Som v 25 týždni a ťažko sa mi dýcha

evelin2277
4. nov 2012

Ahojte, som v 25 tyzdni a strasne tazko sa mi dycha hlavne v noci , uz som z toho strasne unavena.Kto mi poradi ako sa mam ulozit alebo co si dat? Cakam dvojicky. DAKUJEM ☹

alyze
4. nov 2012

@evelin2277 Ahoj, skus si dat v noci viac podusiek pod seba, mne pomaha spanie na lavom boku, ale asi si musis najst svoju vlastnu polohu, kde sa ti najlepsie spi 😉 vela vetraj a chodievaj von sa nadychat cerstveho vzduchu, ked len na 5 min, dufam ze ti nieco pomoze 🙂

zankaj
4. nov 2012

@evelin2277 No ja mam dva vankuse pod sebou :( a stale ma dusi ale aspon ie tak moc. Musis skusit svoje polohy ktora tebe a babatku najviac vyhovuju.

evelin2277
autor
4. nov 2012

@alyze Dakujem , skusim ☹

evelin2277
autor
4. nov 2012

@zankaj Dakujem ☹

zankaj
4. nov 2012

@evelin2277 Nebud smutnucka ja sa dusim cele noci mala je moc vysoko takze uz teraz som nedospata :( Jedine co nam ostava je vydrzat. Skus tie vankuse podopriet si poriadne hlavu a ramena taky polosed a skus jednu noc. A este mam jemne otvorene okno cerstvy vzduch mi tiez pomaha. Skus vselico jedno ti musi zapasovat 🙂

fracle
4. nov 2012

@evelin2277 tiez mam dvojicky, v noci som pouzivala tento tehotensky vankus:

Velmi mi pomohlo, ze som si nan mohla podopriet brucho. A dychalo sa mi omnoho lahsie, ked som nemala jednu nohu pod vankusom, druhu na vankusi. Manzel si ho tiez velmi oblubil, chybal nam ked sme ho predali 😀

evelin2277
autor
4. nov 2012

Ahoj ,vankus mam ale takyto nie tento je super velky kde si ho kupila ? Skusim aj ten moj , ja si neviem najst tu spravnu polohu tak ho odkladam na noc bokom 😕

evelin2277
autor
4. nov 2012

@zankaj .....................ahoj stale nieco skusam no moje noci su hrozne , velmi sa tesim ked je rano . 😖

erikabv
13. dec 2012

@fracle Ahoj, presne takyto vankus hladam, vsade maju tie mensie.. ak by si si este pamatala znacku, bolo by super, keby si napisala ;) dakujem

fracle
13. dec 2012

@erikabv kupila som ho bohuzial v USA, ale teraz ho znovu hladam v Europe, tak ak nieco najdem hned ti dam vediet 😉

erikabv
13. dec 2012

ja som taketo tiez nasla len v USA cez net, asi tam budem musiet niekoho vyslat :D

1984ivetka
30. júl 2014

@fracle ahoj prosím ta kde sa dá zakúpiť

kuki23
9. aug 2014

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre