Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

zvedava
24. jan 2008

Shaga, voda moze pomaly odtekat aj ked si uplne uzavreta, take tesnenie tam zase nie je 😉 A ten papierik netestuje pritomost plodovej vody, ale bielkovin, cukru a podobne veci.

shaga
24. jan 2008

baby ja uz som z toho zufala 😢

shaga
24. jan 2008

uz musim verit, ze je to vsetko ok

zvedava
24. jan 2008

Shaga, urcite je vsetko OK. Ja som ti len napisala, co mas robit, aby si si bola na 100 percent ista.

lubkagaa
24. jan 2008

ahojte babenky..je tu niekto?

moni1412
24. jan 2008

ahoj, porobene?

lubkagaa
24. jan 2008

moni: vsetko vybavene a manzelicka mam uz doma 🙂. Xi a ty ako sa citis?

lubkagaa
24. jan 2008

Ako ste presvedcili vasho drobca, aby kopkal? 🙂

lubkagaa
24. jan 2008

babulky, neviete ako je to s tym, ze ked som na PN, tak nastupujem na matersku tych 6 tyzdnov pred planovanim porodom alebo 8 tyzdnov pred planovanym porodom, ako je to u nas?

moni1412
24. jan 2008

lubka neviem, ja mam nastupit 6 tyzdnov... aj ked kvoli odpracovanym dnom kvoli materskej by mi to vyhovovalo este neskor. Nepresvedcili....uz bol cas 🙂 najviac este 2 tyzdne a a budes ho citit, neboj 😉
Da sa...tak uz nie si sama...tebe je fajn

lubkagaa
24. jan 2008

moni: A ty si este sama? Nakoniec som si inac objednala pizzu a pochutnala som si na nej, aj ked mi prisla az o hodinu a pol. 🙂
A co ides porabat?

jankapo
24. jan 2008

Jeee, lubka, ty cakas, na pohyby? No, ja som maleho zatlacila ked som valkala cesto na medovnicky... 😅
A hned zabuchal, ze, mami, to co mi robis???
Bolo to krasne, az som sa rozplakala....A prislo to az v 19 tyzdni myslim. Tak uz len par dni.... 😉

moni1412
24. jan 2008

manzel pride bud kazdu chvilu alebo o hodinku. esteze je zajtra domka.ja sa tak tesim na tu sobotu.... 🙂 neviem, asi pozerat pojdem. ty?

lubkagaa
24. jan 2008

no dufam dufam, potom hned napisem, ked drobca pocitim... 🙂 resp. cakam podla kazdeho slov take bublinky a steklenie...no len ja som velmi stekliva, tak neviem, ci nedostanem zachvat smiechu

lubkagaa
24. jan 2008

moni: aj my ideme pozerat TV a hlanve idem s malym kecat, lebo stale spekulujem nad tymi menami, no a musim poznat nazor drobca. 🙂
A byvas aj citliva? Rozplaces sa hocikedy? Alebo mala si uz depresivne stavy?

lubkagaa
24. jan 2008

jankapo:_ a aj sa ti podarili pernicky? Lebo moje boli tvrde ako skala som ich nakoniec vyhodila

moni1412
24. jan 2008

lubka ja som necitila steklenie ani bublinkovanie, tiez som myslela ze to tym zacne. mna zacalo rovno kopkat.
jaaaaj, velmi casto. plackam dost ☹

lubkagaa
24. jan 2008

uf, som si vydychla, ze uz som nenormalna...tiez mavam stavy...no ale sa aspon obcas tu rozveselime hadam 🙂
Inac ja som sa vcera tak nadvihla a citila som akoby taku tazsiu gulicku, ako sa posunula a ked som trup vytacala, akoby sa aj to podla toho posuvalo...som hovorila aj manzelovi a on na to..ze som nemala budt male 🙂 xi

jankapo
24. jan 2008

Lubi, moje tohto roku velmi nevysli, mam novu ruru a este ju neveim nastavit na tu pravu teplotu a tak...
Ale jem ich este teraz, urobila som ich tolko, ale nestihla ozdobit a rozdat, lebo som musela lahnut a dat nozky hore... 😉 nevadi...snad o rok
a inak...ja ich lubim tvrde a chrumkave
a este....placem len pred kontrolou...lebo sa bojim...inak som statocna a celkom v poho, viem ze manzel ma taku potrebuje, vela pre nas robi a chcem aby vedel, ze ma to robi stastnou...ak som smutna, viem, ze ho to boli a boji sa ze nieco nezvlada....

lubkagaa
24. jan 2008

jankapo: no ti nasi chlapi...ale aspon sa snazime drzat, ked oni to vpodstate tiez tazko zvladaju. 🙂 Ale je super, ked ich mame...🙂

lubkagaa
24. jan 2008

radsej dneska idem pozerat kriminalku ako Poistovnu stastia asi...to je take na odreagovanie...a nakoniec si vychovam dakeho Sherlocka Holmesa, lebo teraz najradsej pozeram kriminalky 🙂.

lubkagaa
24. jan 2008

inac mate dake knihy o tehotenstve? studujete nieco taketo?

jankapo
24. jan 2008

lubi, staciiii konik...to je najlepsia kniha o tehotenstve 😉 realna, z prvej ruky, a zdarma

lubkagaa
24. jan 2008

sak aj ja zacinam mat ten pocit 🙂. Niekedy sa nad niektorymi vecami nezamyslam a niekedy ma napadnu az totalne mozno blbosti... 🙂 ale zasa je super, ked sa ma clovek s kym aj podelit o taketo veci. 🙂

moni1412
24. jan 2008

lubka moj manzel dostal pri odchode z byvalej prace Velku knihu o matke a dietati.Tam je vsetko a este potom aj o detoch do 3 rokov. to bolo tesne po svadbe ale teraz sa nam velmi zide 🙂 tak studujeme

lubkagaa
24. jan 2008

moni: a aj podla toho vsetko sedi?

moni1412
24. jan 2008

zatial ano 😉

moni1412
24. jan 2008

idem teda...majte sa peknucko, zajtra piseme 🙂

lubkagaa
24. jan 2008

moni: Idem teraz off, tak prajem pekny vecer a drzkaj sa...nech je vsetko OK. 🙂 ja idem do polohy lezmo...mozno potom to pride... 🙂

lubkagaa
24. jan 2008

pekny vecer...vsetkym.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre