Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
8. júl 2008

graz, s tou novou temou je to super napad 😉 a co poviete na album kde dame babätka uspesnych rizikoviek? 🙂 ja by som sa do toho pustila, ak budete chciet

malaskoricka
8. júl 2008

moni suhlas

dadulienka2404
8. júl 2008

ahoj babenky nemam vela cassu tak len tak zbezne soms i vas precitala. Ivanka je mi luto ze niesi tehotna ale dufam ze aj tak bude vsetko ok.Avanka s tou temou je to super hoc este nejaky cas ostava kym porodim.Moni urcite sa na to dam aj ja len porodit...Malaskoricka u nas bola tiez burka lenze ta neboa problem ale moj syn kedze dva dni stravil u mojjej kamosky ktora si ho k sebe berie a natlacili do nho ceresne malinovky proste mu daju vsetko a tyk vracal som nechapala a hnackoval dnes som ho nedala do skolky ☹ ☹ ☹ lebo hnackuje a nemozem doma nic pratat pretoze mi zavadzia. 😖 😖 😖 takze dnes nejaka dietka aby zajtra mohol do skolky.. 😀 😀 😀

sue13
8. júl 2008

Dobre ranko 🙂 Aby som si tu mala s kym pisat ked vsetky mi ujdete do novej temy ☹

malaskoricka
8. júl 2008

sue co bojis ja som tu😝

dadu aspon nebudes sama..si oddychnes trochu od upratovania🙂

moni1412
8. júl 2008

sue neboj. nove rizikovky stale pribudaju ( bohuzial ). tak sama tu urcite nebudes..... vidis, skoricka a miahogo.... 😉 su tu.

dadulienka2404
8. júl 2008

moni pockajte este na mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉

moni1412
8. júl 2008

dadi, ved sa potom pridas 😀 a ostatne tiez, takisto budeme potom babätka pridavat.... nebojte sa vy nic. vo februari uz budeme vsetk tam 😉

sue13
8. júl 2008

Skoricka ty si riadny ranostaj 😀 Ty nie si unavena??? Ja som stale 😝 😀 😀
Ale ved my Vas prideme pozriet aj do novej Vasej temy 😵

moni1412
8. júl 2008

sue ved s tym ratame tiez 😉 ale asi by chcelo zalozit ju, vsak?

graz, ak sa nenahnevas, zalozim ju, potom vas tam cakam. a pouzijem tvoj nazov - vystizny 😀

malaskoricka
8. júl 2008

moni vidis sme tu tri rizikovky este a dokonca asi aj vsetky februarovky 😔

sue 6hodin rano moj budicek🙂 ja sa od toho neviem odnaucit sice som unavena ale aj tak cely den rozvalena na gauci..tak to akosi az tak nepocitujem 😉

moni akurat som pozerala nove fotocky maleho Deniska je uzasny🙂

moni1412
8. júl 2008

skoricka, dakujem 😵 😵 😵 poviem mu. spinka tu pri mne, bolo mu smutno v postielke, tak som ho vzala.

evaviki
8. júl 2008

Ahojky,
novu temu schvalujem, ale musite sem obcas aspon nakuknut, popr. my k vam 🙂
Dnes som bola na kontrole, zatial vsetko dobre vyzera, tak dufam. 🙂 Prvy krat bola nejaka doktorka optimisticka a nevravela mi, ze potratim. Tak snad bude mat pravdu. 😀

malaskoricka
8. júl 2008

moni🙂 ja chcem uz februaar

eva drzim palceky 🙂bude dobre....

letim prec ahojte🙂

miahogo
8. júl 2008

ahojte,
joooj malaskoricka aj ja by som chcela aby bol februar a vsetko tak ako ma byt

malaskoricka
8. júl 2008

mia ahoj...🙂..takych nas je urco viacej ktore chcu februar a so zdravymi miminkami

evaviki
8. júl 2008

To ano 🙂 Myslim, ze by sme brali ktorykolvek mesiac so zdravym babetkom v naruci 🙂 😀

malaskoricka
8. júl 2008

eva😀 nam by nezaskodil ani koniec januara...len nech budu mimca zdrave...
evy preco si nedas este tyzdne do pasu?

evaviki
8. júl 2008

Uprimne? Bojim sa, ze to zakriknem ☹ Tak sa snazim pockat, kym skoncim treti mesiac. Vtedy mi aj povedia predpokladany datum porodu, zatial sa trosku posuva 🙂
Inak ani neviem, ako sa to robi. 😀

malaskoricka
8. júl 2008

eva ved si to nastavis ked budes sama povazovat za vhodne🙂
a hore na stranke mas ze NASTAVENIA...kliknes na to....tam sa ti zobrzi take okienko alebo tabulecka (neviem ako to nazvat)....a v nej mas ze "STAV"...tam si das CAKAME BABO...datum zaciatku poslednej MS...nastavis ze co cakate ci 1alebo2-3 mimi..popripade pohlavie...dopises mozne mena das ULOZIT a je to🙂

malaskoricka
8. júl 2008

🙂 dufamze pochopis

evaviki
8. júl 2008

Super, dakujem za navod 😀 Uz som si to aj pozrela, tak dufam, ze to tam za tie tri tyzdne spokojne doplnim 🙂
Ako ti dnes je? a co priatel, poslucha?

malaskoricka
8. júl 2008

eva s priatelom sme sa rozisli a tak to vyzera ze nadobro 🙄 ..nechcem sa s nim viac rozculovat...ked sa zmeni podla toho co som mu povedala tak sa mozme dat naspet dokopy inak nie...
ja sa mam dnes v pohodicke...akurat som trosku "prevodnena,presladena" ...potom co som spraskala cca3kg melonu 😔
a ty ako mas?

evaviki
8. júl 2008

Jejda, to ma moc mrzi. ☹ Ale mas pravdu v tom, ze s mimcom v brusku potrebujes hlavne klud. Mozno ho zmeni prave to babenko..
Ja melon moc nemusim, hlavne nie cerveny. A odkedy som tehotna, tak nemam rada sladke (co som zboznovala). I ked momentalne mi nic nejak extra nechuti, som rada, ked do seba nacpem aspon jedno poriadne jedlo denne. 🙂
Po kontrole som uz kludnejsia, ale zas ma zacalo boliet brucho, tak som si hned supla to magnezium, co mi predpisala a snad to zaberie... Inak celkom ok. Tesim sa, ze na vikend pridu moji rodicia, nejak je tazke lezat doma, ked mam rodinu a vacsinu kamaratov 300 km daleko. ☹

malaskoricka
8. júl 2008

ja sladke nejem nic ejdine ak tony ovocia...co aj vidno na mojej vahe 🙄
aspon raz ta dr. ukludnil(a)...lebo dr. vedia cloveka aj zbytocne pretresovat...
preco mas vecsinu rodiny/kamaratov tak daleko?? 😕
ja som tiez kazdy den do 4sama doma ale viem ze moji rodicia potom pridu a hned je veselo...

sue13
8. júl 2008

Ahojte 🙂 Aj mne byva doobedu smutno ale na stastie mame aspon konika, nie? 😀
Nase rizikovky mamicky uz maju zalozenu temu???
🙂

malaskoricka
8. júl 2008

sue este ze mame toho konika naozaj pomaha😀,,,,a temicku uz zalozili moni dnes rano--

sue13
8. júl 2008

A ako sa vola???? 🙂 Ta tema?

malaskoricka
8. júl 2008

uspesne ex-rizikovky 2008
niekde na vrchu tu v tehotenstve je

evaviki
8. júl 2008

Mirka, ja byvam v Prahe a povodne som z Bratislavy. Takze preto su vsetci tak daleko. ☹
jj, konik mooooc pomaha 🙂 inak by ma tu asi porazilo 😀
Manzel chodi normalne do prace a nechcem, aby chodil kvoli mne skor domov, potom pracuje po veceroch, alebo v noci ☹ Takze radsej nech je v praci aspon do tej pol siestej a vecer oddychuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre