Slabé bitie srdička v 8. týždni

andulaaa123
11. nov 2013

ahojte..som tu novacik...a prvykrat tehotna a mame s babatkom problem..chcem sa opytat, mala niektora z vas skusenost so slabym bitim srdiecka? ma bit raz tak rychlo, ako nase... a taktiez ake CRL ste mali v 8tt? Dakujem za odpovede. Dnes som bola na kontrole a akciu mi oznacili + - a musime cakat do stvrtka, ci sa nieco zmeni. samozrejme dostala som sa do nesmierneho stresu, lebo moze ist aj o zamlcany potrat ☹
dakujem vam za odpovede...

alienka000
12. nov 2013

@andulaaa123 kym bije tak je to podla mna dobre 🙂 drzim palce, nech ozvy silneju.

andulaaa123
autor
13. nov 2013

alienka000 dakujem za povzbudenie..modlim sa, aby to tak bolo....

tianka
21. nov 2013

@andulaaa123 ahoj ako to dopadlo s tym srdieckom? U mna je to teraz to iste akcia je len je velmi slaba dakujem

andulaaa123
autor
22. nov 2013

Ahoj Tianka...je to u kazdej individualne...ja som o babatko prisla :(.predvcerom som sa vratila z nemocnice, kde mi aj zakrok pokaslali :(

melisa17
4. dec 2013

Ahojte, mám ten istý problém... dnes som šla na sono, tešila som sa, že bábo už bude vacsie, že mi ho ukážu na monitore, ale doktor len mlčal a potom povedal, že akcia srdiečka je veľmi slabá a že na 9tt je veľmi malé...nerozumiem ako sa to mohlo stať keď ešte dva týždne dozadu som na sone videla mihotajúci plodík, vtedy srdiečko riadne bilo. Nemám žiadne ťažkosti, myslela som si, že je všetko v poriadku...teraz musím čakať do pondelka na dalsie sono. Neviem ako vydržím toľko dní v takej neistote...

afrika
9. dec 2013

@melisa17 ahoj, ako si dopadla?

melisa17
11. dec 2013

Ahojte, píšem, aby ste vedeli ako som dopadla...žiaľ, mám za sebou zákrok, dieťatko nerástlo a ani akcia srdiečka tam už nebola, takže som po tejto hroznej správe absolvovala hneď všetky predoperačné vyšetrenia a včera ráno ma pod narkózou vyčistili...dnes mi je už lepšie, po fyzickej stránke, s tou psychickou to bude trošku trvať...snažím sa to brať tak, že to asi bolo lepšie ako keby sa to stalo o pár mesiacov neskôr...ale už vždy sa budem báť... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre