridem paa zatial a pekne lez 🙂

neroriso
8. mar 2008

mirka...ved prave ale este aj z toho mam niekedy vycitky...my mame rovnucky malinky domcek momentalne takze mna na schody by nedostal nikto...schody su dost velkym problemom...maj sa pekne oddychni si

mirka8429
8. mar 2008

nero no hej aj ja mam problem po schodoch ale nemam inu moznost 😀

dididi30
8. mar 2008

cafte, miri kde si bola, som na teba cakala a ty nic

neroriso
8. mar 2008

miri 🙂 ved to nech ta manzel( priatel) nosi na rukach 😝

didi cafko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre