Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

dadulienka2404
5. aug 2008

evaviky aj tebe to ide rychlo ako sa citis vsetko ok???

evaviki
5. aug 2008

Moc rychlo sa mi to nezda 😖 Ale inak celkom pohoda, posledne dni sa to zlepsuje (klop,klop)

dadulienka2404
5. aug 2008

ja som tu dlho nebola tak teraz sa mi zda ze to tak rychlo ubehlo

malalady
5. aug 2008

no ja asik tiež budem riziková... bo aj prvé tehu som bola.. a asik pojdem aj cisarskym jak minule.. neviete kolko musí byt odstup ??? od cisarskeho rezu? bo ja som otehotnela teraz takže je tomu 1rok aj 4mesiačiky 😅

moni1412
5. aug 2008

malady my sme rozmyslali nad dalsim po roku, ale lekar mi odporucil pockat aspon 2 roky. tak posluchneme 😒 ale kazdy lekar povie inak, tak neviem, ty si sa nepytala svojho? a preco myslis ze budes rizikovka?

malalady
5. aug 2008

bo som aj minule tehu bola rizikova a teraz to bude od začiatku to viem... ale ee nepýtala som sa po kolkých rokof možem otehotniet.. a teraz čo joj 😝 a tento mi nič na to nepovedal, že si to chcem nehat 😅 😕 😨

moni1412
5. aug 2008

malady hrozia nejake problemy, ale to neznamena ze to nemozete dotiahnut do uspesneho konca. a ked si mala minule tehu rizikove, neznamena ze musi byt aj druhe..... tak sa ho spytaj nabuduce vsetko co ti robi starosti, ved aj na to su lekari, aby to zodpovedali otazky ktorym nerozumies 😉 vela stastia

geegee
5. aug 2008

evaviky...ja cakam na hociktory aj nemagicky datum, co ma zbavi bruska 😀 Ale 8.8.08 by bolo super 😀

dadulienka2404
6. aug 2008

geegee u teba je ten datum fakt magicky je jedno kedy to bude len nech je uz brusko prec vsak???no uvidime kedy sa maly rozhodne...

geegee
6. aug 2008

no asi to bude coskoro - dnes po poradni mi odisla zatka, som otvorena na 4 a mam bolesti, ale nie pravidelne kontrakcie, ale boli to stale...tak cakam kedy sa to poriadne rozbehne. Doktor sice povedal, ze by mi mohliprepichnut vodu a porod by sa rozbehol, ale radsej pockam v klude doma pri PC 😀

sue13
6. aug 2008

Ahojte 😵 Geegee tak uz coskoro???? Parada 😉 Drzim silno palceky 🙂

My sme dnes boli na poradni a vsetko je v poriadku, drobcek sa na sone krutil a mrvil 😀 Bolo to uzasne. Aj manzel bol pozriet a este som ho takeho rozziareneho ani nevidela 😵
Mame uz skoro 7 cm 😀

evaviki
6. aug 2008

jej, geegee drzim palce 🙂 hlavne nech mas pohodovy a bezproblemovy porod..

Dnes som bola na tej genetike, kde mi robili testy a podpisala som, ze nechcem CVS, ani amnio (inak som zistila, ze po CVS su problemy a nasledny potrat mozne 2,5% - 10% a nie 0,5% ako mi tam tvrdili). Doktor mi nic nepovedal, ani si ma viac na testy neobjednali, pricom som citala, ze sa maju spravit aj tripple testy a tie sa vyhodnocuju spolu s vysledkami toho prveho screeningu dokopy, ze je to presnejsie. A este sa robi v 20tt nejaky speci ultrazvuk. Tam mi nic neponukol, tak som sa teda objednala inde, do nejakeho sanatoria, ktoe sa tymto zaobera. tak uvidim (akurat sa ta baba divila, preco nejdem tam, kde som uz bola, na co som jej povedala, ze ten lekar mi nic take ani len nenaznacil, proste nechcem amnio, koniec, viac sa so mnou nebavil)

dadulienka2404
7. aug 2008

sue tak to je super viem si predstavit aky to je super pocit vydiet babo na sone 😉 😉 Evaviky ak je ten lekar taky vezmi to do svojich ruk.ja som sa dnes moc nevyspala neviem preco ale maleho som stale kojila pretoze bol hladny malo spal a este ani teraz nespi.nafukuje ho mozno je to z toho ale co narobime musime tym prejst.inac je v pohode neplace len proste chce furt jest.ved aj lekarka sa cudovala ze rychlo pribera..

evaviki
7. aug 2008

Dadu a nie je len smadny? Kamoskina mala takto stale pila a nakoniec jej lekarka povedala, ze malinka pribrala prilis, ze je len smadna, ze jej ma davat caj a zabralo to.

dadulienka2404
7. aug 2008

ja mu davam caj ale vcera sa napil a po nejakej chvili mal toho caju plny nos a nemohol sa nadychnut a sfialovel a manzel sa tak zlakol ale na rukach mi potom chitil dych tak sa uz bojim davat mu tolko caju tak radsej menej.ale on vzdy nieje taky len dnes

malaskoricka
7. aug 2008

ahojte ja som sa tu dlhsie neukazala, ved uz ani nemam dovod ☹uz len tolko odo mna:
gege prajem krasny lahulinky porod a nasledny krasne stavene chvilky s drobcom uz mimo bruska🙂
evka, sue vy dve sa drzte a dotiahnite tehulkovanie az do konca a uspesne 🙂
dadu malinky je rozkoosnyy 😉 krasne miminko mas urcite mas z neho vela radosti a prepac ze som dievcatam nemohla normalne odkazat ked si mi pisala...

moni1412
7. aug 2008

mirka ahoj..... viem, blba otazka, ale - ako ti je? 😒 citam ta v roznych diskusiach a mam pocit ze uz lepsie..... no a my ti prajeme (myslim ze mozem hovorit za vsetky z tejto temy.... ) aby druhe tehulkovanie vyslo podla vasich predstav....... a coskoro aby si mala krasne zdrave babätko...... 😉

evaviki
7. aug 2008

Mirka, zaskocit sem mozes hocikedy, potesime sa.
Verim, ze to so Sue nejak zvladneme, hlavne nech budu mimca zdrave.

Geegee, este si 2v1? Uz hadam nie 😀

dadulienka2404
8. aug 2008

ahojte.mirka dufam ze si uz v poriadku ale mysli aj na to ze nikde nieje napisane ze nemozes mat babo tak ti prajem aby si sa rychlo zotavila.Geegeesa nepise tak neviem uz mala slabsie bolesti a bola otvorena tak dufajme ze niekto napise ze ma babo.. 😉 😉 😉

moni1412
12. aug 2008

jeeej, tema nam upada 😅 to je parada, znamena to ze vsetky rizikovky uz nie su riziovky? 🙂 alebo su len na dovolenkach 😒

evaviki
12. aug 2008

ostala som tu uz len ja a Sue. a my sa "stretavame" vo februarovkach, takze to fakt upada ☹
Inak este Geegee, ale ta sa podla mna uz zaradila medzi ex rizikovky 🙂

moni1412
13. aug 2008

evi, no asi hej, este tam sice nebola, ale uz asi coskoro bude...... 🙂 tak to je super, dufam ze sa mate fajn...... vsetci styria 😉

vikitino
25. aug 2008

ahojte prave dnes zahajujejm prvy den rizikoveho:D ☹

vikitino
25. aug 2008

nikto tu nie je uz dost dlhpo ako pozeram:D 😨

evaviki
25. aug 2008

Ahoj,
no, postupne takmer vsetky odrodili 🙂 Ale vitaj v teme 🙂
Preco si doma?

vikitino
25. aug 2008

ahoj mala som potrat v maji a teraz som znova tehu a od dnes som na rizikovom prave som zalozila novu temu chcela som vediet ci nejake baby maju skusenosti s otehotnenim tak skoro po potrate
😒

hotelacka
25. aug 2008

Ahojte babenky - je tu niekto,? 😎 😀
Mozem sa pridat - v tejto teme som 1x 😀

evaviki
25. aug 2008

Ahoj,
jasne, ze sa mozes pridat, aspon sa to tu opat rozbehne 🙂
Vikitino, v tomto ti neporadim, ale bola tu tusim tema, kde sa preberalo, ako rychlo po MA otehotneli (popr. po samovolnom potrate).

vikitino
25. aug 2008

evaviki musela som zalozit temu HAHA aby mi niekto napisal:D lebo som taka v pomykove ze az:D 🙂

hotelacka
25. aug 2008

Baby vy ste vsetky na rizikovom.??
Ja chcem dokyho tiez poziadat... ake mate problemy vy??
Alebo vas dal len tak - na poziadanie??
Poradite my??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre