Stará placenta

misimimi
5. sep 2012

dnes mi doktor povedal na sone ze mam staru placentu stretli ste sa niektora s tym? prietoky mam zatial vraj v pohode len sa bojim tak by som chcela vedet ci to niektora mala a ako postupovala lebo on mi uz nic nepovedal len tolko ze keby sa to zhorsi budu musiet babo vytiahnut

ela2710
5. sep 2012

@misimimi zrejme to bude teraz sledovat, pri mojom druhom porode mi lekarka povedala, ze malá Nellka vraj presne vedela kedy sa treba narodit, lebo ze som uz nemala dobru placentu, ale gynekolog urcite nic nezanedba, netreba sa hned stresovat 😉 a ak sa to gynekologovi nebude zdať, tak budeš mať svoj pokladík rýchlejšie pri sebe, hlavne sa neboj 🙂

moon1979
5. sep 2012

@misimimi
hovori sa tomu "prezretá" placenta ... si sice len v 35tt co je dost skoro, ale uz keby aj bolo nutne tehotenstvo ukoncit tak uz to nie je take nebezpečne 🙂 hlavne sa neboj, budeš častejšie sledovaná a dôležité budú hodnoty prietokov ...

poseidonka
6. sep 2012

@misimimi ja som mala pri prvom už v 34tt II. placentu a ked sa na to pozrel iný gyn tak povedl že to vobec nie je pravda. Takže možno je to len planý poplach ale od totho týždňa by si už mohla v pohode rodiť a babu by zrejme nebolo nič, možno zle vapočítali termín a si viac tehu ako podla ich výpočtov. želám ti nech ti to dobre dopadne 🙂 a veľa síl 😉

misimimi
autor
6. sep 2012

@poseidonka no aj mne tam napisal ze 2 z vykricnikom rozmyslam ze sa objednam inemu dokktorovi nech sa mi na to pozre bo uz v noci ani nespim jak mam obavy aby sa mu neco nestalo
@moon1979
@ela2710 dakujem za odpoved 🙂

poseidonka
6. sep 2012

@misimimi a ty chodíš rovno ku vám do nemocnice??? mna totiž moj dr. poslal rovno na rizikové a tam ten druhý povedal, že placenta je v pohode a nie je 2 a dokonca mi aj povedal, čo čakáme 🙂)))
vtedy

misimimi
autor
6. sep 2012

@poseidonka no do nemocnice chodim na sono bo moj gynekolog to nerobi dnes som bola u toho svojho a ten ziadny zaujem aby sa pozrel na to alebo co este mi povedal ze o dva tyzdne ma posle na ctg no len ja som neni spokojna s tou odpovedou kedze viem co ta placenta pre to babo znamena

poseidonka
6. sep 2012

neboj pokial máš dobré prietoky tak je to v pohode, a na tom sone ti nepovedali, nič? skus zo seba spraviť chudrku a spýtať sa že ta trápi takáto vec :(

moon1979
6. sep 2012

@misimimi sleduj si hlavne pohyby, kym sa babo hybe normalne ako doteraz tak zatial nerob paniku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre