Špinenie na začiatku tehu a styk

19. nov 2023

Čaute baby, opišem celú moju sitúaciu. Na začiatku tehu v 6tt som raz špinila a následne mala jemnú krv na papieri. Bolo to deň po pohlavnom styku (neviem či náhoda alebo čo). Bola som na všetkých vyšetreniach, všetko v poriadku, nenašla sa príčina ani hematóm, nič. Doteraz mám všetky výsledky super, som 16tt. Od začiatku som brala zhruba do 10tt duphaston a ascorutin, aby som náhodou nešpinila a nekrvácala, následne som prešla na 1 tabletu večer vaginálne Progestanelle. Odvtedy klop klop, sa to nezopakovalo ale nemali sme ani styk. Dr. povedala, že teraz v druhom trimestri už kľudne môžeme. Chuť by aj bola, ale mám trochu rešpekt a bojím sa, aby som zas nešpinila🙈🙄 Nemáte niektora podobnú skúsenosť? Bolo to už potom ok? Vďaka.

sejbipi
19. nov 2023

Určite to bude už okej 🙂 ono je teraz všetko dole veľmi prekrvené, takže sa môže stať, že sa urobí nejaká trhlinka. Kým to nie je číra červená krv a nie je to množstvo ako pri ms, tak je všetko v poriadku 🙂

autor
19. nov 2023

@sejbipi ďakujeem veľmi pekne za povzbudenie 🙏 skúsime to😅🙏 ďakujem🙂

sejbipi
19. nov 2023

pokiaľ je chuť a žiadna bolesť, tak treba. Telo si to pýta, taak smelo do toho 🙂 aj bábätku prospievajú hormóny šťastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre